320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Korvpall

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas AlwaysRed Vaata postitust
    Kolmapäeval võiks selle nalja ära lõpetada. Kalev on nii sitt, et Rocki võitu ei saa täiel rinnal nautida.
    Ei ei kulla mees,seeria läheb seitsme mänguni,ning võitjana väljub Kalev.
    Kui päkapikk tahab, võib ta oma välimust muuta. päkapikk on korduvalt ennast rihmaks joonud.

    Kommentaar


      Kalev vs Rock 3. finaalmängu pildid
      Nõmme Uskumatud!!!

      Kommentaar


        Algselt postitas Mask Vaata postitust
        Reedi puudumine on ikka suure jälje jätnud.
        Ta oli ikka meeskonna liider. Kui võtame Rockilt näiteks Teini või Cushworthi ära oleks neil asi sama hapu.
        Kardan ,et asi läheb kuivalt Rockile. =(
        Spekulatsioon õige-võta Tartult Cusworth ära ja pane Kalevile Reed juurde ning olukord muutub tõepoolest.Aga meeskonnamängu mängib ikkagi Tartu,mitte Kalev.Arusaamatu,et meeskonna kapten Kriisa ladus kolmeseid 12-1,Arbet näiteks 5-3.Kriisa peaks ise peeglisse vaatama,mitte Kedzoga mölisema,näiteks.
        Kapten Trumm

        Kommentaar


          Algselt postitas Raivo19 Vaata postitust
          Spekulatsioon õige-võta Tartult Cusworth ära ja pane Kalevile Reed juurde ning olukord muutub tõepoolest.Aga meeskonnamängu mängib ikkagi Tartu,mitte Kalev.Arusaamatu,et meeskonna kapten Kriisa ladus kolmeseid 12-1,Arbet näiteks 5-3.Kriisa peaks ise peeglisse vaatama,mitte Kedzoga mölisema,näiteks.
          Ja Kullamäe tegi paremini, kui loopis 2-3 kolmest kiirustades mööda?
          Kalevil ei ole seda kindlust, mis Rockil on ja see pärast ei tööta ka nende meeskonna mäng. Neile ei ole sellist meest ,kes mängu käima tõmbaks.

          Kommentaar


            Ma ei saa hästi aru sellest jutust, et Kalevil pole liidrit kes mängu käima tõmbaks. Minu meelest on Kristjan Kangur praegu kindel liider Kalevis. Probleem on hoopis selles, et keegi ei tule temaga kaasa. Eriti tujutu on kogu see välismängijate punt. Pangu viimaseks mänguks algviisikusse Kriisa, Arbet, Kangur, Keerles ja Sokk ning näeme järgmises mängus verd ja võitlust viimse hingetõmbeni. Eestlaste jaoks on see finaal hoopis teistsugune kui lihtsalt finaal. Siin kohtuvad aastepikkused rivaliteedid, õnnestumised ja ebaõnnestumised. Kangur ongi pea ainuke mees kelle kuulumine Kalevisse mul kadedust tekitab.
            Aga noh mul ikka üliheameel, et Kalevil probleemid on. Tartu Eesti Meistriks 2008!

            ps. Ootame, et tartu jalgpall ka varsti selle saavutuseni küündib.
            On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
            I don’t care what you think of me!
            Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

            Kommentaar


              Minu meelest ei ole Kangur küll finaalseerias olnud mingisugune eriline frukt, keda kiita. Tema tase on täpselt selline, et kord mängin kord ei mängi. Loota, et ta tuleb ja teeb mängu ära nagu seda Cusworth teeb on nullilähedane. Kui meeskond on sitas seisus, siis ei suuda ka tema mitte midagi teha, samasugune hall mass. Ei tasuks teda niisama tühja-tähja kiita.

              Kommentaar


                Samas, nagu eilne mäng näitas, on Kangur ainuke Kalevist kes harvardi oiviku kinni suudab võtta
                INTER ARMA CARITAS

                Kommentaar


                  Eilses mängus jäi puudu visketabavusest.
                  17 kolmesest tabas vaid 2. Nagu Kriisa ka ise ütles:
                  «Minu visete ajal oli korvil kaas peal,» tõdes Kriisa. «Hästi välja mängitud üritustest on kahju. Lõpus, kui vahe on juba kümme punkti, pole aega mõtelda, kas asend on viskamiseks sobiv – siis tuleb juba panna.»
                  Kes pole tervet artiklit lugenud, siis see siin:

                  Kommentaar


                    Kõva madin käib ikka praegu Rock - Kalev mängus. Eelmiste mängude võrreldes on vähemalt palju põnevam.
                    >>

                    Kommentaar


                      Ega jah, hetkel ei kurda

                      Kommentaar


                        Mõned Rocki poisid võiks rohkem jalgel seista.
                        Algselt postitas JT8055
                        Olge aktiivsemad!

                        Kommentaar


                          mul poleks kahju kui kalev võidaks selle mängu
                          aga mul oleks kahju siis, kui kalev võidaks sita mänguga
                          nagu ütlesin. ise loodan, et 25ndal on viimane mäng
                          täna viimase sekundi viskest poleks ka paha
                          Слава Україні! Героям слава!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
                            Mõned Rocki poisid võiks rohkem jalgel seista.
                            vot Täpselt. lisaks et eriti Brian
                            >>

                            Kommentaar


                              Vahe 10 punni. Sõber, täna suht julgete välja ütlemistega mängijate suhtes.
                              >>

                              Kommentaar


                                Vile on ka suht ühte väravasse.
                                Algselt postitas JT8055
                                Olge aktiivsemad!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X