320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

HOKI

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kas keegi teab algava WC kohta mõnda fantasy mängu? Kunagi oli yle.fi lätkätietäjä, aga seda enam ei eksisteeri

    Kommentaar


      Esimene päev mm-il ja juba yllatused Rootsi kaotas Sveitsile 2-3 ja Soolased olid hädas Saksamaaga võit lisaaajal 4-3. 1.29 enne 3 kolmandiku lõppu soomlased viigistasid ja mäng läks lisaajale.

      Kommentaar


        Miks sommidel ühtegi NHL-i meest koondises pole? Esimene õppetund oli kohe juba väga lähedal.

        Kommentaar


          üks nägu nüüd sommidega küll liitus , Korpikoski



          küll torkas silma et enda koondise mängul oli Helsingis hall pooltühi !

          Kommentaar


            IIHF kodukal protokollis 12115 kui ma ei eksi siis hokit mahub vaatama 13349 .Täna siis mõlemil kodumeeskonnal korralik vastane Soome-Rootsi vs Tsehhoslovakkia

            Kommentaar


              Mis on täiesti arusaamatu on see, et MM toimub nüüd igal aastal!(kui ma nüüd ei eksi) Tegu on pm mõrvaga selle ala vastu. Kas asjapulgad ei ole kuulnud sõna "devalveerumine"? Mõelge ise kui iga kuradima aasta toimuks jalgpalli MM, kas see oleks lahe? Ei, ei oleks. Ja seda kirjutab jalgpalli armastav inimene.

              Kommentaar


                Ja kirjutasin seda sellepärast, et Soome koondise mängu ajal oli eelkõneleja sõnul hall pooltühi. Loomulikult rahvast enam ei koti kui asi devalveerub.

                Kommentaar


                  Algselt postitas MNa Vaata postitust
                  Mis on täiesti arusaamatu on see, et MM toimub nüüd igal aastal!(kui ma nüüd ei eksi)
                  See on läbi ajaloo iga aasta toimunud, kui ma nüüd ei eksi.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas idikas Vaata postitust
                    See on läbi ajaloo iga aasta toimunud, kui ma nüüd ei eksi.
                    Nii on. Vaid väikeste eranditega. Viimati ei mängitud näiteks aastal 1988.

                    Kommentaar


                      kevadist MM-i ei toimunud eelmisel sajandil ainult olümpia-aastatel, sedagi eranditega - MM toimus 1972, 76 ja alates 1992 tänaseni
                      ning kuni me näeme tribüünidel tuhandeid hokituriste, kes ei ole pidanud paljuks kulutada kallitele piletitele ja kõigele muule - niikaua on iga-aastane turniir omal kohal
                      tühjavõitu saal sommide esimesel kodumängul - eks see on kindlasti ka vale hinnapoliitika tagajärg; eelmisel aastal olid saalid samuti pooltühjad tänu kallitele piletitele, turniiri käigus lasti siis hinnad alla
                      aga sittagi pole sellest vist õpitud

                      Kommentaar


                        Sellised mängud, kus potentsiaalseid fänne palju kohal - Soome, Venemaa jne on iseenesest mõistetavalt kallid, aga ka üpris soodsalt on võimalik MM-i kaeda, lausa 12€-ga nii mõnedki mängud.

                        Kommentaar


                          Slovakkia -USA 22.50.USA-GER 12.50 eur alates.

                          Kommentaar


                            Sveits paneb ikka täitsa hullu - kas on potentsiaali ka turniiri võitmiseks ?
                            tegelikult ei usu ikkagi hästi
                            aga tase ühtlustub, sommid pole suutnud teise kolmandiku keskpaigaks veel prantslastele väravat visata !
                            too USA-GER mäng on jah ebatavaliselt odav tehtud, Sen plaanib vist seda vaatama minna

                            Kommentaar


                              Algselt postitas olll Vaata postitust
                              Sveits paneb ikka täitsa hullu - kas on potentsiaali ka turniiri võitmiseks ?
                              tegelikult ei usu ikkagi hästi
                              aga tase ühtlustub, sommid pole suutnud teise kolmandiku keskpaigaks veel prantslastele väravat visata !
                              too USA-GER mäng on jah ebatavaliselt odav tehtud, Sen plaanib vist seda vaatama minna
                              Mul jah 2 piletit USA-GER mängule aga võimalik et ei saagi minna, homme-ülehomme selgub. Annan tasuta ära

                              Kommentaar


                                Venemaa koondis soovis täna omalt poolt ka kõigile head võidupüha - tubli töö !
                                see on vist sama suur sensatsioon kui aastal 1976, siis kaotas NSVL Katowices Poolale 4-6 !
                                samat Poolat olid nad kaks kuud varem taliolümpial Innsbruckis tagunud 16-1

                                Kommentaar

                                Working...
                                X