320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Korvpall

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Sama ja jutt ka pildikeeles
    Mul on liiv ja sul on savi.

    Kommentaar


      väga nõrgad

      Kommentaar


        Algselt postitas Jaan Vaata postitust
        Edastan teile aasta parima uudise foorumi parima ajakirjaniku poolt. http://www.elu24.ee/?id=2410
        Eelmine lehekülg

        Aga see on piisavalt hea, et korduvalt panna. Kus on eestlaste emotsioonid, ma küsin!!!!
        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

        Kommentaar


          Algselt postitas Jaan Vaata postitust
          Edastan teile aasta parima uudise foorumi parima ajakirjaniku poolt.
          ajakirjanduslik tipp on minumeelest hoopis see reportaaž!
          Hooaja esimeses «Võta või jäta» saates võitis Tartust pärit ja seal keemiat õppiv ning võitluskunstiga tegelev Jaanika-Maria 70 001 krooni, kuigi pankur oli talle enne miljonikohvri avamist pakkunud üle 100 000 krooni.


          olgem kristlased, vabandused on esitatud

          Kommentaar


            Darko kommentaarid on tõesti vägevad. Huvitav palju ta oma rahakotti selliste sõnade eest kergendama peab? Ise paraku mängu ei näinud, ent võis siis ikka väga valus kaotus olla.

            Kommentaar


              Algselt postitas Juveman Vaata postitust
              Darko kommentaarid on tõesti vägevad. Huvitav palju ta oma rahakotti selliste sõnade eest kergendama peab? Ise paraku mängu ei näinud, ent võis siis ikka väga valus kaotus olla.
              10000 euri oli trahv

              Kommentaar


                Kalev vs Ventspilsi reedese mängu esimese poolaja pilte leiab siit : http://www.pbase.com/siim/kalev_vs_ventspils
                Nõmme Uskumatud!!!

                Kommentaar


                  Algselt postitas Semi Vaata postitust
                  Kalev vs Ventspilsi reedese mängu esimese poolaja pilte leiab siit : http://www.pbase.com/siim/kalev_vs_ventspils
                  Kas tõesti näeb mu silm Kristo Saaget Kalevi pingil????? Milleks Kalev vajab sellist meest???

                  Kommentaar


                    Algselt postitas hassan74 Vaata postitust
                    Kas tõesti näeb mu silm Kristo Saaget Kalevi pingil????? Milleks Kalev vajab sellist meest???
                    Saage hakkab rapla satsi eest mängima
                    INTER ARMA CARITAS

                    Kommentaar


                      Eilse mängu võitis Kalev numbritega 93:72. Resultatiivseim oli Reed 23 punktiga. Uued mehed Parmer, Pelkic ning Viiask viskasid vastavalt 12, 11 ning 14 punkti.

                      Täna alistati Ventspils 114:94. Kalevi resultatiivsemad oli Viiask 24´ ning Parmer 21´ punktiga.
                      Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                      Algselt postitas taku*
                      Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                      Kommentaar


                        BC Kalev/Cramo peab järgmise kontrollmängu neljapäeval, 13. septembril kell 18:30 Kalevi Spordihallis, kui külla sõidab Balti Liigast tuttav Riia Barons. Loodame parimat.
                        Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                        Algselt postitas taku*
                        Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                        Kommentaar


                          Tartu ööklubisse Maasikas pidutsema tõtanud korvpallur Tanel Teini häiris teda mobiiliga pildistanud poiss.
                          INTER ARMA CARITAS

                          Kommentaar


                            Algselt postitas yheksa Vaata postitust
                            Niisiis. On oodata pikemat (järje)lugu?
                            Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
                            kle jah. juunikuu jooksul tuleb siis
                            paff oli meil ulenurmel treener, ning ta on nii mondagi huvitavat raakinud
                            Seoses Tanel Teini vägitegudega tuli mulle see teema meelde
                            Juuni ammu läbi, midagi intrigeerivat pole siiani lugeda saanud.

                            Kommentaar


                              fakk. ma olen täiega Tanel "Ma paneks ju iga mäng 20 punkti, aga mis sellel vahet on" Teini poolt. tra ma ei või, enam ei või rahulikult ka juua. iga tont on järsku Lembit Peegel. jalaga munadesse oleks pidanud andma ilma loata pildistamise eest, ma aplodeerin korvpalluri vaoshoitust.
                              "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                              Kommentaar


                                Algselt postitas vello99 Vaata postitust
                                fakk. ma olen täiega Tanel "Ma paneks ju iga mäng 20 punkti, aga mis sellel vahet on" Teini poolt. tra ma ei või, enam ei või rahulikult ka juua. iga tont on järsku Lembit Peegel. jalaga munadesse oleks pidanud andma ilma loata pildistamise eest, ma aplodeerin korvpalluri vaoshoitust.
                                Asi ei ole rahulikult joomises.Mitte keegi ei keela Tanelil juua andku palju sisse mahub.Avaliku elu tegelasena peab ta juba ette arvestama et tema tegemisi jälgitakse.Kas Eestis on seadus, mis keelab avalikes kohtades pildistamise?? - EI
                                Kui Tanel tahab tundmatuna juua pangu siis näiteks mask ette.Ka oma kodus ei pea ta kartma, et teda pildistatakse. Saan mööndusega aru ka sellest, kui Tanel konfiskeerinuks telefoni, kustutanuks pildid ja siis selle tagastanud.Taoline käitumine, aga on lubamatu.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X