320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Korvpall

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas marcello Vaata postitust
    Ma saan aru, et Tarvas pole Azovmaš ja Ärmpalu pole korvpallur aga 19 sanga ja 10 lauda ülekaalulisena ja mitte vormis olevana? Kamoon, Valdmaa, anna holsmerile juba kinga ja las Cramo võtab endale normaalse manageri.
    Samas Ärmil 20 punkti ja 9 lauda võtta lasta pole ka normaalne.

    Kommentaar


      Algselt postitas eika Vaata postitust
      Samas Ärmil 20 punkti ja 9 lauda võtta lasta pole ka normaalne.
      Reed ütles ise et teisel poolajal väsis ära.
      AILTON

      Kommentaar


        Telepildi järgi oli Reed Ronaldinholiku kehakujuga (loe: pool platsi on pekist perset täis). Pole ime, et ta ära väsis.

        Kommentaar


          Algselt postitas eika Vaata postitust
          Telepildi järgi oli Reed Ronaldinholiku kehakujuga (loe: pool platsi on pekist perset täis). Pole ime, et ta ära väsis.
          Volüümikas keha tal lihtsalt Tegelt oli ju ta ka Cramos mängides õrnalt selline pepu upakil jooksuga. Mitte paha pärast. Aga geenide poolt puusad natuke laiemad vms..

          Kommentaar


            Polnud ta kehakaalul häda midagi.Vanad head Travise keerutamised seal korvi all ja Tarvase meestel kael kohe sõlmes sellest.
            See, et ta lõpuks väsis on ka loomulik.Vaadake Delfi videolõike tema ja Kerdega ja saate aru.Andke poisile aega end koguda.
            Eesti liiga mängudes muutub ta veel superstaariks/publikumagnetiks.Vähemalt tänu temale oli saal täna publikut täis.

            Kommentaar


              Algselt postitas plekkpurk Vaata postitust
              Volüümikas keha tal lihtsalt Tegelt oli ju ta ka Cramos mängides õrnalt selline pepu upakil jooksuga. Mitte paha pärast. Aga geenide poolt puusad natuke laiemad vms..
              Ronaldinholikes puusades või milles see asi nüüd on, aga eks jah osadel on lihtsalt loodusest antud natuke naljakas kehahoiak tõesti. Selle persejutu peale muidu tuli meelde kohe see üks kunagi alekukes mänginud poolakast pukk, Wilangowski või mis ta nimi oligi. esimest korda saalis venda mängimas nähes sõber vaatas natuke aega ja siis resümeeris, et kuule miks ta nii jookseb, nagu oleks äsja rosinasse saanud...? Kahju muidugi, et kraamo selle Milleri nii kiirelt minema saatis, oleks tahtnud puht nalja pärast tema ja Reedi üks-ühele võrdlust näha. Pakun, et Reed oleks vasaku käega ka ära teinud. Ei saa tõesti aru, mis Holsmeril ja muudel härradel mõttes oli, kui hakkasid ninaga viskama, et kilod nii ja kilod naa, aga lahe on igatahes teda jälle siin näha, muhe vana.
              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

              Kommentaar


                Rasheed Wallace mängib aastaid juba NBA-s oma punnis perse sündroomiga,ning keegi ei ütle talle paks.
                Kui päkapikk tahab, võib ta oma välimust muuta. päkapikk on korduvalt ennast rihmaks joonud.

                Kommentaar


                  Algselt postitas päkapikk Vaata postitust
                  Rasheed Wallace mängib aastaid juba NBA-s oma punnis perse sündroomiga,ning keegi ei ütle talle paks.
                  Jõutõstjad on enamus suure persega oma treeningu tõttu ja ma ei ütleks ka et nad paksud on. Kui ikka kõht ees, siis on asi selge.
                  AILTON

                  Kommentaar


                    Algselt postitas urmar Vaata postitust
                    Ma pole kunagi õigustanud ega heal meelel lugenud Rootsi Kunni teisi alasid, eriti kossu parastavaid sõnavõtte, kuid Sina pole ju targem, sama tase. Võiksid kunnile privaatsõnumiga vastata, või tahad mingit sõda kossu ja vuti vahele tekitada. Sinu viimane lause on ju inetu, sa ei usu kindlasti seda, et vutis nii vilets olukord on, sa pole ju loll.
                    Tundub, et seda otsustad Sina, kas ma olen loll või ei. Minu lause on oma olemuselt inetu tõepoolest, aga oma mõttelt jääb samaks. Ei ühele lainele saada, tuleb lihtsalt lainepikkust korrigeerida, nii ma ka tegin.
                    Mis puutub vuti olukorda, siis tõesti olukord on võrreldes kossuga hetkel parem, aga võrreldes muu maailmaga on seis täpselt sama kehv, nagu aastal 1990.
                    Ja ma ei viitsi vaielda sel teemal...

