320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Korvpall

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Korvpall\'

    edit: ei hakanud siin tsiteerima nelja ütlust...see post siis raivo19-le

    hmm...võrdled perryt nagu kõikide mustadega...sa siis arvad, et gonzales ja frier käituvad analoogselt? ja see ööklubide asi on ka ainult \"juttude põhjal\" ning mitte sada prossa usaldatav.
    jokers to the right
    clowns to the left of me

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Korvpall\'

      Algselt postitas mcnamara


      Algselt postitas Raivo19
      Mis ta arvab,et kutsub siia musta,kes Baltikumi ööelu ei tahagi maitsta.Näidake mulle üks \"neks\",kes siin vaba aega lõbusalt pole sisustanud.Nad ongi siuksed,see käib nende elustiili juurde,milleks seda neile pahaks panna.
      Suudan endas juba päris hästi alla suruda soovi minna marru nö. lõõpimise peale, aga niisugune tõsimeeli kirjutatud tekst kõneleb selle kirjutanud inimese kohta päris palju.
      Ehk siis on leidunud esimene nn uusmoderaatoritest, kellele mina esimesel võimalusel usaldamatust avaldan.
      Ega sellepärast,et tõde valus kuulata,pole teemast vaja mööda panna.Haige ila sul see moderaatorijutt,täitsa vabalt võid minu pärast ise olla.
      Ja nüüd-mis ma valesti ütlesin,tuleb uus leeginär,laias laastus on pilt sama.
      Kapten Trumm

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Korvpall\'

        Algselt postitas Jasper


        edit: ei hakanud siin tsiteerima nelja ütlust...see post siis raivo19-le

        hmm...võrdled perryt nagu kõikide mustadega...sa siis arvad, et gonzales ja frier käituvad analoogselt? ja see ööklubide asi on ka ainult \"juttude põhjal\" ning mitte sada prossa usaldatav.
        juttude põhjal pole midagi,oma silm on kuningas.aga hästi mängivad,nagu perry\'gi.toovad vaheldust ja konkurentsi meie halli liigasse.mina neile maailmaränduritele küll midagi pahaks ei pane,seni kuni väljakul laabub
        Kapten Trumm

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Korvpall\'

          turist on siiski turist! kes tahab mängudel käia sellepärast, et läti ja leedu ööklubides käia seda pole teami vaja. kui tahab mängida euroopa korvpalli siis peab käituma vastavalt reeglitele. treenerit peab kuulama, seltsielu peab hoidma kontrolli all, võistkonnale peab mängima. selline üldiste põhimõtete post on see. ma ei väida, et perry on just nende reeglite vastu eksinud ega vastupidist.
          jokers to the right
          clowns to the left of me

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Korvpall\'

            Algselt postitas Raivo19


            Algselt postitas mcnamara


            Algselt postitas Raivo19
            Mis ta arvab,et kutsub siia musta,kes Baltikumi ööelu ei tahagi maitsta.Näidake mulle üks \"neks\",kes siin vaba aega lõbusalt pole sisustanud.Nad ongi siuksed,see käib nende elustiili juurde,milleks seda neile pahaks panna.
            Suudan endas juba päris hästi alla suruda soovi minna marru nö. lõõpimise peale, aga niisugune tõsimeeli kirjutatud tekst kõneleb selle kirjutanud inimese kohta päris palju.
            Ehk siis on leidunud esimene nn uusmoderaatoritest, kellele mina esimesel võimalusel usaldamatust avaldan.
            Ega sellepärast,et tõde valus kuulata,pole teemast vaja mööda panna.Haige ila sul see moderaatorijutt.
            Ja nüüd-mis ma valesti ütlesin,tuleb uus leeginär,laias laastus on pilt sama.
            \"Nekside\" elustiili juurde käib ööklubides pidutsemine??Ei saa seda neile pahaks panna?Jah,olen sinuga nõus,et esimese eksimuse peale ei ole vast hea mõte teda kohe minema peksta,kuid et pahakse ei saa talle seda panna.....saab küll.Klubi maksab talle palka,klubi kehtestab reeglid,kui astud reeglitest üle.....istud pingil ja mõtled mida valesti tegid.
            Aga jutt,et see käib \"nekside\" elustiili juurde...seda juttu mine räägi oma vanaema kurdile kassile,hästi läheb siis ta isegi usub sind.
            Kui päkapikk tahab, võib ta oma välimust muuta. päkapikk on korduvalt ennast rihmaks joonud.

