320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Korvpall

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas marts Vaata postitust
    . Rock vääris neid tiitleid 100%, või tuled äkki vastu vaidlema?.
    see aasta küll, eelmine kindlasti mitte
    AILTON

    Kommentaar


      Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
      see aasta küll, eelmine kindlasti mitte
      jokers to the right
      clowns to the left of me

      Kommentaar


        Algselt postitas marts Vaata postitust
        Vabandust, et vana teemat üles toon, aga ma lihtsalt ei saa. Mine nagu tegelt kah pane põlema ennast! Mis kuradi jama see on, midagi Rock on korraldanud. Selle nimi on ilus korvpall, mida nimetatakse meeskonna mänguks. Vaadake ise oma kalevit seal kurat. Eelmised 2 aastat oli teil seal ainult 1 isetsemine ja meeskonna mängust polnud haisugi. Lisaks sellele ei suutnud Kalev endale isegi korralike välismängijaid sebida (erandid on Reed ja miks mitte ka Scott)... Kui palju leegionäre käis kahe viimase hooaja jooksul Kalevist läbi? Päris palju. Palun, tõesti postita ainult jalgpalli teemadesse, kui midagi asjaliku postitada pole. Rock vääris neid tiitleid 100%, või tuled äkki vastu vaidlema? Kui sa seda posti lugema juhtud, siis ootaks väga vastust sinult sellele.
        kui ma ütlesin et rocki võidud on jama siis ma ka nii mõtlesin.ja selle lõpetamise all mõtlesin seda et kalev võiks lõpuks omale korralikud mängijad tuua ja uuesti eesti korvpalli troonile tõusta.ja kas ma olen kuskil maininud et kalevil olid nüüd parimad mängijad.meie suurim viga istus pingil ehk siis peatreener aga nüüd loodan et sellest mehest kes kalevit nüüd juhendama tuli on rohkem kasu kui kahju.kalevil on hea materjal aga pole olnud meest kes selle materjali korralikult ära kasutaks.
        Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
        Ott Järvela

        Kommentaar


          Algselt postitas budulojus Vaata postitust
          kui ma ütlesin et rocki võidud on jama siis ma ka nii mõtlesin.ja selle lõpetamise all mõtlesin seda et kalev võiks lõpuks omale korralikud mängijad tuua ja uuesti eesti korvpalli troonile tõusta.ja kas ma olen kuskil maininud et kalevil olid nüüd parimad mängijad.meie suurim viga istus pingil ehk siis peatreener aga nüüd loodan et sellest mehest kes kalevit nüüd juhendama tuli on rohkem kasu kui kahju.kalevil on hea materjal aga pole olnud meest kes selle materjali korralikult ära kasutaks.
          Uuesti? See praegune Kalev (Bc Kalev/Cramo) on seal olnud 1 aasta (2005/06). Õige kalevi tõusu tagasi on liiga palju oodata, sest neid enam ei eksisteeri.

          Kommentaar


            U18 neiud võitsid Balti turniiril 2. koha - pildid
            Nõmme Uskumatud!!!

            Kommentaar


              Kus Pirgit Püü on?

              Kommentaar


                Pirgit on ju vanem kui 18.

                Kenasti 20 täis juba
                Tundmatu - ehk mida mina ka tean

                Kommentaar


                  mis siis..


                  Kommentaar


                    Pirita Palliklubi hakkab uuest hooajast mängima Tallinna Kalevi nime all. Heade kavatsuste kokkulepe sõlmiti Pirita Palliklubi ja Tallinna Spordiseltsi Kalev vahel tänavu kevadel, 14. mail.
                    Eelmisel hooajal Eesti Korvpalli Meistriliigas neljandaks tulnud Pirita Palliklubi mängib uuest hooajast Tallinna Kalevi esindusmeeskonnana nii Eesti Meistriliigas kui ka Balti Liigas. Kaks spordiorganisatsiooni ühendavad jõud, et jõulisemalt propageerida sportlikku eneseteostust ja eluviisi läbi saavutusspordi ning pakkuda tipptasemel sportlikku meelelahutust. Koos tuuakse uuele tasemele Tallinna Kalevi korvpallitraditsioonid.

                    „Koostöökavatsustest on tänaseks sündinud otsus tuua tipptasemel korvpall taas Tallinna Kalevisse ning hoolitseda järelkasvu eest – Tallinna Kalevi Sportmängude Kooli lastele on esindusmeeskonna kõikidele mängudele vaba sissepääs," rõõmustab korvpalli arengu üle Tallinna Kalevi spordiseltsi juhatuse esimees Kalle Klandorf.

