320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

HOKI

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Lätlased panevad kotti endale hoki mm pronksi. Kunagi käisid ka jalka em-il ära ja tegid sakslastega viigi. Me oleme vähemalt Karpiniga jõululauas istunud…

    Kommentaar


      Algselt postitas allars Vaata postitust
      Lätlased panevad kotti endale hoki mm pronksi. Kunagi käisid ka jalka em-il ära ja tegid sakslastega viigi. Me oleme vähemalt Karpiniga jõululauas istunud…
      Teeb kadedaks. Täna on Lätis vaba päev ja märkimisväärne hulk inimesi tänavatel võtab oma meeskonda vastu.
      Me oleks D-tasandi võidu puhul sama pidanud tegema, et selliseid emotsioone kogeda. Või hooaja lõpus tähistame Preemium Liiga ühtlast ja kõrget taset.

      Kommentaar


        Algselt postitas Rudy Vaata postitust

        Teeb kadedaks.
        Sama siin.

        Kommentaar


          mul kull heameel naabrite ule. kull aga tabasin end mottelt, millal meil viimati selline asi oli, et rahvas tuli vastu ja koik olid spordi eest uhisel rindel?
          nool, kanter, krissu ja siis igavesti aus veerpalu v. ok, saime playoffi, kus oli ka veits head vaibi aga siis kassai andis meile raigelt riista suhu ja koik kadus. siis on tanak, kes ka vist siin vahepeal mingi esikunn olnud maailmas, aga mu hinnagul pole selle ralliga ikka seda oiget vaibi, kus nibud lahevad kikki, et oma mees on tipus, vb eksin ja siin raagin ka enda eest, sest rallist on mul sugavalt pohhui. aga kusimuse point jaab samaks, uldse ei maleta..

          Kommentaar


            Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
            mul kull heameel naabrite ule. kull aga tabasin end mottelt, millal meil viimati selline asi oli, et rahvas tuli vastu ja koik olid spordi eest uhisel rindel?
            nool, kanter, krissu ja siis igavesti aus veerpalu v. ok, saime playoffi, kus oli ka veits head vaibi aga siis kassai andis meile raigelt riista suhu ja koik kadus. siis on tanak, kes ka vist siin vahepeal mingi esikunn olnud maailmas, aga mu hinnagul pole selle ralliga ikka seda oiget vaibi, kus nibud lahevad kikki, et oma mees on tipus, vb eksin ja siin raagin ka enda eest, sest rallist on mul sugavalt pohhui. aga kusimuse point jaab samaks, uldse ei maleta..
            Meil on vehklejad (loe ka maadlus, sõudmine jne) - iga nelja aasta tagant, kus spordirahvas on sillas, olümpia ja värki, kui oluline see meile ikka on ja siis järgmisel Tallinna Mõõgal on 33 pealtvaatajat, kui taustajõud ja lähedased kõrvale jätta.

            Kommentaar


              Päris raske on jah ette kujutada, et kes või mis alal võitma peaks, et inimesed tänavale tuleksid ja palja tilliga purskkaevu hüppaksid ning Valitsus vaba päeva annaks. Pallimängudes medaleid me ei saa, F1 tiitlit ka mitte jne.
              Otepääl Biathloni MMil kuld võtta? Kui Kontaveit OLEKS võitnud mõne grand slami? Tänak/Järveoja uuesti MM tiitli võidaks?

              Kommentaar


                Nõmme Kalju omal ajal tegi ju, tähistas tiitlit lahtise bussiga rahvamasside keskel. No okei liialdan, aga mõni inimene ju siiski sattus poolkogemata bussi trajektoorile, seega close enough.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Rudy Vaata postitust
                  Päris raske on jah ette kujutada, et kes või mis alal võitma peaks, et inimesed tänavale tuleksid ja palja tilliga purskkaevu hüppaksid ning Valitsus vaba päeva annaks. Pallimängudes medaleid me ei saa, F1 tiitlit ka mitte jne.
                  Otepääl Biathloni MMil kuld võtta? Kui Kontaveit OLEKS võitnud mõne grand slami? Tänak/Järveoja uuesti MM tiitli võidaks?
                  Eestis on ikkagi nii, et ka nii siinkirjutaja kui teised on maailmatasemel spetsialistid mingil hetkel murdmaasuusatamises, siis kettaheites, siis rallis. Vahepeal samaaegselt ka kümnevõistluses ja vehklemises. Natukene vähem teame, aga siiski maailmatasemel oskame analüüsida ja ühtses rütmis hingata ka tennise, sõudmise, võrgpalli, jalgpalli osas. Seda kõik sõltuvalt perioodist, tulemustest. Rääkimata sumost, sest kes meist siis ei tea kurikuulsat Harite võtet. Ilmselt osad alad ei tulnud kiiresti meelde, aga no märgiline seegi.

                  Aga seda ühtset tunnet, millest ka Sambaz rääkis, meil ükski ala stabiilselt ei tekita. Võiks isegi tõdeda, et Eesti inimene ja rafas on plastic!

                  Kommentaar

                  Working...
                  X