320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

HOKI

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Soomlaste kolmas värav ning sellele eelnenud surve. Ilus
    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

    Kommentaar


      Hyvä Suomi
      “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

      Kommentaar


        Kuna Mcnamarararara toetas Kanadat ning suutis taaskord selle nii ebasümpaatseks muuta, siis sai soomlaste üle rõõmustada.

        Kommentaar


          Ajee Rangers!

          Kommentaar


            Kanada noore staari nimi on McTavish. Mõtlesin, kas selle McTavishi poeg, kes kunagi Soome liigas mängis? Jah on. Jõuab isast karjääris kindlasti kaugemale, noorte Mm-tiitlid juba olemas, hakkab Disneylinnas suurt raha teenima.
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              Päris kummaline, et kaotad finaali, aga tuled ikkagi selkorral Eesti Meistriks. Jutt siis Coolbeti hoki liigast , kus võidutsesid lätlased. Aga tänu finaali jõudmisele tulid Pantrid Eesti meistriteks. Muidugi olen väga hokivõõras ega tea suurt midagi asjast. Väga nagu reklaame tähele ei pand, aga mingi kogukond hokil ikka on kui finaale vaatas 600-700 inimest.
              Hoki koondise nimekiri tuli ka välja. Pundis on ikka veel 44 a Lauri Lahesalu, kes nagu ma aru saan klubihokit ei mängi, aga iga koondise kogunemine on kohal. Ei tea kas meil tuleb jalkas kunagi Vassiljeviga sama seis?

              Kommentaar


                Algselt postitas Drogba Vaata postitust
                Päris kummaline, et kaotad finaali, aga tuled ikkagi selkorral Eesti Meistriks. Jutt siis Coolbeti hoki liigast , kus võidutsesid lätlased. Aga tänu finaali jõudmisele tulid Pantrid Eesti meistriteks. Muidugi olen väga hokivõõras ega tea suurt midagi asjast. Väga nagu reklaame tähele ei pand, aga mingi kogukond hokil ikka on kui finaale vaatas 600-700 inimest.
                Hoki koondise nimekiri tuli ka välja. Pundis on ikka veel 44 a Lauri Lahesalu, kes nagu ma aru saan klubihokit ei mängi, aga iga koondise kogunemine on kohal. Ei tea kas meil tuleb jalkas kunagi Vassiljeviga sama seis?
                Pigem on see ühisliiga minuarvates hea idee, muidu nühitakse 4 meeskonna vahel aastast aastasse samade nägudega võidu ja mingit arengut oodata pole. See et Eesti-Läti ühisliigas Eesti meister selliselt välja selgitatakse on ka suhteliselt loogiline, ainus alternatiiv oleks veel püaralleelselt mingit Eesti liigat mängida, mis ilmselt klubidele rahaliselt üle jõu käiks.

                Ma arvan, et Eestis hokit ja jalgpalli võrrelda on ikka päris ebaaus. Alade kõlapind/harrastajaskond on suurusjärkudes erinev. Mis koondise tulevikku puutub, siis koondis ikkagi peamiselt saab olema täpselt nii tugev kui palju Soomes või Rootsis mängivaid noori koondise kasuks otsustab. Eestis ei ole niipea näha mingit erilist hokikultuuri arengut kui jäähalle juurde ei tule.

                http://www.last.fm/user/kurat_

                Kommentaar




                  Tulge kõik ka pühapäeval koondise esimest mängu Serbia vastu vaatama.

                  Päeval Flora-Levadia ja õhtul hoki.

                  Kommentaar


                    Lugesin, et Kanada koondis olla mm-il taas “täiesti tundmatu”. Isegi mina, kes ma pealiskaudselt vahetevahel nhl-i hailaite vaatan, tean, et näiteks Toffoli ja Krebs on oma klubides üpris olulised mängijad.
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      Teles nähtud mängudest paistab, et hokkifännid on sattunud Riiga ning Soome mängudel Tamperes muidu tore klantsrahvas.

                      Kommentaar


                        Keerasin mingi hetk etv+ kommentaari vene keele peale, sest sümpaatne habemik tundus. Nüüd on jäänudki nii, sest ktv kommentaaridega üleskasvanule tundub hokis venekeelne jutt loomulikum kui eestikeelne.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Šveitslased on hokis heaks läinud. Meeletu mänguline ülekaal slovakkide vastu. Medalipretendendid.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            Montembeault seisab sel mm-il hästi. Võib-olla polegi Canadiensi vahimured nii suured?
                            Läti rõõm on ka minu rõõm. Ning ETV+ venekeelse habemiku rõõm samuti. Turniir on üllatusi täis.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              Need ETV+ eestikeelsed kommentaatorid on küll ... noh... wtf.
                              Läti-Rootsi oli äge andmine. Väga sümpaatselt ja kindlalt lasid mängu lõpu. Sveitsi koslep kah üllatus.

                              Kommentaar


                                Uskumatu, et jänkid ei suutnud ka seekord finaali jõuda. Kiidame sakslasi.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X