320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Laskesuusatamine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas lenc Vaata postitust

    Aga kohtunikud otsustasid DSQ panna. Seda ei otsustanud mina, keegi teine siinne kommentaator ega Indrek Tobreluts. Miks sa meid nüüd muudkui siunad?
    Kus otsas ma siunan, ma tulin ja ütlesin lihtsalt, et minu arust oleks antud hetkel õigem lähtuda aspektist, et meie sportlane vajab tuge sellises situatsioonis ja selles tulenevalt olla suunitlusega kohtuniku ja absurde lahenduskäigu poole - nagu ma ütlesin, ma olen üsna kindel, et kui keegi vaataks läbi terve hooaja sõidud, siis keegi kuskil on sarnase jala liigutusega täiesti märkamatult pääsenud ja keegi ei ole isegi mõelnud, et peaks DSQ panema. Lihtsalt maru raske näha kuidas hüpoteetliselt sellises situatsioonis oleks mõni Saksamaa, korraldaja maa, Norra, Pransusmaa vms sportlane olnud ja sama otsus oleks nii lihtsalt tulnud - esiteks otsus, teiseks ma arvan, et nad oleks lennanud peale nagu emalõvid kaitsele. Hetkel tundus kogu see otsus ja see kuidas see lahendati liiga pehme ja alalhoidlik.

    Kommentaar


      Algselt postitas JuriM Vaata postitust

      Kus otsas ma siunan, ma tulin ja ütlesin lihtsalt, et minu arust oleks antud hetkel õigem lähtuda aspektist, et meie sportlane vajab tuge sellises situatsioonis ja selles tulenevalt olla suunitlusega kohtuniku ja absurde lahenduskäigu poole - nagu ma ütlesin, ma olen üsna kindel, et kui keegi vaataks läbi terve hooaja sõidud, siis keegi kuskil on sarnase jala liigutusega täiesti märkamatult pääsenud ja keegi ei ole isegi mõelnud, et peaks DSQ panema. Lihtsalt maru raske näha kuidas hüpoteetliselt sellises situatsioonis oleks mõni Saksamaa, korraldaja maa, Norra, Pransusmaa vms sportlane olnud ja sama otsus oleks nii lihtsalt tulnud - esiteks otsus, teiseks ma arvan, et nad oleks lennanud peale nagu emalõvid kaitsele. Hetkel tundus kogu see otsus ja see kuidas see lahendati liiga pehme ja alalhoidlik.
      Kust sa võtad, et meie sportlane ei saanud tuge selles situatsioonis? Kas sa olid žurii ruumis sel hetkel kui Tobreluts seal käis seda olukorda arutamas? Kuidas sa tead nii kindlalt väita, et ta oli liiga pehme ja alalhoidlik? Ning palun lõpeta see "jala liigutusest" rääkimine. Kohtunike jaoks oli probleem selles, mida Tuuli antud olukorras oma kätega tegi. Seda kas antud tegevuse eest oleks pidanud DSQ tulema, on omaette teema. Aga olgem siiski faktides korrektsed.

      Kommentaar


        Algselt postitas lenc Vaata postitust

        Kust sa võtad, et meie sportlane ei saanud tuge selles situatsioonis? Kas sa olid žurii ruumis sel hetkel kui Tobreluts seal käis seda olukorda arutamas? Kuidas sa tead nii kindlalt väita, et ta oli liiga pehme ja alalhoidlik? Ning palun lõpeta see "jala liigutusest" rääkimine. Kohtunike jaoks oli probleem selles, mida Tuuli antud olukorras oma kätega tegi. Seda kas antud tegevuse eest oleks pidanud DSQ tulema, on omaette teema. Aga olgem siiski faktides korrektsed.
        Ah, ma räägin sinust ja su veidrast suhtumisest ja stiilist olukorra kirjeldusel. Kind of sussy vibes lihtsalt.

        Kommentaar


          Algselt postitas JuriM Vaata postitust
          Ah, ma räägin sinust ja su veidrast suhtumisest ja stiilist olukorra kirjeldusel. Kind of sussy vibes lihtsalt.
          Minu veider suhtumine? Sa pead silmas seda, kui ma faktiliselt kirjeldan mida Tuuli antud olukorras tegi? Ning vaidlen vastu sinu laest võetud fantaasiatele? Vabanda väga, aga faktiline korrektsus on minu jaoks tõesti tähtis. Jällegi, mina pole otsustanud, et säärane tegevus väärib DSQ-d. Aga see mida Tuuli seal tegi on fakt. Ja need sinupoolsed jutud "jalgadega tasakaalu otsimisest" on puhas fantaasia. Usu mind, ma olen ka meie sportalste poolt ja mulle üldse ei meeldi et Tuuli võistlus täna selliselt lõppes. Aga selle juures ma ei hakka valetama.

          Kommentaar


            JuriM mõte on tegelikult arusaadav ja veidi mööda räägite. Ise mõttele alla ei kirjuta, aga fair enough vaatenurk siiski.