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Korvpall\'

              Algselt postitas päkapikk


              Algselt postitas Raivo19


              Algselt postitas mcnamara


              Algselt postitas Raivo19
              Mis ta arvab,et kutsub siia musta,kes Baltikumi ööelu ei tahagi maitsta.Näidake mulle üks \"neks\",kes siin vaba aega lõbusalt pole sisustanud.Nad ongi siuksed,see käib nende elustiili juurde,milleks seda neile pahaks panna.
              Suudan endas juba päris hästi alla suruda soovi minna marru nö. lõõpimise peale, aga niisugune tõsimeeli kirjutatud tekst kõneleb selle kirjutanud inimese kohta päris palju.
              Ehk siis on leidunud esimene nn uusmoderaatoritest, kellele mina esimesel võimalusel usaldamatust avaldan.
              Ega sellepärast,et tõde valus kuulata,pole teemast vaja mööda panna.Haige ila sul see moderaatorijutt.
              Ja nüüd-mis ma valesti ütlesin,tuleb uus leeginär,laias laastus on pilt sama.
              \"Nekside\" elustiili juurde käib ööklubides pidutsemine??Ei saa seda neile pahaks panna?Jah,olen sinuga nõus,et esimese eksimuse peale ei ole vast hea mõte teda kohe minema peksta,kuid et pahakse ei saa talle seda panna.....saab küll.Klubi maksab talle palka,klubi kehtestab reeglid,kui astud reeglitest üle.....istud pingil ja mõtled mida valesti tegid.
              Aga jutt,et see käib \"nekside\" elustiili juurde...seda juttu mine räägi oma vanaema kurdile kassile,hästi läheb siis ta isegi usub sind.
              Kahjuks mul pole enam vanaema,siis ütlen otse sulle.Pööra pilk korraks NBA-sse ja vaata,mis suur raha paljudega teinud on.Peod,kasiinod,skandaalid,kuid see on inimese vaba aeg.Kindlasti on ka teistsuguseid \"nekse\"-kes Aafrikas kogu elu reggae saatel savu tõmbavad.
              p.s. Sulle mcnamara,kui tennisehuvilisele ütleks,et Trummi kandist,kus ma ise pärit olen,jõi ja suitsetas oma noorte sõpradega Maret Ani suvel \"vabal ajal\" ja teeb seda ilmselt edaspidigi.Tulemus läheb aga koguaeg ülespoole.
              Kapten Trumm

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Korvpall\'

                Jah, ma olen ka oma silmaga Eakerit ja Haileyt ja selliseid vendi omal ajal Liiva keskuses vibe\'idel ja asjadel näinud. So what? Ka meie omad noored kutid käivad ööklubides, ega keegi ei nõuagi neilt mungaelu elamist või mingit \"vene sõjaväe\" režiimi. Aga kui meeskond sõidab välismängule (pealegi veel tähtsale), siis professionaalne vend ei lähe eelmisel õhtul kuskile klubisse lihtsalt. Vaat just selle koha pealt tulebki vahe sisse profi ja suvakolli vahel, kes niisama oma lõbuks palli patsutab. Hakata ajama, et nimelt mustad mehed käituvadki nii ja see ongi tavaline, on lihtsalt jabur jutt. Samamoodi võin ma sulle tuua näiteid mitmest siin mänginud mustanahalisest, kelle töössesuhtumine oli kõigile eeskujuks (Blackwell, Hill, Lee, Anderson...). Distsipliin on ikka igaühele sama, pealegi peaks iga loll aru saama, et kuna välismängijale enamasti makstakse rohkem, siis talt ka nõutakse rohkem. Ja Perry EI OLE seni hästi mänginud, pigem paistab ta sellega silma, et ei suuda või ei viitsi kombinatsioonidest aru saada ja meeskondlikult tegutseda. Ka distsipliini koha pealt ei olnud see tal kaugeltki \"esimene eksimus\", eelpoolmainitud trenni ja mängule(!) hilinemine ei ole tal sugugi ainuke näiteks. Kaua peab treeneril siis kannatust olema, et sellise vennaga jamada?

