320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kergejõustik

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Pahapill on sai alles 26 ja Nool tegi oma esimese võistluse üle 8500 punkti 25 aastaselt. Minu arust on Pahapillil juba praegu potentsiaali teha 8500 täis, oleks ta kaugusest saanud 7.70 kanti, oleks ta juba isiklikuga (8178) võrreldes üle 200 punkti plussis olnud.

    Kommentaar


      Algselt postitas tauri3000 Vaata postitust
      Minu arust on Pahapillil juba praegu potentsiaali teha 8500 täis, oleks ta kaugusest saanud 7.70 kanti, oleks ta juba isiklikuga (8178) võrreldes üle 200 punkti plussis olnud.
      Oleks on üks ütlemata sitt mees
      Nagu ma aru olen saanud, siis Pahapill jätkab võistlust. Kui ta nüüd pingevabalt nii mõnedki head tulemused teeb, siis ma lausa ootan Eesti spordikommentaatorite heietusi teemal "kui Pahapill oleks kauguses niipalju hüpanud, siis vaat kus oleks ..."
      May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

      Kommentaar


        Maha kanda seda meest on ikka väga väga vara veel. Tundub ju tegelt tark sportlane olevat, jutt on vähemalt normaalne, trenni teeb kõvasti, sisu on. Ma olen kindel, et me kuuleme temast veel palju ja pigem heas toonis. Seekord oleks seda nulli saand lihtsalt ära hoida, võttes veidi väiksemaid riske.

        Kui ta jätkama peaks, siis Arro on veel kindlasti püütav Kõrgusega peaks vahe juba minimaalne olema

        Kommentaar


          Arvad, et võtab ühe alaga 700 punkti tasa? :P
          Selle saidi: http://www.ergorej.net/berlin2009/me...late.php?l=eng
          andmetel peaks muidugi see võimalik olema...

          Kommentaar


            Ratingen,Berliin=Saksamaa ja ebaõnn

            Nagu meedias räägib siis iga katsega võtis natuke vähemaks aga seegi ei aidanud. Eks tal medalimõtted peas ja närv sees oli, sellepärast üritas võimalikult paremini, aga jah.
            Hetkel eestlastel parim koht sellelt MM-ilt 15. Peetre. Tehke mis tahate, aga täna peab tulema see esimene ära. Kui ei siis on küll väga sitasti.

            Kommentaar


              Kõik need, kes arvavad, et Pahapill oleks pidanud peale esimest katset hoojooksu pikemaks võtma ja sammumärgi tahapoole panema, kas te tõesti ei arva, et Pahapill seda ka tegi? Paraku lihtsalt sellest alati ei piisa, kui endal tahtmine suur. Üldiselt võib Juveman-iga nõustuda. Mu eelmine sõnavõtt oli vahest liialt emotsioonide pealt.
              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

              Kommentaar


                Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                Kõik need, kes arvavad, et Pahapill oleks pidanud peale esimest katset hoojooksu pikemaks võtma ja sammumärgi tahapoole panema, kas te tõesti ei arva, et Pahapill seda ka tegi? Paraku lihtsalt sellest alati ei piisa, kui endal tahtmine suur. Üldiselt võib Juveman-iga nõustuda. Mu eelmine sõnavõtt oli vahest liialt emotsioonide pealt.
                Kui midagi ette heita, siis seda, et ta teise katse järel liiga vähe tagasi võttis. Siis oli ikka selg vastu seina ja oleks tulnud mingi käkerdis kirja saada.

                Kommentaar


                  Järgmised lootused(tiitlivõistlused) Pahapilliga on siis järgmise aasta EM Barcelonas.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas marcello Vaata postitust
                    Pekingis viimasel katsel kaugelt paku tagant 7.04, miks nüüd viimase katse ikka nii paku peale jättis?
                    Müstika. treener ju kogenud, õpetagu selgeks, et tehku esimene katse siis kindla peale ja siis mingu pakku tabama ja sinilindu püüda.
                    Eesti kaugushüppe meister...
                    Üks mees hüppas võib-olla medali nimel, teised tahavad, et ta katse lihtsalt ära teeks ja sellega mingit kümnendat kohta nooliks.

                    Mulle meeldib see esimene mõte vähe rohkem.
                    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas salajane33 Vaata postitust
                      Järgmised lootused(tiitlivõistlused) Pahapilliga on siis järgmise aasta EM Barcelonas.

                      Märtsis sise-MM.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Martin Vaata postitust
                        Üks mees hüppas võib-olla medali nimel, teised tahavad, et ta katse lihtsalt ära teeks ja sellega mingit kümnendat kohta nooliks.

                        Mulle meeldib see esimene mõte vähe rohkem.
                        Mulle meeldib siiani Erki Noole lause, mille ta ammu välja ütles. Esimesel katsel saa tulemus kirja, teisel ürita lisada ja kolmandal pane nii, et pilt taskus.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Juveman Vaata postitust
                          Mulle meeldib siiani Erki Noole lause, mille ta ammu välja ütles. Esimesel katsel saa tulemus kirja, teisel ürita lisada ja kolmandal pane nii, et pilt taskus.
                          ja ega Noole enda karjääris pole muidugi ühtegi hetke, kus rahvas oleks teleka ees kolmanda katse ajal küüsi närinud, eks .


                          mitte et tal muidugi õigus poleks, aga teooria on alati lihtne.
                          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                          Kommentaar


                            Tore on lugeda seda, kuidas paljud postitajad väga hästi teavad, kuidas kaugust hüppama peab. Seda enam on imelikum mõelda, kuidas küll meie vabariigi esi kümnevõistleja seda ei tea.

                            Kommentaar


                              Aga mulle meeldis, kuidas Raja Sääritsa üle lasi.
                              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                              Kommentaar


                                Eurosport näitab taset, Kanter samuti.
                                "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                                Kommentaar

                                Working...
                                X