            Kommentaar


              Algselt postitas lenc Vaata postitust

              Minu veider suhtumine? Sa pead silmas seda, kui ma faktiliselt kirjeldan mida Tuuli antud olukorras tegi? Ning vaidlen vastu sinu laest võetud fantaasiatele? Vabanda väga, aga faktiline korrektsus on minu jaoks tõesti tähtis. Jällegi, mina pole otsustanud, et säärane tegevus väärib DSQ-d. Aga see mida Tuuli seal tegi on fakt. Ja need sinupoolsed jutud "jalgadega tasakaalu otsimisest" on puhas fantaasia. Usu mind, ma olen ka meie sportalste poolt ja mulle üldse ei meeldi et Tuuli võistlus täna selliselt lõppes. Aga selle juures ma ei hakka valetama.
              No meil on väga erinev rõhu asetus olukorra tõlgendamisel, need asjad millele sa toetud pole minu jaoks olulised. Ega aita kaasa kuidagi olukorra lahendamisel ega õigluse seadmisel.

              Kommentaar


                Algselt postitas JuriM Vaata postitust

                No meil on väga erinev rõhu asetus olukorra tõlgendamisel, need asjad millele sa toetud pole minu jaoks olulised. Ega aita kaasa kuidagi olukorra lahendamisel ega õigluse seadmisel.
                Faktid pole olulised ning ei aita kaasa õigluse seadmisele? Nojah, kuidas kellelegi....

                Kommentaar


                  Algselt postitas tomm Vaata postitust

                  Ma pakuks, et teed Tobrelutsile veidi liiga. TT on vaimselt lihtsalt nii nōrk, et kui seda poolt korda ei saa, siis polegi midagi oodata. Vōimed on juba praegu sellised, et olla stabiilselt tipus.
                  Kui vōrrelda kas vōi Susanit Tuuliga, siis mindsetis on meeletu vahe.


                  Algselt postitas rainis007 Vaata postitust

                  Esiteks- tahad öelda, et sportlane on nõrk, aga samas treeneri osas on kriitika liiast? Või võiks äkki treener sellise nõrkuse osas midagi ette võtta?
                  Teiseks - mis Sa tahad öelda, et Tobreluts ise ei ole oma mindsetilt ja vaimsuselt... mööda? Mul ei lähe MITTE KUNAGI meelest see kui ta oli veel kogu koondise peatreener ja siis paaristeates tuli poodiumikoht. Kuidas tema järeldus ja kommentaar oli, et "Oeh, noh, äge et joppas. A ega me enam teist korda nii kõva asja teha ei suuda enam muidugi". Mis kuradi suhtumine see on?!? Mis kuradi enesekindlust see sportlastele sisendama peaks???
                  Eile ka täpselt sama- võistluse ajal küsiti ju kommentaari, enne kui see saatuslik tiir saabus. Treener vaatas täpselt samuti värisevail jalul selle tiiru poole nagu sportlane isegi. Mis siit siis tulla saab kui kaks tükki mõlemad värisevad? Äkki üks ongi noor ja vähemkogenud. Võiks siis kogenuma poolelt tulla mingi tugi või usk?

                  Ma ei ole päriselt kindel, kas Tuuli on vaimselt nõrk.
                  Tal on mingid puudused - näiteks see sama mugavast minevikust kinnihoidmine. Et kui kunagi oli vaja raha teenida, et võistelda ja selleks oli vaja metsa istutamas käia, siis nüüd peab kindlasti sama asjaga jätkama (selmet äkki seda aega proovida kuidagi erialasema ja spetsiifilisema treeeninguga täita). Või kui Tobrelutsuga on "hea ja mugav" (eriti rõhk sõnal mugav!) siis peab kindlasti samaga edasi panema, peaasi et muutust poleks.
                  Ma pole kindel, kas vaimselt nõrk sportlane kõikide nende hädade kiuste esimese kolmveerandigi võistlusest nii hästi oleks teinud.
                  Jah, hetkel on püstitiirudega ebakindlus ja eilne võistlus kindlasti läks vaimse väristamise nahka, aga suuremas pildis ma ei ole veendunud, et teda "vaimselt nõrga" sportlasena kirjeldaks.

                  Algselt postitas tomm Vaata postitust
                  Tuleb välja, et Tuuli oli jälle “hooaega lōpetamas”. Aga ei tohi öelda, et vaimselt nōrk oleks.
                  Meeldiv on kuulata Susani ja Regina positiivset mindseti pärast vōistlusi intervjuusid andes.
                  Yep, aus kommentaar.

                  Kuulasin ka selle MMi juures mõtteid ja vaateid, seedisin veidi ja pean tunnistama, et Sul oli õigus.

                  See "hooaja lõpetamise" jutt oli ikka... oeh.
                  Ja tegelikult eile ka - kodud on rahvast täis ja diivanid auku istutud, meeletu arv inimesi hoiab pöidlaid ja elab kaasa, aga kui mingi fuckup on, siis kommentaare anda ei julge. Magedavõitu.