                Ning kõige tobedam on hakata võrdlema, et oo näe Kuusmaal endal on ka Hiiul pubi, kus ta vahel õlle võtab. Vähe on selliseid mehi, kes treeningusse nii tõsiselt suhtuks nagu tema. Sama käib muide ka Soku kohta.
                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Korvpall\'

                  Algselt postitas Raivo19


                  jõi ja suitsetas oma noorte sõpradega Maret Ani suvel \"vabal ajal\" ja teeb seda ilmselt edaspidigi.Tulemus läheb aga koguaeg ülespoole.
                  No sellise loogika peale ei oskagi nagu rohkem midagi öelda.
                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Korvpall\'

                    raivo19...ärka üles. see siin on eesti ja meie tiimid mängivad balti liigas! võrdlus nba-ga ei ole mingiski mõttes adekvaatne. mäng on teine, suhtumine teine, tase on teine jne
                    jokers to the right
                    clowns to the left of me

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Korvpall\'

                      Algselt postitas Raivo19


                      Algselt postitas päkapikk


                      Algselt postitas Raivo19


                      Algselt postitas mcnamara


                      Algselt postitas Raivo19
                      Mis ta arvab,et kutsub siia musta,kes Baltikumi ööelu ei tahagi maitsta.Näidake mulle üks \"neks\",kes siin vaba aega lõbusalt pole sisustanud.Nad ongi siuksed,see käib nende elustiili juurde,milleks seda neile pahaks panna.
                      Suudan endas juba päris hästi alla suruda soovi minna marru nö. lõõpimise peale, aga niisugune tõsimeeli kirjutatud tekst kõneleb selle kirjutanud inimese kohta päris palju.
                      Ehk siis on leidunud esimene nn uusmoderaatoritest, kellele mina esimesel võimalusel usaldamatust avaldan.
                      Ega sellepärast,et tõde valus kuulata,pole teemast vaja mööda panna.Haige ila sul see moderaatorijutt.
                      Ja nüüd-mis ma valesti ütlesin,tuleb uus leeginär,laias laastus on pilt sama.
                      \"Nekside\" elustiili juurde käib ööklubides pidutsemine??Ei saa seda neile pahaks panna?Jah,olen sinuga nõus,et esimese eksimuse peale ei ole vast hea mõte teda kohe minema peksta,kuid et pahakse ei saa talle seda panna.....saab küll.Klubi maksab talle palka,klubi kehtestab reeglid,kui astud reeglitest üle.....istud pingil ja mõtled mida valesti tegid.
                      Aga jutt,et see käib \"nekside\" elustiili juurde...seda juttu mine räägi oma vanaema kurdile kassile,hästi läheb siis ta isegi usub sind.
                      Kahjuks mul pole enam vanaema,siis ütlen otse sulle.Pööra pilk korraks NBA-sse ja vaata,mis suur raha paljudega teinud on.Peod,kasiinod,skandaalid,kuid see on inimese vaba aeg.Kindlasti on ka teistsuguseid \"nekse\"-kes Aafrikas kogu elu reggae saatel savu tõmbavad.
                      p.s. Sulle mcnamara,kui tennisehuvilisele ütleks,et Trummi kandist,kus ma ise pärit olen,jõi ja suitsetas oma noorte sõpradega Maret Ani suvel \"vabal ajal\" ja teeb seda ilmselt edaspidigi.Tulemus läheb aga koguaeg ülespoole.
                      Kas suur raha teed siis ainult mustadega nii?Ei tee,see on kohatu võrdlus.Kas sinu arvates ongi ainult kahte sorti neegreid?need kes sammuvad skandaalist skandaali,käivad ööklubides ja teenivad suurt raha,ning teised kes reggae saatel savu tõmbavad?
                      Mees,sinu arusaamad on nendest asjadest väga valed.
                      No palun kujuta nüüd ette kui Maret Ani hakkaks treeninglaagris suitsetama ja jooma?Kas ta teeb seda?ei usu.
                      Tennisel ja korvpallil pole siiski midagi ühist,ning NBA ja Eesti meitsriliiga on ka vähe erinevatest kaalukategooriatest.

