320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

HOKI

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Üsna kohutav vaatepilt. Sööta ei suudeta korralikult isegi enamuses...See division tundub küll selgelt ülejõu käiv...

    Kommentaar


      Kommentaator oli Vallot Pukk, aga mäng ise oli selline, et rumeenlaste mäng meenutas isegi tipphokit, nagu seda venelased kunagi mängisid, praegust tipphokit ma eriti näinud polegi, seepärast ei võrdlegi.

      Rumeenia omad paistsid tõeliste virtuoosidena meie kasvõi Roobaga võrreldes, mis on üpris üllatav tegelikult.

      Kommentaar


        No katsu sa niimoodi mängida:

        Kommentaar


          Algselt postitas lenc Vaata postitust
          No katsu sa niimoodi mängida:

          Tore jutt, aga TV6 lasi seda mängu täna ilma kommentaarideta. Aga Eesti mängis hoopis paremini kui eile.

          Kommentaar


            Algselt postitas urmar Vaata postitust
            Tore jutt, aga TV6 lasi seda mängu täna ilma kommentaarideta. Aga Eesti mängis hoopis paremini kui eile.
            Huvitav mis juhtme kaudu sa seda mängu vaatasid, et ilma kommentaarideta? Mul (Elioni vahendusega) oli terve mängu jooksul kommentaatorite jutt kenasti olemas.

            Kommentaar


              Algselt postitas lenc Vaata postitust
              Huvitav mis juhtme kaudu sa seda mängu vaatasid, et ilma kommentaarideta? Mul (Elioni vahendusega) oli terve mängu jooksul kommentaatorite jutt kenasti olemas.
              STV-s oli näiteks tumm.

              Kommentaar


                Algselt postitas Epic Vaata postitust
                STV-s oli näiteks tumm.
                Mnjaa...siis on kahju teist. Seal oli veel kõvasti rohkem pärleid täna.

                Kommentaar


                  Mina vaatasin Elioni kaudu ja kuulda oli ainult publiku tehtud hääli. Huvitav lugu.

                  Kommentaar


                    Starmani Digi-tv kaudu on kõiki kolme mängu saatnud kommentaatorite ohter möla
                    Kruus ja Vara saaksid kindlasti oluliselt paremini hakkama
                    aga IIHF koduleht üllatab pikema looga Roobast

                    Kommentaar


                      12-3 :d

                      Kommentaar


                        Algselt postitas olll Vaata postitust
                        Starmani Digi-tv kaudu on kõiki kolme mängu saatnud kommentaatorite ohter möla
                        Kruus ja Vara saaksid kindlasti oluliselt paremini hakkama
                        aga IIHF koduleht üllatab pikema looga Roobast

                        http://www.iihf.com/home-of-hockey/n...ash=6b8e1cd97a
                        Ma olen pikemat aega Viasat Sport'i pealt KHL-i jälginud ja sellega harjunud juba. Umbes nagu vanasti pidi taluma Kannik-Mardisalu duot. Lõpus oli juba savi

                        Aga tänane 12-3 oli küll hea komöödia
                        308

                        Kommentaar


                          Hokimeeskond tegi Narva Transi.Aastaid tagasi tehti seda Sloveenia vastu kui kaotati ylisuurelt.Juhtkond ja tiblajoodikud tuleb marsile saata.Koondise keel peab olema eesti mitte vene.Mängime kas või 2 divisjonis aga meeskond peab olema eesti meelne ja võitlusvalmis.Ma ei ole vene rahvusest mängjate vastu ,neid ju ka jalkas aga riigikeelt peab oskama.Kaljuste ,Lahesalu,Rooba,Võrang,Emmrich,Mölder,Koitmaa,Russ ,Lukats,Kuusk ja hakkab juba Eesti koondise moodi välja nägema.

                          Kommentaar


                            Põhiprobleem on siiski see, et mängijad ei käiks koondise aasta tähtsaimal turniiril igal õhtul tina panemas ja litsides. Et neid ei peaks tagasi kodumaale saabudes kandma kahe mehe vahel lennujaamast välja, et lakku täis hokikoondislane ei vedeleks lääbakil Tallinna lennujaama ees pingil... Pärast seda võib hakata üldse millestki muust rääkima.

                            Piinlik pask, aga selle pealt saab minna muidugi ainult paremaks. Allpool kena näide ka, kuidas Kalev jõuab koju...

                            Eesti hokikoondise jaoks kujunes Donetskis toimunud jäähoki I divisjoni turniir katastroofiliseks, kui kaotati kõik viis kohtumist ja langeti aste madalamale ehk II divisjoni.
                            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                            Kommentaar


                              Mnjah, Maksim, Sergei, Artjom, Anatoli ...

                              Kommentaar


                                Kanada MM koondis hetkeseisuga

                                http://www.iihf.com/home-of-hockey/n...html?tx_ttnews[backPid]=955&cHash=586a4ea93a

                                Stamkos viitsib isegi tulla !

                                Kommentaar

                                Working...
                                X