320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Korvpall

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    eks Faustol oli eilne mäng ka veel jalgades, aga peale Tarvas-Pärnu mängu arvasin et Pärnu kotib kõik peale 2 "gigandi" ära. Aga Pärnu on see aasta minu lemmik nr 2 Tarvase järel kohe kindlasti!

    Kommentaar


      Ahjaa, unustasin juba selle, et esimest korda nägin kahtlast vilepartiid kah. Mina ja nii mõnigi teine korvpallist natuke teadja lugesime kokku oma 6-7 jooksu, mida ära ei vilistatud. Publiku vilekoor oli päris karm sellistel kordadel.

      Kommentaar


        Algselt postitas Martin Vaata postitust
        Välja on tulnud selline asi:


        Kas keegi on seda üldse proovinud? Eesti liiga on? Eesti koondis?
        OT, aga proovisin. Eesti liigat ega koondist ei paistnud. Ja üldse on tegemist täiesti uskumatu kräpiga. Tasub juba ainuüksi selle pärast proovida, et näha missugust jura mängu nime all välja lastakse.
        Ja Macijauskas on neegersportlane...
        Mul on liiv ja sul on savi.

        Kommentaar


          Ega Vares ei olnud kossubörsil üldse hea ost ju. Alghind oli vaid 1 kopikas või mis iganes ühik see seal neil on.

          Kommentaar


            Algselt postitas Epic Vaata postitust
            Ega Vares ei olnud kossubörsil üldse hea ost ju. Alghind oli vaid 1 kopikas või mis iganes ühik see seal neil on.
            selle nädala alguses oli 12,3 kopikat
            INTER ARMA CARITAS

            Kommentaar


              Kas Tartu Fausto ja Pärnu Fausto on liitlased?
              slimm.ee

              Kommentaar


                Kalev võitis võõrsil Valmierat numbritega 77:85. Kalevi ning ühtlasi ka mängu resultatiivseim oli Reed 21 punktiga. Loodetavasti Kalev nüüd enam oma hoogu ei kaota.
                Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                Algselt postitas taku*
                Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                  Kalev võitis võõrsil Valmierat numbritega 77:85. Kalevi ning ühtlasi ka mängu resultatiivseim oli Reed 21 punktiga. Loodetavasti Kalev nüüd enam oma hoogu ei kaota.
                  Niikaua ,kui nutsu jätkub, kargavad negrod ja jugod kas või nahast välja. Eesti mees on rohkem tantsulõvi.! Kalevi hoog on nagu kõva kusehäda.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Udupasun Vaata postitust
                    OT, aga proovisin. Eesti liigat ega koondist ei paistnud. Ja üldse on tegemist täiesti uskumatu kräpiga. Tasub juba ainuüksi selle pärast proovida, et näha missugust jura mängu nime all välja lastakse.
                    Ja Macijauskas on neegersportlane...
                    Aga ega sa ei oska öelda mis ma selle failiga peaks tegema, kui olen selle alla tirinud? seal mingid rar faile 20tk ja muud ei ole.

                    Kommentaar


                      Oh, perse küll. Lugege ja nutke - niimoodi tehakse trenni. Ja kuidas Eestis?

                      Give me a day in your off-season.
                      I like to go as early as possible. Darrick, he likes to go at 6 a.m., I don’t like to go that early. But I’m in early. I do a lot of individual work, a lot of skill work – that’s the curls, fades, pick-and-rolls, down screens.

                      How many shots would you expect to get up in a workout?
                      At least 500, I would say. I don’t really count, but you get everything. It’s game-like. You try to simulate what kind of shots you get and what kind of shots you need to work on coming into that year.

                      Ehk: Jason Kapono räägib, kuidas palli visata ja treenida.

                      1. osa: http://www.theglobeandmail.com/servl...20071101124116
                      ja
                      2. osa: http://www.theglobeandmail.com/servl...20071101124116
                      Last edited by Martin; 04.11.07, 20:04.
                      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                      Kommentaar


                        Martin sa ei oska mind selle probleemiga aidata?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas freeman Vaata postitust
                          Martin sa ei oska mind selle probleemiga aidata?
                          Ei saa kahjuks aru. Ja üldiset piraatlust siin väga ei arutata.
                          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas freeman Vaata postitust
                            Aga ega sa ei oska öelda mis ma selle failiga peaks tegema, kui olen selle alla tirinud? seal mingid rar faile 20tk ja muud ei ole.
                            paki lahti

                            Kommentaar


                              http://www.delfi.ee/news/sport/korvp...hp?id=17351579 ülipro .
                              Noninonii

                              Kommentaar


                                Hmm. Tulen levisse tunde pärast sündmust... ja mida ma näen... ükski teist korvpallihuvilistest ei ole kommenteerinud ühte kõvemat mängu, mis eesti klubi on üldse mänginud. Mina olin saalis kohal ja tegelikult jättis Kalev ikka üllatavalt hea mulje.Eriti need klassikalised hetked kus eesti võistkond/Eesti koondis on esimene veerandaeg ette läinud ja siis ennast täis sittunud kogu rahva rõõmuks, siis seekord suutsid nad isegi karvaseid munandeid näidata.

                                Tegelikult on see huvitav kooslus, mis matic on kokku ajanud, s.t. munandeid ja tahtmist on piisavalt, v.a. see pelkitchi tropp... kaugelt vaatad, kas see on viiask või pelkits ja loodad ehk on viiask... that says a lot...
                                Last edited by vello99; 07.11.07, 13:06. Põhjus: gaad dämit, purjus peaga foorumisse ikka ei peaks postitama
                                "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                                Kommentaar

                                Working...
                                X