320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kergejõustik

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    fotofiniš



    Mõnus jalg..

    Kommentaar


      üli cool varsti kuuleme veel paremat aega temalt nagunii

      Kommentaar


        Ei väga võimas jooks + Gay aeg ka väga hea 9.71 .

        Kommentaar


          Varsti tuleb alla 9.50. Vana vaatas juba enne finishit ringi, et kas keegi ka lähedal on.

          Kommentaar


            Maailmarekordiga peaks kaasnema ka 100000 dollari suurune auhind mille ta võitis juba eelmine suvi, nüüd uuesti. Kui ta kohe jookseks mingi 9.50 siis jääks suur raha tulemata
            Algselt postitas Tofoa
            Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

            Kommentaar


              Ma arvan ,et rahast tal puudust ei ole.

              Kommentaar


                http://www.youtube.com/watch?v=Fd5DD_UYlsg
                Klavani debüüt Meistrite liigas!

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mask Vaata postitust
                  Ma arvan ,et rahast tal puudust ei ole.
                  Noh elab ära .

                  Kommentaar


                    Enjoy the videos and music you love, upload original content, and share it all with friends, family, and the world on YouTube.



                    Homme panenparema kvaliga

                    Kommentaar


                      200 peaks nagunii pappi juurde tulema uue maailmarekordiga.

                      Kommentaar


                        http://www.youtube.com/watch?v=Fd5DD_UYlsg
                        Klavani debüüt Meistrite liigas!

                        Kommentaar


                          tea kas alla 9 annab joosta? üks vanem härra rääkis täna mulle kuidas tema noorusajal ajal peeti võimatuks joosta alla 10 ja nii oligi.

                          Kommentaar


                            ETV kommentaatorid olid haledad ... "poole distantsi peal on teistest selgelt ees" ütles osila siis kui bolt oli finishis.. fail





                            Toetagem 6+5 ja alla 18. aastaste transferide keelustamist. Väärtustagem jalgpalli, mitte raha.

                            Parim laul

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Peeter I Vaata postitust
                              Lauri Leis on küll meil tõeline turist.
                              Kaks nädalat tagasi juhtusin temaga samal ajal Võru Spordikeskuse jõusaalis olema...juba seal tundus vennike päris pehme olevat ja ilma tõsisema motivaatorita tegutsevat...

                              Kommentaar


                                Algselt postitas SDK Vaata postitust
                                tea kas alla 9 annab joosta? üks vanem härra rääkis täna mulle kuidas tema noorusajal ajal peeti võimatuks joosta alla 10 ja nii oligi.
                                eriti ei usu...dopingu,vedrust ehitatud jalgade ja siirdatud tulnuka sydamega ehk on v6imalik

                                valgel inimesel pole varsti jooksurajale yldse asja...mul oli yks s6ber eesti koondises m6ni aasta tagasi,v2ga andekas...ning kui 1500 meetris Keenia vendadega paar korda kokku l2ks,l6petas tippspordi suht paugupealt
                                Kapten Trumm

                                Kommentaar

                                Working...
                                X