                  Aga noh, vähemalt ei läinud see jama ühisstardist sõidu kohta maksma. Hea seegi.

                  Nüüd vaja kaks kõva esitust teha veel - üks teates ja teine ühisstardis.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas rainis007 Vaata postitust






                    ...
                    Ja tegelikult eile ka - kodud on rahvast täis ja diivanid auku istutud, meeletu arv inimesi hoiab pöidlaid ja elab kaasa, aga kui mingi fuckup on, siis kommentaare anda ei julge. Magedavõitu.

                    ....
                    Ausõna, mina ei oleks tahtnud seda intekat näha. Sellel poleks olnud mitte mingisugust uudisväärtust peale selle, et pisarates naine vastab küsimustele ühesõnaliste vastustega.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas rainis007 Vaata postitust






                      Yep, aus kommentaar.

                      Kuulasin ka selle MMi juures mõtteid ja vaateid, seedisin veidi ja pean tunnistama, et Sul oli õigus.

                      See "hooaja lõpetamise" jutt oli ikka... oeh.
                      Ja tegelikult eile ka - kodud on rahvast täis ja diivanid auku istutud, meeletu arv inimesi hoiab pöidlaid ja elab kaasa, aga kui mingi fuckup on, siis kommentaare anda ei julge. Magedavõitu.

                      Aga noh, vähemalt ei läinud see jama ühisstardist sõidu kohta maksma. Hea seegi.

                      Nüüd vaja kaks kõva esitust teha veel - üks teates ja teine ühisstardis.
                      Ah tead mine sina ka puu taha - täiesti privileegi pime kommentaator jälle kes ei oska olukorda ega inimesi lugeda ja tahab näha ainult draamat. Milleks seda vaja? Ma soovitan reaalselt lugeda Lindsey Vonni või Jessica Digginsi raamatuid mis ja kuidas see tippsport tänapäeval üldse on ja milliseid raskuseid peab ületama, ajastul kus iga su liigutus on iga suvalise poolt kuskil kommentaariumis analüüsitav ja mõni Grünthali lastetoaga tegelane jõuab 100 sõnumit võistluse jooksul su DM-i saata, peamise sisuga, et "pmst võid sa nüüd end ära tappa, sest sa oles kasutu".

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Rudy Vaata postitust

                        Ausõna, mina ei oleks tahtnud seda intekat näha. Sellel poleks olnud mitte mingisugust uudisväärtust peale selle, et pisarates naine vastab küsimustele ühesõnaliste vastustega.
                        Kaasiku intervjuud oli juba piisavalt valus vaadata.

                        Kommentaar


                          Kohe kui tärn nime taha tekkis, oleks pidanud Pilvele kõne peale tõmbama…

                          Kommentaar


                            Üldiselt midagi see disklahv ei muuda. Välja arvatud 11. koha eest mõni tuhat eurot auhinnaraha vist. Aga vast see liiga hull pole.

                            Polnud karjääri parim sõit. Polnud isegi selle MMi parim sõit. Ühisstarti saab ikka. Seega vast polegi mõtet hakata nahast välja hüppama, et disklahvist pääseda.

                            Loodetavasti see pole mingi sisseharjutatud liigutus, mille tegemata jätmine edaspidi laskekindlust eriti räigelt mõjutab. Kui nii, siis oleks vähemalt sel hooajal väga pahasti.

                            Huvitav, kas kohtunikud oleksid sama punktiga ka mõne medalisti maha võtnud? Ma miskipärast ei usu. Meenutame nt. Strömsheimi poodiumit, kus tüüp viimases tiirus suusad jalast võttis, et üle tiiru ääre kukkunud kassett kätte saada. Ei järgnenud isegi ajalist karistust, rääkimata disklahvist. Suuskade (või suusa) jalast võtmine on reegliteraamatus täpselt sama punkti all, mis millegi suusa alla sättimine.

                            Peale seda disklahvi peab aga hakkama ka võitjaid/medaliste maha võtma. Huvitav, kui palju jama sellest tuleb? Kas hakatakse metsikult üksteise peale kaebama?

                            Kommentaar




                              Ehk siis pmst nagu me siin eile arutasime, et see reegel on uus - seni pole mitte kedagi sellise asja eest isegi noomitud mitte ja kohtunik oli lihtsalt sitt inimene, kes ei tohiks sellise suhtumise sellist tööd teha. Umbes sama, et kui mõni jalgpalli kohtunik annaks siin meie liigas mingile vennale punase lihtsalt sellepärast, et ah see mingi 3. liiga vend, suurt jama ei tule ja väga ei meeldi ta nägu ka ja teoreetiliselt reeglite järgi ei saa VAR seda sundida "clear & obvious tasemel" üle vaatama ka.


                              Kommentaar


                                Müstiline mis sel rajal viimasel ringil toimub + Kristolt elu võistlus!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X