320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Korvpall

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Korvpall\'

    Algselt postitas vincent


    Algselt postitas Raivo19


    jõi ja suitsetas oma noorte sõpradega Maret Ani suvel \"vabal ajal\" ja teeb seda ilmselt edaspidigi.Tulemus läheb aga koguaeg ülespoole.
    No sellise loogika peale ei oskagi nagu rohkem midagi öelda.
    Midagi jäi ikka kripeldama...Ega ma pole öelnudki,et siin loogika peitub.Päkapikk mainib ka,et mul kohatud võrdlused ja vale arusaam,aga ise ta jälle ütleb- \"ei usu\".
    Mitmekordne olümpiavõitja ja maailmameister Jelena Välbe tarbis tihti enne starti konjakit.Võiks öelda-ebaprofessionaalne suhtumine,kuid...Inimesed ja nende psüühiline ning füüsiline valmisolek võitluseks on erinev ja siin peab ka treener olema hea psühholoog.Sportlane võtab pingeid maha erineval moel.Kõige selle juures tehakse trenni ja keskendutakse tulemusele aga maksimaalselt.Loodan,et saite aru,mis ma mõtlen.Proosit
    Kapten Trumm

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Korvpall\'

      Algselt postitas Raivo19


      Algselt postitas vincent


      Algselt postitas Raivo19


      jõi ja suitsetas oma noorte sõpradega Maret Ani suvel \"vabal ajal\" ja teeb seda ilmselt edaspidigi.Tulemus läheb aga koguaeg ülespoole.
      No sellise loogika peale ei oskagi nagu rohkem midagi öelda.
      Mitmekordne olümpiavõitja ja maailmameister Jelena Välbe ...
      Dude! Mõtlesin kus ma seda varem näinud olen. Meelde tuli... Muidugi vahva sõdur Svejk... \"Meil Budejovitsis elas Karol Ctvrlisz, kes... jne\"

      Tsipa off-topic... Sry
      "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Korvpall\'

        Algselt postitas vello99


        Algselt postitas Raivo19


        Algselt postitas vincent


        Algselt postitas Raivo19


        jõi ja suitsetas oma noorte sõpradega Maret Ani suvel \"vabal ajal\" ja teeb seda ilmselt edaspidigi.Tulemus läheb aga koguaeg ülespoole.
        No sellise loogika peale ei oskagi nagu rohkem midagi öelda.
        Mitmekordne olümpiavõitja ja maailmameister Jelena Välbe ...
        Dude! Mõtlesin kus ma seda varem näinud olen. Meelde tuli... Muidugi vahva sõdur Svejk... \"Meil Budejovitsis elas Karol Ctvrlisz, kes... jne\"

        Tsipa off-topic... Sry
        Kasvõi nii,kui muud moodi asja tuum pärale ei jõua:P
        Kapten Trumm

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Korvpall\'

