320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Korvpall

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    võtke välja tartu omad!

    aga nagu ma aru saan, siis rocki võitude puhul oli tegu fantastilise akadeemilise korvpalliga ja kui cramo võitis, siis oli see tänu kohtunikele?

    Kommentaar


      Jesss!! Pole paha!
      Palju õnne meile!
      AILTON

      Kommentaar


        Varsti tuleb keegi lõugama,et Kalevi juhtkond maksis tsinni kah kinni..........
        Kui päkapikk tahab, võib ta oma välimust muuta. päkapikk on korduvalt ennast rihmaks joonud.

        Kommentaar


          Algselt postitas päkapikk Vaata postitust
          Varsti tuleb keegi lõugama,et Kalevi juhtkond maksis tsinni kah kinni..........
          tema enda pärast ma loodan, et see nii oli. Muidu oleks ta kõige lollim korvpallur alates umbes eee Vana Rooma langusest

          Kommentaar


            Õiglus võidutses. Rock ja Kalev olid täiesti võrdsed klubid ja üks sai Balti Liiga finaalnelja ja teine meistritiitli. Kõik peaks rahul olema.

            edit: Mida närvihaige grusiin üldse tegi?

            Kommentaar


              Punktiga taga, mõni sekund aega, vastasel vabavisked - parim hetk endale mölisemise eest tehnilise võtmiseks, mis viimasedki võimalused nullib.
              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

              Kommentaar


                Algselt postitas vincent Vaata postitust
                Punktiga taga, mõni sekund aega, vastasel vabavisked - parim hetk endale mölisemise eest tehnilise võtmiseks, mis viimasedki võimalused nullib.
                pluss lisada see ilus pallikaotus ka suht lõpus, kui Linehan tast palli auti koksas





                BC KALEV/CRAMO, HELL YEAH !!

                Kommentaar


                  Algselt postitas vincent Vaata postitust
                  Punktiga taga, mõni sekund aega, vastasel vabavisked - parim hetk endale mölisemise eest tehnilise võtmiseks, mis viimasedki võimalused nullib.
                  tegelikult lootusi poleks pidanud olema ka lihtsate vabavisete puhul, kuid Kalev oskas hoolimata kõigest ikkagi Rockile võimaluse kinkida. 1,8 sekundit aega, teine vabavise mööda ja ei suuda keegi sealt enam teisele poole korvi visata. Aga Kalev ikka leidis hoopis teise võimaluse pall ära anda.

                  Kommentaar


                    väga haige. väga faking haige
                    kui keegi ütleb, et Cramo ei võitnud kohtunike toel, siis minge munni. konkreetselt
                    kui palju mölisesid Cramo mängijad terve mäng. kellelgi oli koguaeg mingit seletamist
                    ja kui lõpus Tsintsadze midagi möliseb on kohe tehniline. kaitsen meest, sest on Rocki tugitala, ning Eesti liiga üks parimaid mängijaid
                    ebasportlikud? mille, türa, eest. Teinile ja Taltsile. komöödia kuubis
                    jah, mäng oli rabe, ning Rocki rünnak kinni, kuid see mida tegid kohtunikud on ebanormaalne.

                    E:kui vilistati rockile viga, või jooks (beard), ei näidanud absoluutselt ühtegi kordust. nahhui nii tehakse
                    Слава Україні! Героям слава!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas vincent Vaata postitust
                      Punktiga taga, mõni sekund aega, vastasel vabavisked - parim hetk endale mölisemise eest tehnilise võtmiseks, mis viimasedki võimalused nullib.
                      Ma just mõtlen seda, mida NII räiget sai Tsinn öelda, et talle tehniline anti. Rocki meestelt tuli ju terve mängu valimatut möla kohtunike suunas. Samas on ju nö vaikiv kokkulepe, et viimasel minutitel kohtunikud tehnilisi ja ebasportilikke (noh, olukordades, kui kaotusseisus olev meeskond teeb sihilikult vigasid vastasele) vigu ei vilistata. See pidi ikka väga räige sõim olema.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
                        väga haige. väga faking haige
                        kui keegi ütleb, et Cramo ei võitnud kohtunike toel, siis minge munni. konkreetselt

                        Mine ise

                        Kommentaar


                          Egotripp, õhust neid tehnilisi ju ei võeta, juu ikka midagi ütlema pidi.
                          Algselt postitas JT8055
                          Olge aktiivsemad!

                          Kommentaar


                            Palju õnne! Ära tegite.

                            Kohtunikud, ma mõtlen.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas SDK Vaata postitust
                              võtke välja tartu omad!

                              aga nagu ma aru saan, siis rocki võitude puhul oli tegu fantastilise akadeemilise korvpalliga ja kui cramo võitis, siis oli see tänu kohtunikele?
                              Tore et aru saad.

                              Kommentaar


                                Väga kenasti argumentide ja näidetega toetatud postitus. Ma tänan. Ausalt.
                                Algselt postitas JT8055
                                Olge aktiivsemad!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X