320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Korvpall

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
    Ega me ju ei tea mida kits kohtunikule ütles...
    ... hara moi ljubimõi rodina kavkaz gde barashak pas! shtobõ ne pateli zavadil ih v ten, shtobõ ne grusteli tanceval ves den!!

    Ja siis kirjeldas mida ta kohtunikuga selle laulu saatel teeb!

    Martin: Sten on ju ainuke normaalne Eesti soost mängujuht nagu mitmed treenerid ja endised mängijad on öelnud. Silver on pigem viskaja, kes on masendavalt auti löödud viimaste aastatega Tartus
    INTER ARMA CARITAS

    Kommentaar


      ma ei oleks ei lepiku ega väikse soku peale küll pahane. nemad ongi vahetusmehed ja said sellega enam-vähem hakkama küll. peeglisse peab vaatama hoopis vanameister kullamäe, kellelt oodati märksa suuremat panust. usun et peeglike seina peal vastab kindlasti et on aeg lõpetada. kui mehel vise ei lähe ei ole ta isegi null vaid selgelt miinusmärgiga mees platsil. nii rünnakul, kui ka kaitses, kus ta on ikka mega saamatu. ei oska ta õiget kohta valida, ei loe ta mängu,ta ei lase isegi põlvest alla. ei mahu pähe kuidas nii vana mees ei mõista kus ja milleks ja kuidas kaitses olema peab...

      Kommentaar


        Algselt postitas Martin Vaata postitust
        Aga noh, Eesti korvpallurid väärivad täpselt selliseid kohtunikke. Tase on täpselt sama masendav.


        .
        Kardan,et kuna klubid ei suuda sellisel tasemel võõrleegionäre hoida/juurde tuua,siis järgmine hooaeg kui platsil madistavad Paaded-Allingud-Kurbased-Veskid on asi veel jubedam.Pole mul antud mängijate vastu midagi,aga no ega sealt erilist mänguklassi oodata ei ole ju.
        Seni kuni tsinn ei õpi ennast natuke tagasi hoidma,seni võib ta euroopa tippliigadest ja nba-st unistama jäädagi.Keegi taha enda meeskonda meest kes otsustavatel hetkedel mõtleb ainult endale ja kukub tõmblema.
        Fox võib rääkida küll,et hea meelega mängib Eestis edasi,aga kahtlen kas ta seda ka teeb.
        Sanikidze on visete blokeerimisel klass omaette,ning kui tal rünnakul kah läheb,siis on kutt olnud minu arvates Tartu parim.
        Kalevi fännide määgimine Grusiinide vabavisete ajal oli ikka väga alatu ja nõme....häbi peaks olema.Tartu fännide selja keeramine Kalevi autasustamise ajal oli täpselt sama nõme.....kui mängijate tutvustamise ajal poetakse ajalehe taha,ning ei tehta platsil toimuvast välja.....saan aru,aga kui mäng juba lõppenud,siis kurat austa vastast,teie tegevus oli nagu rusikatega vehkimine pärast kaklust.

        Palju õnne siis Kalev-Cramo poolehoidjatele,võtsime ära mis meile kuulus.
        Kui päkapikk tahab, võib ta oma välimust muuta. päkapikk on korduvalt ennast rihmaks joonud.

        Kommentaar


          Algselt postitas SDK Vaata postitust
          nagu ma aru saan, siis olid saalis ja ei näinud tv kordusi? muidu sa nii ei kisaks siin ntx Taltsi ja Teini ebasportliku kohapealt.
          Sa nägid Teini olukorrast kordust ja ikka arvad et oli ebasportlik? good for you...

          Algselt postitas päkapikk Vaata postitust
          Tartu fännide selja keeramine Kalevi autasustamise ajal oli täpselt sama nõme.....kui mängijate tutvustamise ajal poetakse ajalehe taha,ning ei tehta platsil toimuvast välja.....saan aru,aga kui mäng juba lõppenud,siis kurat austa vastast,teie tegevus oli nagu rusikatega vehkimine pärast kaklust.
          Selle õppisid nolgid tõenäoliselt siinsamas foorumiski palju kiidetud Leedu 'fännidelt' Balti liiga Final Four ajal. Oleks siis midagi originaalset vähemalt välja mõelnud. Wannabe'd mis muud.