          Algselt postitas Raivo19


          Algselt postitas vincent


          Algselt postitas Raivo19


          jõi ja suitsetas oma noorte sõpradega Maret Ani suvel \"vabal ajal\" ja teeb seda ilmselt edaspidigi.Tulemus läheb aga koguaeg ülespoole.
          No sellise loogika peale ei oskagi nagu rohkem midagi öelda.
          Midagi jäi ikka kripeldama...Ega ma pole öelnudki,et siin loogika peitub.Päkapikk mainib ka,et mul kohatud võrdlused ja vale arusaam,aga ise ta jälle ütleb- \"ei usu\".
          Mitmekordne olümpiavõitja ja maailmameister Jelena Välbe tarbis tihti enne starti konjakit.Võiks öelda-ebaprofessionaalne suhtumine,kuid...Inimesed ja nende psüühiline ning füüsiline valmisolek võitluseks on erinev ja siin peab ka treener olema hea psühholoog.Sportlane võtab pingeid maha erineval moel.Kõige selle juures tehakse trenni ja keskendutakse tulemusele aga maksimaalselt.Loodan,et saite aru,mis ma mõtlen.Proosit
          Ei, ma täitsa usun, et Ani võis noorest peast sõpradega tina panna ja suitsu teha. Ja ilmselt võtab vahel praegugi klaasikese kangemat, aga seda vaevalt enne võistlust. Muidugi on sportlasi, kes eelmisel õhtul kärakat panevad (nii mõnegi mehe eest on ka treenerid pidanud tihtipeale võtma, et hoolealune järgmisel päeval ikka selge peaga starti jõuaks ) ja teevad järgmisel päeval hiilgemängu/jooksu/sõidu/midaiganes, aga need on siiski suured erandid. NLi ajal läinud ka üks naissprinter liidukate finaali starti ja pannud koni stardipakkudele tossama; Rodman jälle rääkis omal ajal, et mida kõvem klubiõhtu oli, seda paremini järgmisel päeval mäng õnnestus. Aga enamike sportlaste tulemustele mõjub pidu ja pillerkaar siiski nõrgendavalt. Pidasingi silmas just seda, et teatud režiimirikkumine võib olla vabandatav (sellegipoolest mitte õigustatav!), kui see ei mõjuta tulemusi. Kuid konkreetselt Perry puhul on tema mäng siiski selgelt kahvatu olnud. Ja hilinemised on ju selgeim märk sellest, et mees ei suhtu asja kaugeltki maksimaalse pingutuse ja tahtmisega. Samuti on erinevad asjad võistlusreis vs tavalised mänguvahelised päevad kodus, vähemalt minu arvates. Meenub mitme aasta tagune juhtum, kus Chris Moore ühel õhtul pännis peaga Tallinna vahel roolist maha võeti. Järgmisel päeval oli mäng, kus härra pani mingi 30 sanga ja võideti. Peale mängu küsiti tollal treeneriks olnud Klandorfilt, mida asjast arvad - see ütles, et kui ta niimoodi mängib, siis ma ei näe probleemi, suur mees, ise teab. Aga võistlusreisil on meeskond siiski tervik, seal ei ole kohta üksi linna peale tuiamistele. Nii hakkab lõpuks iga mats arvama, et mis ma ikka siin hotellis vedelen, lähen kinno parem. 99% koondistest ja profiklubidest elavad välisreisidel vägagi kindla režiimi järgi, mina küll ei tea, et keegi oleks kunagi liigse karmuse üle kurtnud. Seega pika jutu lühike sisu - mõningate erandite põhjal ei saa vist siiski väita, et distsipliini eiramine kasu tooks, pigem ikka vastupidi. Just my 2 cents...
          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Korvpall\'

            Algselt postitas Jasper
            mäng on teine, suhtumine teine, tase on teine jne
            Mismoodi mäng on teine? Suhtumine on tõesti ebaproffesionaalsem.

            Vincentile ... eesti koss ja proffesionaalne? Kus sa elad. Eesti sport on proffesionaalne, vaid üksikute indiviidide tasandil.

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Korvpall\'

              Algselt postitas Raivo19
              Haige ila sul see moderaatorijutt,täitsa vabalt võid minu pärast ise olla.
              Ei himusta mina sinu ametikohta. Küsimus on põhimõttes. Muud mul lisada pole, sest su varasem postitus, millele ma reageerisin, kõneleb enda eest ise.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Korvpall\'

                Algselt postitas Devil


                Algselt postitas Jasper
                mäng on teine, suhtumine teine, tase on teine jne
                Mismoodi mäng on teine? Suhtumine on tõesti ebaproffesionaalsem.