                      Ärme rohkem vaidle.
                      Kui päkapikk tahab, võib ta oma välimust muuta. päkapikk on korduvalt ennast rihmaks joonud.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Korvpall\'

                        Vincent.Mitte alati ei ole korvpalliklubi Kalevil vaimustavaid tingimusi vastu pakkuda olnud,tihti on oldud isegi palga maksmisega hädas.Ime siis,et mängija oma äranägemise järgi ei talita.Trennitegemise koha pealt-igaüks pole väga andekas ja peab rohkem rabama.Ütlen otse,kui trahvid ka meest ei mõjuta,siis on aeg lahkumisele mõelda.Rohkem ei vaidle.
                        Kapten Trumm

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Korvpall\'

                          Algselt postitas Raivo19

                          Kindlasti on ka teistsuguseid \"nekse\"-kes Aafrikas kogu elu reggae saatel savu tõmbavad.
                          reggae on pärit kariibi mere saartelt. ning seda kultuuri seob aafrikaga vaid see, et nende esivanemad viidi kunagi orjalaeva trümmis aafrikast ameeriaksse ja rastafaride iidol, etioopia kuningas haile sellasie oli esimene must kuningas üle mitme aastasaja

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Korvpall\'

                            Algselt postitas Raivo19


                            Vincent.Mitte alati ei ole korvpalliklubi Kalevil vaimustavaid tingimusi vastu pakkuda olnud,tihti on oldud isegi palga maksmisega hädas.Ime siis,et mängija oma äranägemise järgi ei talita.Trennitegemise koha pealt-igaüks pole väga andekas ja peab rohkem rabama.Ütlen otse,kui trahvid ka meest ei mõjuta,siis on aeg lahkumisele mõelda.Rohkem ei vaidle.
                            Jah, eks see Kalevi tingimuste jutt ole ka õige muidugi. Uutel peremeestel vist õnneks siiski teised kombed, vähemalt ei ole enam kuulda olnud, et mehed saamata palga üle kurdaks.
                            Aga üldiselt jah,
                            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Korvpall\'

                              Algselt postitas eston maravilha


                              Algselt postitas Raivo19

                              Kindlasti on ka teistsuguseid \"nekse\"-kes Aafrikas kogu elu reggae saatel savu tõmbavad.
                              reggae on pärit kariibi mere saartelt. ning seda kultuuri seob aafrikaga vaid see, et nende esivanemad viidi kunagi orjalaeva trümmis aafrikast ameeriaksse ja rastafaride iidol, etioopia kuningas haile sellasie oli esimene must kuningas üle mitme aastasaja
                              jalgpall on pärit inglismaalt...huvitav,mis seda kultuuri brasiiliaga seob
                              tahan öelda,et mu kaks sõpra reisisid pea aasta Aafrikas ja reggae ning savu olid kuumuse ja vaesuse kõrval esimesteks märksõnadeks.Ise olen piirdunud vaid turismireisiga,aga kuulnud-näinud ka endiselt töökaaslaselt Tõnis Millingult,maailmarändurilt.
                              Kapten Trumm

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Korvpall\'

                                Algselt postitas Raivo19

                                jalgpall on pärit inglismaalt...huvitav,mis seda kultuuri brasiiliaga seob
                                Charles William Miller
                                We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X