          Kahju et Rock ei võitnud, palju õnne Kalev/Cramole.
          Uhke esimene Borussia Dortmundi avatari omanik

          Kommentaar


            Algselt postitas skint Vaata postitust
            Aga missealsikka, eesti koss on eesti koss.
            Njah, Skint ikka jagab asja...
            Ühesõnaga minuarust oli tegemist täieliku loomade korvpalliga. Sellise regulatsiooniga ei ole kohtunikel võimalik ka parima tahtmise juures mängu ohjes hoida... Mäng lasti liiga jõuliseks, "mölisevaks", targutavaks, ülbitsevaks - ühesõnaga paras teater, millel korvpalliga vähe ühist. Kole oli vaadata. Mitte, et ma akadeemilist kossu üritaksin tunnustada - ka eelmistel aastatel kui tiitel on läinud teise linna on mäng olnud kole. Aga vanad kulid nagu Salumets nimetavad seda finaaliväärisliseks võitluseks. Minu arust on see mingisugune puine tampimine. Ehk on meeskondadel salamanedžeriks palgatud Don Kingi sarnane tegelane.
            God bless League Pass!

            P.S. Eriti kurb seejuures on see, et Eesti Korvpall on täielikult stagneerunud. Tundub, et Laari nõuandeid on ka korvpalliliitu jõudnud, kui tegeletakse peamiselt Gruusia korvpalli arendamise ja USA korvpalliproletariaadile sotsiaalabi andmisega.

            Kommentaar


              Algselt postitas dwideng Vaata postitust
              Njah, Skint ikka jagab asja...
              Ühesõnaga minuarust oli tegemist täieliku loomade korvpalliga. Sellise regulatsiooniga ei ole kohtunikel võimalik ka parima tahtmise juures mängu ohjes hoida... Mäng lasti liiga jõuliseks, "mölisevaks", targutavaks, ülbitsevaks - ühesõnaga paras teater, millel korvpalliga vähe ühist. Kole oli vaadata. Mitte, et ma akadeemilist kossu üritaksin tunnustada - ka eelmistel aastatel kui tiitel on läinud teise linna on mäng olnud kole. Aga vanad kulid nagu Salumets nimetavad seda finaaliväärisliseks võitluseks. Minu arust on see mingisugune puine tampimine. Ehk on meeskondadel salamanedžeriks palgatud Don Kingi sarnane tegelane.
              God bless League Pass!

              P.S. Eriti kurb seejuures on see, et Eesti Korvpall on täielikult stagneerunud. Tundub, et Laari nõuandeid on ka korvpalliliitu jõudnud, kui tegeletakse peamiselt Gruusia korvpalli arendamise ja USA korvpalliproletariaadile sotsiaalabi andmisega.
              Ei viitsi enam kohtunike teemal sõna võtta. Kuid tundub, et kui oma meeskond ei võida, siis on kõik pask ja sitt, jne jne. Mäng lasti liiga jõuliseks, nojah, muidugi võiks mängida nii nagu 20 a tagasi, vahepeal on aga korvpall vähe arenenud, kus mängujuhi üliaktiivne hakkimine on võitjameeskondade aresenali kõige vahedam relv. Üliaktiivse kaitsega esikohti võidetaksegi, seda näitas ka tegelikult BBL finaalturniir, kus näiteks Rytas Zalgirise mängujuhid ära tappis. Meil siin räägitakse mängujuhi punastest kätest, mille tagajärg on, et koondisesse pole enam mängujuhte võtta, kes surve all palli üle tooks. Kehamäng, kui seda ei kannata, siis pole kahjuks tänasel päeval korvpallis midagi teha. Ja need võõrmängijad ja igikestev vingumine, et need võtavad mänguaja ära. Võib ka ju konnatiigis kunni panna, paarkend tuhhi kuupalka ning pingutama (treeningul!) ei peagi, BBLis 40 punktine kaotus tasku ja linna peale jooma. Kui püramiidi alus on jäänud õigel ajal ehitamata, siis peavad kuskilt tulema ka vennad, keda vaja enesetõestamiseks üle mängida. Ei hakka naabreid eeskujuks toomagi...
              "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

              Kommentaar


                Pildiseeria...
                DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
                Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

                AD e. Andekas Disainer...