                Vincentile ... eesti koss ja proffesionaalne? Kus sa elad. Eesti sport on proffesionaalne, vaid üksikute indiviidide tasandil.
                Oeh. Närin-närin-tähte... Euroopaga võrreldes muidugi, pidasin eeskätt silmas vahet suvajoodikute ja nende vahel, kes sportimise eest palka saavad - viimasel juhul oleks nagu loomulik alluda nendele reeglitele, mida tööandja ette kirjutab. Kui ei meeldi, võib alati mujale minna ju, kindlasti on kohti, kus üldse mingit distsipliini ei nõuta, mingi sise-Mongoolia kolmas liiga näiteks...
                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Korvpall\'

                  Algselt postitas mcnamara


                  Algselt postitas Raivo19
                  Haige ila sul see moderaatorijutt,täitsa vabalt võid minu pärast ise olla.
                  Ei himusta mina sinu ametikohta. Küsimus on põhimõttes. Muud mul lisada pole, sest su varasem postitus, millele ma reageerisin, kõneleb enda eest ise.
                  Ära siis nii hullult ägestu,kui oma arvamust välja tõin.Kõnele parem oma seisukoht,mida sa siiani teinud pole.
                  p.s.Vincent,su jutt pmst.õige,eks seda erandit ja plusse-miinuseid kaalub praegu ka Kalev.Perry\'t kaitsesin,sest minu arvamus on,et ka võistkonnaalal tuleb individuaalselt läheneda,kui vähegi võimalik.
                  Kapten Trumm

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Korvpall\'

                    Nõus, tulebki, ainult et me oleme ilmselgelt eriarvamustel selles suhtes, mis masti indiviidiga Perry näol tegemist on
                    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Korvpall\'

                      Algselt postitas Devil


                      Algselt postitas Jasper
                      mäng on teine, suhtumine teine, tase on teine jne
                      Mismoodi mäng on teine? Suhtumine on tõesti ebaproffesionaalsem.
                      et nagu suunatud publikule ja see tõstab esile indiviide mitte võistkondi. reeglites olevad \"kerged\" muudatused on tõestuseks sellest. rääkimata viimastel suurturniiridel rakendamata potensiaalist. võistkonnaalal on siiski õigus teatud kokkulepete põhjal ka klubitamise eest vallandada, sest iga mängija tegutsemine mõjub võistkonna mainele. see omakorda sponsorite leidmisele, meedia suhtumisele ja närvide kulule.
                      nba-ga võrreldes on siinmail ka teistsugune arusaam. usun üldistusi, et \"usas kummardavad kõik raha ja leivaisa kohta halba sõna ei öelda\" siin aga on selline näpuga näitamine kombeks eriti kui kellelgi hästi läheb. kui mees on hea nba-s saavutab ta teatud privileegid kui aga eestis, siis hakatakse tema ümber vigu otsima.
                      see vaidlus kisub kuidagi sürriks ära...endal tekib tunne nagu perry tuli siia jooma, sest siis läheb tal mäng paremini jne. suhtumist näitas ta ka lepingukõnelustel kui ütles(vb oli see ta agent ka) et ta on juba piisavalt vana, et leida endale teine koht.(sellise alatooniga väljendus see meedias nagu oleks see leitav koht tunduvalt parem ka kõigele lisaks)
                      jokers to the right
                      clowns to the left of me

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Korvpall\'

