320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Korvpall

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    minu arust on Tein alati klubi eest paremini mänginud kui koondises.
    AILTON

    Kommentaar


      Algselt postitas SDK Vaata postitust
      Eks meeleolu on muidugi ülev võidu tõttu. Aga samas on natukene masendav ja mõtlemapanev asjaolu, et meie koondis peab mängus püsimiseks ja võidumõtete hellitamiseks lootma 37 aastase mehe 9m pealt tehtud hulludele visetele... See muidugi ei vähenda Kullamäe tehtut ja pingutust. Samuti on hea meel Soku teise tulemise üle.
      Sa eksid, Kullamäe jaoks olid need tavalised visked, teiste jaoks oleks need hullud visked Aga tegelikult on kahju küll, et praegu pole näha ühtegi noort snaiprit peale kasvamas astumaks Kullamäe, Kuusmaa ja Nageli jälgedesse. See on see AND1 tuur ma ütlen Trenni lõppedes poisid mitte ei viska kolmeseid lisaks, vaid üritavad pealt panna.....aga valged mehed, need ei oska ju hüpata
      Nõmme Uskumatud!!!

      Kommentaar


        Algselt postitas Siimphoto Vaata postitust
        aga valged mehed, need ei oska ju hüpata
        kallid kaasfoorumlased aidake leida tuubist video kus üks white boy niggadele kuidas hüpata.

        aga muidu on seis eestis snaiprite poolest kehv ja ega tonkajaid ka eriti ei ole
        AILTON

        Kommentaar


          Algselt postitas Siimphoto Vaata postitust
          Sa eksid, Kullamäe jaoks olid need tavalised visked, teiste jaoks oleks need hullud visked
          ei. isegi Kullamäe jaoks ei ole 9m pealt ning kerge crossoveriga viskele minek tavaline aga noh, ma sain üldiselt pointist aru mis sa öelda tahtsid

          Kommentaar


            Nii palju kui ma olen näinud, siis 10m raadius on kullamäel soojenddusel täiesti kasutuses ja ikka sinn a90% sisse ta neid muidu viskab. eks mängust on mõistlik lähemalt visata, aga mõnikord ei jää midagi üle.

            Kommentaar


              ok, meetrid meetriteks aga põrgatuse pealt viskele minek ei ole Gerdi leib. seega pani hullu.

              Kommentaar


                Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
                kallid kaasfoorumlased aidake leida tuubist video kus üks white boy niggadele kuidas hüpata.
                see vä?

                täitsa piisab, kui "white dunker" otsingusse lüüa
                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                Kommentaar


                  Algselt postitas Aramis Vaata postitust
                  Nii palju kui ma olen näinud, siis 10m raadius on kullamäel soojenddusel täiesti kasutuses ja ikka sinn a90% sisse ta neid muidu viskab. eks mängust on mõistlik lähemalt visata, aga mõnikord ei jää midagi üle.
                  ärge liialdage oma 9 ja 10 meetriga. tavaliselt paneb gert meeter joonest, mõnikord ka veidi kaugemalt, aga ikka jäävad visked 7-7,5 meetri ringi, mõned hullemad on umbes 8 meetri kaugusel.
                  ½121½

                  Kommentaar


                    Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                    Niipalju kui tennise vahepeal seda mängu kiikasin, imestasin, kuhu jäi Tanel Teini panus? Alles kevadel oli too ju lausa fantastilises hoos. Vist ikka pingil istus eile?
                    Tein satubki kevadeti hoogu. Vb saaks juba sügisel ka end käima, kui suvine ettevalmistus ei piirduks Pärnu rannas vedelemise ja ööklubides vegeteerimisega.
                    Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Hughes Vaata postitust
                      ärge liialdage oma 9 ja 10 meetriga. tavaliselt paneb gert meeter joonest, mõnikord ka veidi kaugemalt, aga ikka jäävad visked 7-7,5 meetri ringi, mõned hullemad on umbes 8 meetri kaugusel.
                      No ärme siis liialda. Eks mängus olid nad ka tegelikult täiesti tema kohtadelt. Aga jah see mainitud põrgatus... Juhtiv kihlveokontor avas ka oma koefitsendid ja pakutakse turul kõrgeimat võimalust teenida Eesti võidu puhul.

                      Kommentaar


                        Eks homme Eestil raskeks läheb,kuna ühtegi korraliku tsentrit meil pole,Lätil aga küllaga,aga loodame parimat.
                        Olen see kes olen

                        Kommentaar


                          Algselt postitas kaitz Vaata postitust
                          Eks homme Eestil raskeks läheb,kuna ühtegi korraliku tsentrit meil pole,Lätil aga küllaga,aga loodame parimat.
                          Ja neil ei pidanud normaalset tagameest olema. Kui selle kuradi Kambala mängutuju tiheda kaitsetööga ära suudetakse rikkuda, on täitsa lootust. Muiduigi peab kolmene tabama, sest ilma selleta pole suurt midagi teha.
                          May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Maarek Vaata postitust
                            Ja neil ei pidanud normaalset tagameest olema. Kui selle kuradi Kambala mängutuju tiheda kaitsetööga ära suudetakse rikkuda, on täitsa lootust. Muiduigi peab kolmene tabama, sest ilma selleta pole suurt midagi teha.
                            No Kambala tuju on veel kuni 12. detsembrini rikutud. Kui ta muidugi millegi valgega seda ei leevenda. Aga Biedrinši tegutsemine jättis Makedoonia-mängu kokkuvõte põhjal tõesti võimsa mulje, NBA mees ikkagi. Eks ääred peavad temaga seal kõvasti maadlema, puki koha peal on ju igav liiv ja tühi väli isegi siis, kui Makke ja Veski kokku siduda ja korraga väljakule panna.
                            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                            Kommentaar


                              Kuidas on istumine homme toimuval Eesti - Läti mängul ,kas fännikasse saab igaüks sisse või käib isutmine iste koha numbri järgi?
                              Ärge pange pahaks,
                              >>

                              Kommentaar


                                Algselt postitas NIRK Vaata postitust
                                Kuidas on istumine homme toimuval Eesti - Läti mängul ,kas fännikasse saab igaüks sisse või käib isutmine iste koha numbri järgi?
                                Ärge pange pahaks,
                                Ei ole istekoha numbri järgi, lihtsalt vaba koht saalis

                                Kommentaar

                                Working...
                                X