                    Tallinna Kalevi vastavatud Sportmängude Koolis saavad lastele suureks eeskujuks olema tipptasemel korvpallurid. Iidolite mäng, neile kaasaelamine ja omale innustuse kogumine hakkab olema Kalevi Sportmängude Kooli kasvandikele tavapärane treeningprotsessi osa.

                    ERR SPORT

                    nüüd siis kaks kalevit meistriliigas.mina ise ikka loodan Kalev/Cramo-le aga kes teab ehk vahetavad nemad nüüd nime?
                    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                    Ott Järvela

                    Kommentaar


                      Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                      nüüd siis kaks kalevit meistriliigas.mina ise ikka loodan Kalev/Cramo-le aga kes teab ehk vahetavad nemad nüüd nime?
                      Vahetavad jah, Kalev/Matic/Kolmwedu on nüüd
                      Algselt postitas JT8055
                      Olge aktiivsemad!

                      Kommentaar


                        Nüüd on siis see niinimetatud õige Kalev tagasi. Nagu ma kuulsin pidi osa fänne kaduma Cramol :P

                        Kommentaar


                          Minu arusaamist pidi on ikkagi praegune Kalev/Cramo ikkagi tegelt see niinimetatud "õige" Kalev, kuna kogu management on olnud kõik need aastad õige kalevi järeltulijad. See, et nüüd see mingi masendav gerondist spordiselts Kalev otsustas Piritaga ühte heita ei muuda midagi. Seega õige Kalev on kogu aeg olemas olnud
                          Mes que un club!

                          Kommentaar


                            Õige Kalev kadus koos Riho Soonikuga ja on endiselt kadunud.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas sayonara Vaata postitust
                              Minu arusaamist pidi on ikkagi praegune Kalev/Cramo ikkagi tegelt see niinimetatud "õige" Kalev, kuna kogu management on olnud kõik need aastad õige kalevi järeltulijad. See, et nüüd see mingi masendav gerondist spordiselts Kalev otsustas Piritaga ühte heita ei muuda midagi. Seega õige Kalev on kogu aeg olemas olnud
                              kahjuks eksid.õige kalev oli see mida juhtis riho soonik ja kui tyyp pankrotti läks siis mingiks ajaks kadus nn.õige kalev ära.aga see klubi keda teame hetkel kalev/cramo-na on endine ehitustööriist.õige kalev on alati seotud old spordiselt kaleviga.kahjuks peab tõdema et piritast sai selle nn.õige kalevi järeltulija.aga vahet pole meistriks peab ikka kalev/cramo tulema või mis iganes nimi neile nüüd antakse.aga poleks paha kaks kalevit finaalis.
                              Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                              Ott Järvela

                              Kommentaar


                                Algselt postitas sayonara Vaata postitust
                                Minu arusaamist pidi on ikkagi praegune Kalev/Cramo ikkagi tegelt see niinimetatud "õige" Kalev, kuna kogu management on olnud kõik need aastad õige kalevi järeltulijad. See, et nüüd see mingi masendav gerondist spordiselts Kalev otsustas Piritaga ühte heita ei muuda midagi. Seega õige Kalev on kogu aeg olemas olnud
                                Kuidas võtta.

                                Klandorf aga rõhutab, et ajaloolises plaanis on õigus just tema poolel. "Ajalooliselt on Kalev seotud just spordiseltsiga. Kuuekümnendatel aastatel NSV Liidus kuulsust kogunud meeskond mängis Tartus, hiljem kolis Tallinna. Hoopis BC Kalevil pole kunagise Kaleviga mingit pistmist, spordiklubi Rafter kasutab lihtsalt kaubamärki," selgitas Klandorf, kellest sai spordiseltsi Kalev liige juba 1966. aastal.

                                Ja veel

                                BC Kalev/Cramo president Ivar Valdmaa ei võtnud teise Kalevi ilmumist just rõõmsalt vastu, kuid ajalugu mäletab, et kolm aastat tagasi sai ta ise sama tembuga hakkama.

                                Nimelt osales aastatel 2004/05 Eesti liigas Tallinna Kalev, mida vedas Riho Soonik. 2005. aasta juuli alguses sai toonane Ehitustööriist kommivabriku Kalev omanikult Oliver Kruudalt kaubamärgi BC Kalev kasutusõiguse.
                                Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X