                        Algselt postitas Jasper


                        Algselt postitas Devil


                        Algselt postitas Jasper
                        mäng on teine, suhtumine teine, tase on teine jne
                        Mismoodi mäng on teine? Suhtumine on tõesti ebaproffesionaalsem.
                        et nagu suunatud publikule ja see tõstab esile indiviide mitte võistkondi. reeglites olevad \"kerged\" muudatused on tõestuseks sellest. rääkimata viimastel suurturniiridel rakendamata potensiaalist. võistkonnaalal on siiski õigus teatud kokkulepete põhjal ka klubitamise eest vallandada, sest iga mängija tegutsemine mõjub võistkonna mainele. see omakorda sponsorite leidmisele, meedia suhtumisele ja närvide kulule.
                        nba-ga võrreldes on siinmail ka teistsugune arusaam. usun üldistusi, et \"usas kummardavad kõik raha ja leivaisa kohta halba sõna ei öelda\" siin aga on selline näpuga näitamine kombeks eriti kui kellelgi hästi läheb. kui mees on hea nba-s saavutab ta teatud privileegid kui aga eestis, siis hakatakse tema ümber vigu otsima.
                        see vaidlus kisub kuidagi sürriks ära...endal tekib tunne nagu perry tuli siia jooma, sest siis läheb tal mäng paremini jne. suhtumist näitas ta ka lepingukõnelustel kui ütles(vb oli see ta agent ka) et ta on juba piisavalt vana, et leida endale teine koht.(sellise alatooniga väljendus see meedias nagu oleks see leitav koht tunduvalt parem ka kõigele lisaks)
                        Nagu ikka eestlastele kombeks,paneme ikka pool jutule juurde.Mina,kui üks arutelu algataja,pole väitnud,et inimene ööklubis joomas või triipu tegemas(panen kah juurde) käis.Väitsin,et tal oli vaba aeg.Kuna Kalevi juhtkond ka varjab tegelikkuses toimunut,võib niikaua mõlemat kritiseerida.
                        Kas me oleme arvamusel,et kui ööklubi,siis kohe maani täis?
                        Kapten Trumm

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Korvpall\'

                          Seoses oma töökohaga võiksin rääkida selliseid lugusid sportlastest mida keegi ei usuks.10 aastaga on nii mõndagi nähtud.Ja mõni päris hirmutav...Sportlased need kõige hullemad ongi ja ma küll ei ole täheldanud,et mõni mees päev enne etteastet väga tagasihoidlik oli.
                          Ja Macca,sa ärritusid küll väga veidralt selle süütu lause peale.Siin vanade modede hulgas küll neid kelle peale oleks ammu pidanud ärrituma.Ja põhjusega...
                          INTER ARMA CARITAS

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Korvpall\'

                            Algselt postitas marcello
                            Ja Macca,sa ärritusid küll väga veidralt selle süütu lause peale.Siin vanade modede hulgas küll neid kelle peale oleks ammu pidanud ärrituma.Ja põhjusega...
                            Olen ärritunud küll ja küll varemgi.
                            Ja see tänane lause ei olnud süütu. See justnimelt ei olnud mingi süütu lõõpimine, vaid väga tõsine paikapanemine.
                            Pani mind lihtsalt taaskord mõtlema, mis üldse paneb inimesi midagi sellist ülema. Aga eks see ole kasvatuse ja harituse küsimus ilmselgelt.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Korvpall\'

                              Aga lause oli ju õige.Meie leegionärid on seda ilmekalt tõestanud,et see ongi nende elustiil,vähemalt siin mängides ja seda päev enne,samal päeval ja päev pärast mängu.Mitte ainult \"neksid\" vaid ka slaavlased ja muidu valged inimesed.Need kellega mina olen kokkupuutunud nendest kõige viisakam on olnud siiani Larry Daniels.
                              Loomulikult teevad ei hoia tagasi meie enda \"proffid\",leegionärid lihtsalt suurema tähelepanu all.
                              Vaba aeg,ise tead mis teed.Üle ei tohi pingutada ja samas peaks tõesti treener ka igale mängijale individuaalselt lähenema.Perry on paaris mängus näidanud,et oskab ja suudab küll ja oleks kasulik tiimile,andke aga aega.Klubi tehku trahv,kinga saab alati anda.Ja sisepinged olid seal enne Perryt juba ja seotud Sumo õepoja ja Dünaamilise Duo liitumisega pikka aega koos mänginud seltskonda
                              INTER ARMA CARITAS

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Korvpall\'

                                Nagu ikka eestlastele kombeks,paneme ikka pool jutule juurde.
                                mina? äkki tsiteerid täpse lause vb aitab mõista sind.
                                jokers to the right
                                clowns to the left of me

                                Kommentaar

                                Working...
                                X