320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

HOKI

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    hoki MM-il Eestit veel ei boikoteerita.Lastakse aga Ninja plikasid ja soome võidu puhul mängitakse Eesti hümni mitte Soome oma.Vahe pidi selles olema,et Soome hümnis korratakse üht lõiku aga Eesti omas mitte.Soomlased pidi suisa korraldajate poole pöörduma,et asi laheneks
    INTER ARMA CARITAS

    Kommentaar


      Algselt postitas marcello Vaata postitust
      hoki MM-il Eestit veel ei boikoteerita.Lastakse aga Ninja plikasid ja soome võidu puhul mängitakse Eesti hümni mitte Soome oma.Vahe pidi selles olema,et Soome hümnis korratakse üht lõiku aga Eesti omas mitte.Soomlased pidi suisa korraldajate poole pöörduma,et asi laheneks
      Eks nad nüüd poevad eesti ees, kuna EL astus vahele.

      Kommentaar


        Eilsed tulemused:
        Soome - Itaalia 3:0
        Tšehhi - Slovakkia 2:3
        Šveits - Taani 4:1
        U.S.A. - Saksa 3:0
        tšehhid on kaks suhkamit vaheturniiril saanud, neil läheb edaspidi raskeks

        Kommentaar


          Tšehhid said normaalaja punkti Kanada käest ja tänu sellele said ka PO-sse.Kahju,oleks tahtnud,et neil ka miskit ebaõnnestuks.
          Ja mis krdi šamaanid svenssonitel tegutsevad,alati teeb nende väravavaht (ükspuha mitmes valik) sommide vastu hiilgemängu.
          Lehtonen aga tegi tolmuimejat kui imes pool meetrit väravast mööda läinud litri sisse.
          Läti kindlustas A gruppi jäämise.
          INTER ARMA CARITAS

          Kommentaar


            Se on siinä ja nämä pelit ovat paketissa
            Veerandfinaalid:
            Rus-Cze
            Swe-Slk
            Fin-Usa
            Sui-Can
            Peale viimase paari lähevad edasi esimesena mainitud!
            INTER ARMA CARITAS

            Kommentaar


              selle erandiga,et slovakkia võidab svärjesid
              Kapten Trumm

              Kommentaar


                Algselt postitas Raivo19 Vaata postitust
                selle erandiga,et slovakkia võidab svärjesid
                Mulle meeldiks.
                Kui nn. südame järgi oleks pannud siis oleks edasi tšehhid,sommid,slovakid ja šveitslased.
                INTER ARMA CARITAS

                Kommentaar


                  Algselt postitas marcello Vaata postitust
                  Mulle meeldiks.
                  Kui nn. südame järgi oleks pannud siis oleks edasi tšehhid,sommid,slovakid ja šveitslased.
                  Pöidlahoidmise sümpaatia annab küll, jah, sellised eelised
                  Kapten Trumm

                  Kommentaar


                    venelased tulevad meistriks, vähemalt sellisel juhul, kui neil jätkub jõudu nii mängida nagu nad täna tšehhid jää sisse tagusid, 2.kolmandikul suutsid tšehhid natukenegi vastu hakata, aga muidu oli Venemaa täiega üle

                    Kommentaar


                      No ma ikka panustaks jätkuvalt svenssonitele. Vähemalt kohta finaalis. Kurat seda teab, et miks sommide hokikoondis (erinevalt suusahüppajatest jne) üldse ei koti. Kuigi midagi selle vastu küll poleks, kui nad täna usakad ja siis venkud kotti paneks ning siis korduks jällegi üks tuttav Torino lugu!
                      The other line moves faster.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas dobermann Vaata postitust
                        venelased tulevad meistriks, vähemalt sellisel juhul, kui neil jätkub jõudu nii mängida nagu nad täna tšehhid jää sisse tagusid, 2.kolmandikul suutsid tšehhid natukenegi vastu hakata, aga muidu oli Venemaa täiega üle
                        tuuakse veel paar staari NHL-ist venelastele juurde ja ego ei mahu enam tiimi ära ning kõik üritavad üksi näidata, et nad on hullud ässad ja hävivad

                        Suomi! Suomi!

                        Kommentaar


                          Ma pole veel oma lemmikut Kanadat peaaegu näinudki. Need alagrupid ja vahegrupid ei paku pinget. Täna ka ei näe. Aga seniste tulemuste põhjal on nad liiga hästi mänginud. Õige Kanada koondis saab turniiri algul tappa, aga lõpus teeb puhta töö. Aga eks näe.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            II kolmandil läbi mängus USA - SOOME 3:4


                            Soomlased poolfinaalis alistades USA Kullititega 1:0 ,nüüd vastaseks Venemaa
                            Olen see kes olen

                            Kommentaar


                              Tundub, et soomlased rokivad ära. Mina olen USA meeskonna kui nõrgema poolt olnud läbi paljude paljude aastate. Seda suuremat rõõmu tunnen kui neil õnnestub ka võita. Kahjuks seekord on John Grahame väravas nõrgim lüli ja kuigi ülejäänud poisid teevad kõik, et seisu tasakaalus hoida, lüüakse neile ka samas jälle ära. Ma niisiis arvan, et Soome läheb poolfinaali. Samas, olen sama kehv ennustaja.
                              edit: praegu just TV 3+ kommentaator ütles Grahame kohta väga iseloomuliku venekeelse väljendi vanka-stanka. Pikali-püsti. Just nii ongi.

                              Kommentaar


                                Voi helvetti...
                                Kõikide mänge näinuna ütleks,et venkude vastu ei saa keegi.Väravavaht nõrgim lüli neil aga nüüd Nabokov ka ridades,iseasi kui kiirelt kohaneb.
                                Kui nüüd stars and stripes peaks võitma siis hoian neile pöialt.
                                Krdi rootslased
                                INTER ARMA CARITAS

                                Kommentaar

                                Working...
                                X