                Kommentaar


                  Mis Sa seletad? Ise ka aru saad? Kui Sa minu postitusele oponeerida üritad, siis loe see ikka enne läbi. Uju oma konnatiigis edasi.
                  Siiski, teen Sulle lühikese kokkuvõtte minu postituse mõttest - Eesti meistrikad, BBL, jms konnatiigiteema on täielik ila.

                  Algselt postitas rixxer Vaata postitust
                  Ei viitsi enam kohtunike teemal sõna võtta. Kuid tundub, et kui oma meeskond ei võida, siis on kõik pask ja sitt, jne jne. Mäng lasti liiga jõuliseks, nojah, muidugi võiks mängida nii nagu 20 a tagasi, vahepeal on aga korvpall vähe arenenud, kus mängujuhi üliaktiivne hakkimine on võitjameeskondade aresenali kõige vahedam relv. Üliaktiivse kaitsega esikohti võidetaksegi, seda näitas ka tegelikult BBL finaalturniir, kus näiteks Rytas Zalgirise mängujuhid ära tappis. Meil siin räägitakse mängujuhi punastest kätest, mille tagajärg on, et koondisesse pole enam mängujuhte võtta, kes surve all palli üle tooks. Kehamäng, kui seda ei kannata, siis pole kahjuks tänasel päeval korvpallis midagi teha. Ja need võõrmängijad ja igikestev vingumine, et need võtavad mänguaja ära. Võib ka ju konnatiigis kunni panna, paarkend tuhhi kuupalka ning pingutama (treeningul!) ei peagi, BBLis 40 punktine kaotus tasku ja linna peale jooma. Kui püramiidi alus on jäänud õigel ajal ehitamata, siis peavad kuskilt tulema ka vennad, keda vaja enesetõestamiseks üle mängida. Ei hakka naabreid eeskujuks toomagi...

                  Kommentaar


                    Algselt postitas dwideng Vaata postitust
                    Mis Sa seletad? Ise ka aru saad? Kui Sa minu postitusele oponeerida üritad, siis loe see ikka enne läbi. Uju oma konnatiigis edasi.
                    Siiski, teen Sulle lühikese kokkuvõtte minu postituse mõttest - Eesti meistrikad, BBL, jms konnatiigiteema on täielik ila.
                    Kahjuks ei ole mul piisavalt nutti, et sellest postitusest aru saada, aga ega ma väga püüdnud ka. Konnatiiki ma ka kuskil ei näe ega sinna ujuma ka ei kipu. Anyway, pole mõtet pikka viha pidada. Mis kehvasti, see uuesti- avaldasin arvamust, et tänapäeva korvpall ongi jõuline ning Rocki veidi kaotusekibedusest kantud kaeblemine viienda mängu järel, et nende mängujuhti hakiti liialt jõuliselt kõlas, khm khm, pisut naljakana- aktiivne kaitse pole mingi Cramo leiutis, vaid tavapärane tänane Euroopa korvpall. Ja ma ei nõustu, et Eesti korvpall on USA sotsiaalabi või grusiinide pelgupaik, meie meestel on neilt selleks liialt õppida ja tähele panna ning seejärel tõestada, et neid pole vaja. Senini pole seda suudetud.
                    "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                    Kommentaar


