320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Korvpall

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kahju , väga ootasin võitu. Mis teha, selg sirgu ja edasi !
    >>

    Kommentaar


      õigus on neil,kes arvavad,et ainult kolmestele nüüd ka lootma jääda ei saa,ühinen...minu arvates pani neid hoopis makedoonia meile liiga palju...mürkast oli täna puudus
      Kapten Trumm

      Kommentaar


        ma ei taha teada, mis makedoonia ja lätiga võõrsil veel saama hakkab...
        FC Flora

        Kommentaar


          Ma ei tea. Eelmised kaks mängu olid ju väga ilusad, kuid täna olime nagu ämber sitta. Ma ei oska midagi öelda. Suhteliselt masendav.
          Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
          Algselt postitas taku*
          Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

          Kommentaar


            Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
            ma ei taha teada, mis makedoonia ja lätiga võõrsil veel saama hakkab...
            Ega tänasest eriti hullemaks minna ei saa, aga miks Dorbek mängus ei käinud, kui teistel meestel ei läinud. Loodame, et saime indu juurde(lootus kaob viimasena) ning võõrsil suudame ka ikka mõne võidu tuua.

            Kommentaar


              Kossukoondise fännid seebiks!
              slimm.ee

              Kommentaar


                Algselt postitas Shaq Vaata postitust
                Ega tänasest eriti hullemaks minna ei saa
                kurat,ma nii kindel ei olegi selles
                Kapten Trumm

                Kommentaar


                  mõelgem positiivselt: korvpallikoondise saamatus loob soodsa pinnase vutikoondisel säramiseks!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Raivo19 Vaata postitust
                    õigus on neil,kes arvavad,et ainult kolmestele nüüd ka lootma jääda ei saa,ühinen...minu arvates pani neid hoopis makedoonia meile liiga palju...mürkast oli täna puudus
                    Pehkast on puudus ja Metstakist ja Nagelist ja Babenkost ja Kuusmaast ja Sokust, sellest vanemast.

                    Kullamäe üksi ju ei jõua.
                    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                    Kommentaar


                      Ses suhtes, et need, kes meil on mängivad hästi, aga just nende meeste, keda meil ei ole, mängust on puudus.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Martin Vaata postitust
                        Pehkast on puudus ja Metstakist ja Nagelist ja Babenkost ja Kuusmaast ja Sokust, sellest vanemast.

                        Kullamäe üksi ju ei jõua.
                        Su iroonia on kohatu. Tervest Mürkast oleks nii läti kui ka täna makedoonia vastu kindlasti kasu olnud. Ja erinevalt sinu nimetatutest ei ole Mürka veel ketse varna riputanud (loodetavasti paraneb jalg korralikult)
                        INTER ARMA CARITAS

                        Kommentaar


                          Kohapealt vaadates kaitse üldse kohe ei tahtnud toimida , mehed tundusid väsinud .
                          Noninonii

                          Kommentaar


                            Algselt postitas marcello Vaata postitust
                            Su iroonia on kohatu. Tervest Mürkast oleks nii läti kui ka täna makedoonia vastu kindlasti kasu olnud. Ja erinevalt sinu nimetatutest ei ole Mürka veel ketse varna riputanud (loodetavasti paraneb jalg korralikult)
                            Mis iroonia? Samas tõesti, miks poisikesi meestega võrrelda. Vabandan.
                            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas smörgåsbord Vaata postitust
                              mõelgem positiivselt: korvpallikoondise saamatus loob soodsa pinnase vutikoondisel säramiseks!
                              Kuldsed sõnad. Kuldsed sõnad ...
                              Hello! I´m mentaly ill.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas smörgåsbord Vaata postitust
                                mõelgem positiivselt: korvpallikoondise saamatus loob soodsa pinnase vutikoondisel säramiseks!
                                sedas nüüd küll
                                Algselt postitas JT8055
                                Olge aktiivsemad!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X