320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

HOKI

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Hollandi ja Eesti mäng on läinud lisaajale! Ülimalt pinev, soovitan.
    tänud lenc.

    Kommentaar


      krt bullitid...
      b-day

      Kommentaar


        VÕÕÕÕÕÕÕÕ& #213;ÕÕÕÕÕÕÕ&#2 13;ÕÕÕÕÕÕÕ&#213 ;ÕÕit !!!!!!!!!
        holland eksis mõlemal korral, samas kui eesti reaseeris mõlemad! JEEEEEEEEE

        Kommentaar


          super!!!! pole koondisetasemel saanud juba ammu headmeelt tunda ühelgi spordialal
          b-day

          Kommentaar


            Algselt postitas kala2 Vaata postitust
            super!!!! pole koondisetasemel saanud juba ammu headmeelt tunda ühelgi spordialal

            Nii ta on oli, õnne ja igati nauditav mäng.
            Olen see kes olen

            Kommentaar


              Kusjuures mäng Hollandiga meenutas juba nn suurt hokit, varasemad olid hoopis viletsamal tasemel, ka Eesti poolt, kuigi vastased olid nõrgemad.

              Kommentaar


                Kui siin mingi osa raffast hoidis hokinoortele pöialt siis kahjuks kohapeal oli ka selliseid kes lootsid ja ootasid eesti kaotust! Vähemalt selline mulje jäi mulle ja veel mõningale inimesele. Kui ma nüüd ei eksi siis Rootsi Kunn või kes iganes ta ka ei oleks võiks natukene vaadata mida ta karjub. Kurb lugu kui sa ei pea venelastest lugu! Kuid ära unusta et meeskonnas oli ka eestlasi ja nad kõik võitlesid siiski Eesti eest!
                Vaikne.....

                Kommentaar


                  Algselt postitas Hunt Vaata postitust
                  Kui siin mingi osa raffast hoidis hokinoortele pöialt siis kahjuks kohapeal oli ka selliseid kes lootsid ja ootasid eesti kaotust! Vähemalt selline mulje jäi mulle ja veel mõningale inimesele. Kui ma nüüd ei eksi siis Rootsi Kunn või kes iganes ta ka ei oleks võiks natukene vaadata mida ta karjub. Kurb lugu kui sa ei pea venelastest lugu! Kuid ära unusta et meeskonnas oli ka eestlasi ja nad kõik võitlesid siiski Eesti eest!
                  Kurb lugu jah ,kui 99 % meeskonnast koosneb tiblavantidest , alaliidu juht on huiar ja koondise manager sama kaliibriga tegelane. See sinu kiidetud hokinoorte seltskond jookseb järgmisel mail jälle punasete nelkidega tõnismäele ja loobib ning varastab ,mis kätte juhtub. Kui ei usu siis ilmselt kuulsid ,mis saalis karjuti SHAIBU ja MOLTSY. Ma võin olla nii patrioot ,kui tahes aga sellist jõuku ma küll Eesti mkoondiseks ei pea.
                  FCF Forever

                  Kommentaar


                    Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                    Kurb lugu jah ,kui 99 % meeskonnast koosneb tiblavantidest , alaliidu juht on huiar ja koondise manager sama kaliibriga tegelane. See sinu kiidetud hokinoorte seltskond jookseb järgmisel mail jälle punasete nelkidega tõnismäele ja loobib ning varastab ,mis kätte juhtub. Kui ei usu siis ilmselt kuulsid ,mis saalis karjuti SHAIBU ja MOLTSY. Ma võin olla nii patrioot ,kui tahes aga sellist jõuku ma küll Eesti mkoondiseks ei pea.
                    kust sa tead et mošnikov ja zahhovaiko ja sidorenko ei olnud nelkidega sõduri juures? ja kui juba koondisest rääkida siis ka kõik ülejäänud vene nimega tegelased
                    b-day

                    Kommentaar


                      Poohui pole mingu mudahoki?
                      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                      Kommentaar


                        Kurb küll kui eesti jalgpall on hetkel surnud seisus ja siis ongi targem ju tulla elada ennast välja teiste spordialade peal välja! Huvitav mis keelsed meeskonnad on meil Levadia, Trans ja TVMK! Ja kas siis eesti jalgpalli koondise mängudel ei räägita venekeelt???? Pigem ütleks, et on troppe venelasi ja ühtlasi sama palju ka eestlasi! Edu sulle ja su vihale!
                        Vaikne.....

                        Kommentaar


                          Hunt! Ära hakka siin teistele määrama ,mida keegi fännab ja mida ei fänna. Mul on jumala pohh ,mida sina siin arvad ja ma olen selle klubi või koondise poolt ,kes mulle meeldib ja see pea mitte sinu arvamusega sobima.
                          Ja ma ei tulnud siia foorumisse mõlisema ,et nägin mitut tuttavat ,kes olid shaibu karjuva jõugu poolt ja minu asi see pole. Teema on nüüd ammendunud minu jaoks.
                          FCF Forever

                          Kommentaar


                            Issanda loomaaed on ikka kirju.

                            Kui Zaho järgmine kord koondisse saab, tulen ka mängule ja hakkan tema suunas erinevaid märkuseid loopima. Tahaks hirmsasti näha, mis näoga russofoob Rootsi Kunn mind sel juhul vaatab.
                            May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                            Kommentaar


                              Minu teada peaks nii mõnigi vene nimega poiss koondisest käima eesti koolis haridust saamas.
                              Ja mis aprilli puutub siis kari puhastverd eestlasi harjutas kätt maksuameti maja akende peal. Minumeelest suuremad põrsad kui mõni venekeelne kes lihtsalt punane nelk hambus tõnismäele jalutas
                              INTER ARMA CARITAS

                              Kommentaar


                                Kunnil tegelikult õigus, jätke talle tema arvamus ja pole mõtet seda võimendada oma tarkusega. Kui palju on kõikjal seletajaid, et kuidas nemad vene ajal vene meeskondade vastu fännasid. Ja kui keegi praegugi tahab, kasvõi arvaja enda arvates venekeelse meeskonna vastu olla, siis olgu aga terviseks.

                                Võtke asju rahulikult: ei juhtu selle hokiga miskit, kui keegi talle ehk ebaõiglaseidki süüdistusi esitab.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X