320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Korvpall

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Nagu näha on kõik negatiivsed, hoidke parem siis eemale!

    Kommentaar


      Algselt postitas Shaq Vaata postitust
      Nagu näha on kõik negatiivsed, hoidke parem siis eemale!
      Sa hoia oma suu kinni.
      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

      Kommentaar


        Midagi pole veel kadunud, kui lõpusireen pole kõlanud.Näide
        slimm.ee

        Kommentaar


          mitu jooksu on Eestile vilistatud? nagu lasteaed
          Catalunya is not Spain!

          Kommentaar


            Algselt postitas Rein Vaata postitust
            Sa hoia oma suu kinni.
            Suu on mul viimased 2h juba kinni!
            Aga näpud, vot neid ei saa kuidagi kinni hoida, kui kirjutatakse sellist pa*ka.

            Kommentaar


              Tein koligu naisteliigasse,miks selline tujutu vend on koondises?mingid naiste söödud ja üldse väga kehv.mängigu nii nagu rocki eest aga koondises ju raha ei saa
              Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
              Ott Järvela

              Kommentaar


                Mis paska see Enden ajab? Dorbek ja hea
                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Rein Vaata postitust
                  Mis paska see Enden ajab? Dorbek ja hea
                  Kullamäe on ainuke korvpallur hetkel kelle kohta võib öelda et on HEA.teised on parajad pasapeetrid
                  Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                  Ott Järvela

                  Kommentaar


                    Aiai. Liiga napp oli see.
                    slimm.ee

                    Kommentaar


                      Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                      Kullamäe on ainuke korvpallur hetkel kelle kohta võib öelda et on HEA.teised on parajad pasapeetrid
                      Pasapeetrid toovad võidu!

                      Kullamäelt oli vääga loll otsus, hakat seal alley oopi tegema, õnneks pall jäi meile.

                      Kommentaar


                        Väga kõva. Isegi, kui kaotus tuleb, müts maha.
                        slimm.ee

                        Kommentaar


                          Eesti võitis 84-83 ?
                          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                            Eesti võitis 84-83 ?
                            näed tuleviku ette?
                            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                            Ott Järvela

                            Kommentaar


                              Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                              näed tuleviku ette?
                              Ei näe, ma küsin
                              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                              Kommentaar


                                Nojah, vanamees tegi ära.
                                slimm.ee

                                Kommentaar

                                Working...
                                X