320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Korvpall

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    rock 77 samara 57

    ütleme siis nii, et rock ei saaks kindlasti asvelilt kodus 30ga suhu
    ning see millist mängu üldse mängiti oli lihtsalt super
    esimese 4 minutiga juba pluss 10 ja korra läks pluss 8le, kuid ülejäänud mäng oli täiesti kontrolli all
    hetkel siis saadud 4 võitu jäjest, ning arvatavasti see suureneb veel
    kõik poisid mängisid hästi, ning enime meeldisid kullamäe lõpusõnad, kus ta ütles, et kodutöö on pool võitu
    muidugi see ka, et kui vastane laseb mängida, siis saab mängida
    samaara polnud lihtsalt valmis
    sama vaimuga edasi ja kevadel on häid tulemusi oodata
    Слава Україні! Героям слава!

    Kommentaar


      Kriisa taha küll midagi ei jää, eile oli tal lihtsalt sitt päev.
      Ja Sokk oli ales vigastatud ja kahjuks hoiab veel kätt liiga.
      Mina vaataks treeneripingi poole. Parmer on igasuguse kindluse minetanud, Frier ,kes ju oskab visata, ei julge korvi poolegi vaadata.Belkic võib ju hea hüppega olla aga hüpaku parem Balkanil edasi. Saan aru, et kolme liigat mängitakse ja mehi on vaja aga Belkic ja Parmer tuleks järgmise lennuki peale panna.
      Rock tegi hea mängu aga me ju peame ennast korvpallimaaks, seega peaks kreeka viimasest ja venemaa 5/6-st kindlasti üle olema, rääkimata korvpalimaa soome teisest klubist.
      INTER ARMA CARITAS

      Kommentaar


        Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
        ütleme siis nii, et rock ei saaks kindlasti asvelilt kodus 30ga suhu
        Khm-khm... Huvitav kuidas Kalev oma eurohooaega alustas. Sai isegi märjaks mindud mida juuresolevatelt gravüüridelt on ka näha. Lõpuks läheb ka rokiga nagu tavaliselt.
        "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

        Kommentaar


          iisraeli koondislane green võeti hästi kinni, põhiliselt tänu taltsile. tsintsadze tegi teravust ja leidis vabad mehed üles, sama ka teini puhul. cusworth surus pealt, blokkis viskeid ja lauas oli ka peremees, andis juba korraliku keskmängija mõõdu välja

          aga loomulikult ei näita üks väga hea mäng midagi ja kui lähebki järgmine mäng sitemini, siis lohutada saab ennast sellega, et nii ebastaabilne vähemalt ei ole kui kalev

          aga sellega olen nõus, et kõiki neid vastaseid peaks rock võitma, vähemalt kodus ja veenvalt. kreeklasi võõrsil juba võideti, võit tuleks ära tuua ka soomest. samara puhul näen siiski arvestatavat meeskonda. vaevalt, et vene liiga keskmikud eesti kahele paremale väga palju alla jäävad, kui üldse jäävad.

          seda veel, et kuigi kalevi võõrleegionärid eriti korda ei lähe, siis isegi mulle on silma jäänud, et ühe poisi nimi on Pelkic mitte Belkic.
          ½121½

          Kommentaar


            Algselt postitas urmar Vaata postitust
            Igatahes on Tartu Rocki mäng kõvasti paranenud, mis annab loota, et et nii Balti Liigas, kui Eesti liigas Kalevist edukam ollakse. Kuigi napakas Martin on samuti Tartust pärit, olen ma ikkagi Rocki poolt.
            Martin!!!
            Kas on alust arvata, et annad Urmari kohtusse nagu su suur sõber ja iidol Priidik seda tegi? Ummike ju sind nimetab igasuguste koledate nimedega. Või pole sa nii õrnahingeline?

            Kommentaar


              Pras, pole sul vaja midagi siin õrritada, toon sulle meeldetuletuseks näiteks sellise teksti:

              See on ju klassikaline urmar, kes möliseb nelikümmend posti demagoogiat ja iba kokku ning teeb nägu, et ei tee reklaamil ja nimel vahet ning on üldse täielik ohmakas.

              See on selle Martini tekst! Ja ära tule siin rääkima, et sa tema väljendeid ei ole lugenud. Üldse pole ilus moderaatorite poolt siin õelutseda. Sind ei ole ju keegi puutunud, kas sellest tunnedki puudust?