                      Ei no, mis mõte on minu postitust tsiteerida, kui Rocki kaeblemine ärritab? Tsiteeri Tsinni või Teini või fänne, ma ei tea, kes kaeblesid. Ma omaarust kirjutasin selgelt, selline loomadekorvpall on ka enne olnud, ka siis kui Rock on võitnud.
                      Kui see aktiivne kaitse, mille üle kohtunikud ei suuda objektiivseid otsuseid langetada(toonitan, mitte Rocki kasuks) on tavapärane Euroopa korvpall, siis on terve eurokoss paras jama. Kui aga meenutada sügisel siin käinud eurokohtunikke, siis nimetet tegelaste vilepartiid olid kordades korralikumad. Siin konnatiigis on kõik konnad tuttavad ja seepärast käib mingisugune anarhia ja diktatuuri vahelile uinamuina. Korvpall on seetõttu aga kole!
                      Mis puutub USA proletariaadi sotsiaalabisse, siis on ütlemata silmakirjalik, et USA's mitte läbilööv korvpallur teenib sellisel arengumaal nagu Eesti rohkem, kui kodumaal teenib keskmine arst või advokaat. See selleks, kui me maksame, siis maksame. Mis puutub aga siin käinud korvpalluritesse, siis tegijate hulka julgeks arvata vaid, Beardi(kui oli noorem), Linehan ja Cushworth. Mingisuguse Pace'i asemel peaks mängitama hooaja vältel Kurbase suguseid vendi.
                      Grusiinide puhul, ei väitnud ma, et tegemist on grusiinid siin pelgupaika otsimas. Vastupidi, julgen väita, et grusiinid, Tsinn, Sanikidze, Zaza jt. tegelased mängivad tulevikus suure tõenäosusega kuskil finaalturniiril... Samas näen Eesti tulevikku koondise tasandil päris mustana... Tõusmas on uued "korvpalliriigid" nagu Suurbritannia, Šveits, Gruusia ja mõned ehk veel...

                      Algselt postitas rixxer Vaata postitust
                      Kahjuks ei ole mul piisavalt nutti, et sellest postitusest aru saada, aga ega ma väga püüdnud ka. Konnatiiki ma ka kuskil ei näe ega sinna ujuma ka ei kipu. Anyway, pole mõtet pikka viha pidada. Mis kehvasti, see uuesti- avaldasin arvamust, et tänapäeva korvpall ongi jõuline ning Rocki veidi kaotusekibedusest kantud kaeblemine viienda mängu järel, et nende mängujuhti hakiti liialt jõuliselt kõlas, khm khm, pisut naljakana- aktiivne kaitse pole mingi Cramo leiutis, vaid tavapärane tänane Euroopa korvpall. Ja ma ei nõustu, et Eesti korvpall on USA sotsiaalabi või grusiinide pelgupaik, meie meestel on neilt selleks liialt õppida ja tähele panna ning seejärel tõestada, et neid pole vaja. Senini pole seda suudetud.

                      Kommentaar


                        Kes veel NEBL-i aegu mäletavad, mäletavad kindlasti ka Seth Sundbergi Kalevi ridadest.

                        Vaadake, mis kutist nüüdseks saanud on - http://www.amf-1.com/company/team.shtml

                        Koos Shanksi ja Laletiniga olid nad ikka kuradi võimsad!

                        Kommentaar


                          ma mäletan kyll, et ei old neist keegi suurem asi mängumees. laletin oli oma parimate päevade paks vari ainult, shanks arvas et on nba tasemel mees, kargles rohkem kui kasu oli ja sundberg sõitis juuatäis peaga ringi üle päeva.

                          Kommentaar


                            Sa mäletad valesti

                            Kommentaar


                              Sundberg jättis Eestisse jälje ka pahupoolelt - talvel jäi ta kaks korda vahele purjuspäi autoroolis.21.05.2002 tollane sloleht....
                              “Sööda!” hõikas Kalevi korvpallimeeskonna tagamees Valmo Kriisa laupäevase kohtumise ajal nõudliku, aga lootusetu häälega ameeriklasest tiimikaaslasele Dan Shanksile. Ja pöördus siis abiotsiva näoga peatreener Üllar Kerde poole.05.11.2001 sloleht
                              laletinit kes mäletab, mäletab isegi et viset oli tal endiselt aga joosta ei jaksanud ega viitsinud...

                              Kommentaar


                                Pole ime, et Shanks aru ei saanud, kui kuulitõukaja eesti keeles lõugas

                                Kommentaar

                                Working...
                                X