                    See tundub olevat siis esimene generaalplaan korvpalli august välja toomiseks ja sellega tuleb suures osas nõustuda:



                    22. oktoobril kogunes korvpalliliidus noortekomisjon, mis võttis vastu noortekoondiste töögrupis välja töötatud reeglimuudatused mini- ja C-vanuseklassides, mis peaks toetama edaspidi meie noorte korvpallurite arenemist ning tõstma nende individuaalsete oskuste taset. Muuhulgas keelati näiteks ära kate kattest kahe mängija koostöö ning piirati mitmekesi ühe ründaja katmist.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas vincent Vaata postitust
                      Selle persejutu peale muidu tuli meelde kohe see üks kunagi alekukes mänginud poolakast pukk, Wilangowski või mis ta nimi oligi. esimest korda saalis venda mängimas nähes sõber vaatas natuke aega ja siis resümeeris, et kuule miks ta nii jookseb, nagu oleks äsja rosinasse saanud...?
                      Krysztof Wilangowski, 210 oli pikk isegi, viskas vabakaid pea kohalt - aga üsna ajas asja ära. Tore vend oli.

                      A. Le Coqi mänge külastasin pea iga kord, that's why.
                      slimm.ee

                      Kommentaar


                        Algselt postitas dwideng Vaata postitust

                        See tundub olevat siis esimene generaalplaan korvpalli august välja toomiseks ja sellega tuleb suures osas nõustuda:



                        22. oktoobril kogunes korvpalliliidus noortekomisjon, mis võttis vastu noortekoondiste töögrupis välja töötatud reeglimuudatused mini- ja C-vanuseklassides, mis peaks toetama edaspidi meie noorte korvpallurite arenemist ning tõstma nende individuaalsete oskuste taset. Muuhulgas keelati näiteks ära kate kattest kahe mängija koostöö ning piirati mitmekesi ühe ründaja katmist.

                        Ai jaa, see on päris huvitav. Need reeglimuudatused mulle meeldivad. Teoorias loodetavasti nad siiski õpivad ka kate-kattest mängu ära, aga selge on see, et 1on1 mängu tuleb arendada ja seda ka kaitsemängu osas. Nii, et mina kahe käega poolt.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas dwideng Vaata postitust

                          Mis puutub vuti olukorda, siis tõesti olukord on võrreldes kossuga hetkel parem, aga võrreldes muu maailmaga on seis täpselt sama kehv, nagu aastal 1990.

                          [/i]
                          See on viisakas, et tunnistad vuti olukorra hetkel paremaks. Aga lause teine pool on küll puhas kuld.

                          Kommentaar


                            Mnjah... 1990 aastaga on võrdlus siiski kohatu - tollal mängis koondises eesti meistrivõistluste tempoga harjunud mängumehed - nüüd koosneb koondis mängjatest, kes enamuses selgelt parema tasemega liigades treenivad ja mängivad. Ja muu maailm on küll arenenud, aga kindlasti mitte nii palju, kui eesti meeste tase.
                            Kui aga tulla tagasi korvpalli juurde, siis neid kahte ala on kohatu võrrelda, kuid juba nö väliklubide huvi (loe:huvi puudumine) meie mängjate vastu näitab ära, et mis tasemega me siin oleme hetkel. Aga mina usun, et korvpallil on midagi, mille pealt siiski veel tõusta ja need on traditsioonid. Kui metoodika ja süsteem paika läheb, siis ei tohiks olukorra paranemine olla mingi üllatus. Nii kauaks, aga saame enda meeleolu tõsta võimalikult heade välismängjate palkamisega klubidesse. Asi, mis eelmine aasta oli oma kõrgpunktis. Eks näis, mis tulevik toob.

                            Kommentaar


                              Välisklubide huvi on umbes võrdne kui sa arvestad, et korvpallis on Eesti liiga Euroopas suht tugev, jalgpallis aga üks nõrgemaid. Meil on sadu mängijaid, kes võiksid Soomes-Rootsis-Inglismaal ja sarnastes korvpallipeldikutes patsutada.

                              Tippliigades on mõlemal alal umbes üks mees.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Jürvi-Hool Vaata postitust
                                Välisklubide huvi on umbes võrdne kui sa arvestad, et korvpallis on Eesti liiga Euroopas suht tugev, jalgpallis aga üks nõrgemaid. Meil on sadu mängijaid, kes võiksid Soomes-Rootsis-Inglismaal ja sarnastes korvpallipeldikutes patsutada.

                                Tippliigades on mõlemal alal umbes üks mees.
                                Tõsi, aga nagu välja on koorunud, siis puuduvad korralikud agendid, kes mehi parseldaksid.
                                AILTON

                                Kommentaar

                                Working...
                                X