              Kommentaar


                Algselt postitas marcello Vaata postitust
                Parmer on igasuguse kindluse minetanud, Frier ,kes ju oskab visata, ei julge korvi poolegi vaadata.Belkic võib ju hea hüppega olla aga hüpaku parem Balkanil edasi. Saan aru, et kolme liigat mängitakse ja mehi on vaja aga Belkic ja Parmer tuleks järgmise lennuki peale panna.
                Minumeelest on Pelkic peale Reed-i meeskonnas ainuke normaalne leegionär. Ei mahu mulle pähe, miks Mati teda ei kasuta. Hooajaeelsetes mängudes tegi mees supermänge....ehtne musta töö tegija....võrreldav Keerlesega, kuid mitu astet kõvem....rabas kaitses, pani kulpe, võttis laudu.....miskipärast on mees aga pingile jäänud ning niipalju kui mängu pääseb on hädapätakas....
                Ja kui Kriisast rääkida, siis ongi ta olnud eluaeg selline emotsiooni peal mängija...käsi kullas või pepu mullas mees....kui sujub, siis on mees pidurdamatu ja pakub imeilusat mängu.....kui ei suju, siis pallikaotused, vaidlemised kohtunikega jms.....kahju, et Sokk nii vigane on ja ei suuda hetkel mängujuhi kohal korralikku vahetust pakkuda....samuti ei mahu mulle pähe, mis Parmeriga lahti on....kõvasti kritiseeriti teda liigse isetsemise pärast....ja eilses mängus kui teisel poolajal oli vaja meest, kes lihtsalt võtaks palli ja korvi alla purjetaks ning siis välja söödaks, siis Parmer oli pingil ning mõned minutid, mis sai ei vaadand korvigi....

                vaadake pilte kah siis : http://www.pbase.com/siim/kalev_vs_asvel
                Nõmme Uskumatud!!!

                Kommentaar


                  Miks tantsutüdrukutest pilte ei ole?? Mängu parim osa jäi kahesilmavahele?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas urmar Vaata postitust
                    See on ju klassikaline urmar, kes möliseb nelikümmend posti demagoogiat ja iba kokku ning teeb nägu, et ei tee reklaamil ja nimel vahet ning on üldse täielik ohmakas.
                    Juhin tähelepanu, et ma viitasin, et sa teed vaid näo. Mis tähendab, et sa seda teps mitte pole. Oled hoopis kaval ja oskad rolle valida. Sinu ütlus on aga... Kuid see Priidu moodi jõulukink on täitsa huvitav idee, kuulasin ta arutelu eile isegi. Kuigi mõnes asjas jääme eriarvamusele.

                    Ilusat!
                    Last edited by Martin; 20.12.07, 12:48.
                    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                    Kommentaar


                      täitsa tavaline ju inimesed lähevad rocki võitude pärast ekstaasi ja nüüd tuleb ja näitab rock oma koha kätte kaotades nt homme pärnule või laupäeval dalkiale. Olen 80% kindel et rock kaotab ühele neist

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Martin Vaata postitust
                        Juhin tähelepanu, et ma viitasin, et sa teed vaid näo. Mis tähendab, et sa seda teps mitte pole. Oled hoopis kaval ja oskad rolle valida. Sinu ütlus on aga... Kuid see Priidu moodi jõulukink on täitsa huvitav idee, kuulasin ta arutelu eile isegi. Kuigi mõnes asjas jääme eriarvamusele.

                        Ilusat!
                        Mina igatahes sain sellest aru nii, et nimetasid mind ohmakaks. Aga olgu pealegi, nüüd ma siis vähemalt tean, et tegelikult pead mind hoopis kavalaks ja oskajaks! Eks minu austus Sinu vastu pärast sellist kavalat teksti läheb siis ka mõõtmatult suuremaks.

                        Päikest!

                        Kommentaar


                          Parmeri koht on ohus ja teise (vaid) Meistriliiga tasemel mängumehe oma ei ole? Järelikult tuli Frier meeskonda tasuta ja seetõttu pole teda mõtet lahti lasta, las olla.
                          Aga need 2 on ikka üle kartuste pasad, Raplasse ehk kõlbaks?
                          Parmeri kehv tase ja meeskonnamänguoskuse puudulikkus tuleb küll üllatusena, Frier on seda varemgi tõestanud ju ning seal midagi üllatavat küll ei ole - tavaline kohaliku tasemega mängija.

                          Kommentaar


                            mina kedzo kohta küll midagi halba ei ütleks,mees vähemalt üritab ja vise tundub ka olema suht hea.
                            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                            Ott Järvela

                            Kommentaar


                              Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                              mina kedzo kohta küll midagi halba ei ütleks,mees vähemalt üritab ja vise tundub ka olema suht hea.
                              üritaks ta ka kaitses siis oleks tast ka kasu.

                              Kommentaar


                                kalevi viga ongi see et kaitses ei taha mitte keegi mängida,see käib ka reedi kohta
                                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                                Ott Järvela

                                Kommentaar

                                Working...
                                X