320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Suusatamise MK

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    I taked rait skiis...Nagu soome vormelisõitja

    Kommentaar


      riispekt!!!!!!!!! tra kui hea .

      Kommentaar


        Algselt postitas cannuman Vaata postitust
        I taked rait skiis...Nagu soome vormelisõitja
        mul tuli ka just meelde mika häkkinen kui veerpalu inglise keeles rääkis
        Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
        Ott Järvela

        Kommentaar


          Supper!
          Rehemaa tegi lihtsalt vale suusavaliku ja lõpus hoidis end suusavahetusega sõiduls.

          Edit: See MM saab ju päris hea teatemeeskonna ka kokku. Klassikas Mae ja Veerpalu, Vabas Rehemaa ja Kokk.

          Kommentaar


            Algselt postitas Mask Vaata postitust
            Supper!
            Rehemaa tegi lihtsalt vale suusavaliku ja lõpus hoidis end suusavahetusega sõiduls.

            Edit: See MM saab ju päris hea teatemeeskonna ka kokku. Klassikas Mae ja Veerpalu, Vabas Rehemaa ja Kokk.
            mul siuke kahtlus, et kokk/Kärp alustab ja teises Veerpalu, kolmandas Mae ja viimases Rehemaa.
            FC Flora

            Kommentaar


              Suured tänud Andrus ilusa sõid ja päeva eest! Fantast!

              Kommentaar


                Kokk jääb ju ikka selleks traditsiooniliseks nõrgaks lüliks. Parem oleks ehk jälle avavahetusse see nõrgim mees jätta, et Andrus saaks kaotatud sekundeid tagasi rabeleda. Jaak suudab vaba sõita küll teate jaoks piisavalt stabiilselt ma usun.

                Kommentaar


                  kuna kahevõistlejate teemat ei leidnud, siis...

                  no krt poisid, kus te enne olete olnud? Leetoja ja 93,5 m?
                  Catalunya is not Spain!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas MihkelK. Vaata postitust
                    Kokk jääb ju ikka selleks traditsiooniliseks nõrgaks lüliks. Parem oleks ehk jälle avavahetusse see nõrgim mees jätta, et Andrus saaks kaotatud sekundeid tagasi rabeleda. Jaak suudab vaba sõita küll teate jaoks piisavalt stabiilselt ma usun.
                    No Kokk pole nii nõrk midagi. Grupis sõites võib vägagi hea sõidu teha, mida ta näitas Sapporo MM-il ja ka see hooaeg Rõbinski MK etapil (15 kilti vaba), kui sai küll vaid 29nda koha aga kaotas Angerile vaid 16 sekundiga. Arvatavasti on vorm ka Kokkal parem, kui pool kuud tagasi.


                    Aga selline lõbus uudis:
                    Endine tippsuusataja Mika Myllylä panustas Libereci MMi 15 km klassikasõidu eel Andrus Veerpalule ning võitis kopsaka summa.

                    Kommentaar


                      Veerpalu on rahulik mees, läks ja tõi lihtsalt kulla ära
                      www.ehrakennus.ee
                      Ja kõigile teadmiseks ma pole Envar, ta on mu vend !

                      Kommentaar


                        Suurpärane esitus Veerpalult. Tore, et määrdeta suusad valis.
                        Aga teates on Eesti meestel ikka see neljas lüli puudu
                        Citius! Altius! Fortius!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mask Vaata postitust
                          No Kokk pole nii nõrk midagi. Grupis sõites võib vägagi hea sõidu teha, mida ta näitas Sapporo MM-il ja ka see hooaeg Rõbinski MK etapil (15 kilti vaba), kui sai küll vaid 29nda koha aga kaotas Angerile vaid 16 sekundiga. Arvatavasti on vorm ka Kokkal parem, kui pool kuud tagasi.


                          Aga selline lõbus uudis:
                          http://suusatamine.postimees.ee/?id=85281
                          Tour de Ski'l oskas grupis isegi Algo Kärp üsna normaalselt sõita.
                          Täna kahjuks see sell kõrbes karmilt

                          Veerpalu on aga karm kuju. Vanima olümpiavõitja rekord tal juba on (see loomulikult uueneb Vancouveris üsna karmilt ), nüüd siis kergitati ka de Zolti MM vanuserekordit paari aasta võrra

                          Tänane päev oli vedurite selja taga sõitjatel üsna hea. Mae näoilme oli selline, et nagu puhkaks Veerpalu tuules Pärast tunnistas, et jäljes oli kõvasti parem liikuda. Samamoodi kasutas Baueri veduriks olemist ära Freeman, kel medalist väga vähe puudu jäi.
                          May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                          Kommentaar


                            Ja määrdemehed ei jäänud ilma Verpa tänuavaldustest no-wax suuskade ettevalmistamisel. Ma ei tea suusatamisest ikka mitte midagi.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Maarek Vaata postitust
                              Tour de Ski'l oskas grupis isegi Algo Kärp üsna normaalselt sõita.
                              Täna kahjuks see sell kõrbes karmilt
                              Jah aga Kärp pole eriline vaba sõitja. Mina jätaks Mae ja Veerpalu oma liistude juurde ja laseks neid klassikas sõita. Rehemaa saab vabas väga hästi hakkama ja Kokk siis ka ehk.

                              Meeskonnasprindis oleks ka hea Veerpalu välja panna.

                              Kommentaar


                                Veerpalu's great form in major championships and lack of such outside these competitions has caused many to believe that he has used illegal performance enhancing drugs in order to win. Nevertheless, it is yet to be proven that Veerpalu has been involved with doping

                                Eelnev kõik on pärast äsjast MM võitu ilmunud Veerpalu-teemalisse ingliskeelsesse Wikipedia artiklisse...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X