320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Korvpall

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Talts ütles, et keegi tegi neile ära? Kas ta mõtles oma mängijaid?

    Kommentaar


      Algselt postitas urmar Vaata postitust
      Talts ütles, et keegi tegi neile ära? Kas ta mõtles oma mängijaid?
      mulje oli jah selline, aga mine sa tea. See veel puuduks kui sisemised erimeelsused tekiks.
      AILTON

      Kommentaar


        Ventspils tegi peaaegu terve mäng üleväljapressi
        ja kui Leppik sai palli, omal poolel, siis otsis kellele seda sööta, sest ise ta palliga ei põrgatanud.
        ei teagi nüüd kas ta on mängujuht või visakaja, mõlemal juhul on ta sitt
        tegi lõpu eel Morrissoni jalgadesse söödu, kui mees oli üksi korvi all
        hoiab palli kuni on 5 sekki mängu lõpuni, ning siis läheb läbi ja kaotab palli
        Ventspilsi mees viskab kolme, ning Leppik teeb samal ajal vea, mille tõttu loeb kolmene, kui ka pall jääb Ventspilsile
        mängu viimane 1.2 sekundit, ning Leppik viskab välja
        ei tea mis oli kokku lepitud, kuid see ei tulnud igatahes välja
        selle asemel, et anda Abernethyle jooksu peale, ta viimasel hetkel ei anna, ning otsib muid lahendusi.
        ja selle asemel, et anda Sokkule nulli peale, annab ta Taltsile, kes on nurgas, ning kellel on 2 meest peale ja Talts peab tegema hädaviske
        ma võiks ka sita keeramise eest sellist palka saada
        sööta ei oska, visata ei oska, põrgatada ei oska
        homo

        E:ja muidugi see kolmene. olgem ausad, oli väga õnnelik juhus. VÄGA
        Слава Україні! Героям слава!

        Kommentaar


          Ei no, arusaadav. Jube poole jutu peal olid enamus keskmise homo omadusi välja toodud nii, et case closed.

          Kommentaar


            Peded peegli peal ! See on ju selgemast selgem korvpalli saatus .Võtame teilt kaks väilsmaalast Tartust ja viis bantu-neegrit liba kalevist ära ja olete veel rohkem perseli maas ,kui suusahüppajad enne talve.
            Ja kui keegi tekitab küsimuse ,et miks mina siin julgen oma arvamust avaldada siis ma vastan ,et vaadake kolme ajakirjaniku ütlemisi avalikus diskussioonis,, Mehed ei nuta ,,. Ja tehke omad järeldused.
            Ego Trip muidugi läheb vihast roheliseks aga mina naudin seda olukorda, mida ma mitu aastat tagasi ennustasin korvpallihulludele ette. Lugege mu vanu kommentaare.
            TE SURETE VÄLJA .
            Tsirkus on alati rahvast täis ainult klounid on uued.
            FCF Forever

            Kommentaar


              Ainult haige pervo võib rõõmustada ("aga mina naudin...") kui Eesti spordil halvasti läheb. Imelik vaid see, et Rootsi M...nn räägib muidu ju üsnagi mõtestatud juttu aga kui kossust juttu tuleb, pöörab justkui ära. Huvitav, miks? Mulle näiteks ei meeldi curling või, ütleme, vehklemine aga ei näe mingit põhjust, miks peaks selle ala mehi sedavõrd õelalt parastama hakkama, kui midagi sitalt läheb. Eriti arvestades, et jalkal pole nagu ka väga hõisata midagi, mis mind isiklikult muidugi kurvastab- vaatasin eile oma silmaga Kalevi- Flora mängu ja kahtlustan, et Rocki-Ventspilsi mäng oli igas mõttes sellise mõistega nagu tippsport rohkem kooskõlas...

              Kommentaar


                To Rootsi Kunn

                Selleks, et välja surra, selleks tuleb enne elada ja kui surekski, siis vähemalt vanemal põlvkonnal on mida meenutada ja nooremal ajalooraamatutest lugeda.
                Seega, isegi kui korvpall sureks välja, siis on see lihtsalt regress ja eeldatavalt siiski ajutine. Jalgpall Eestis, on puhas nekrofiilia ja ükskõik kas vaginaalsel, anaalsel või oraalsel meetodil, sellele surnult sündinule, elu sisse ei pumpa.

                Kommentaar


                  Algselt postitas EgoTrip
                  E:ja muidugi see kolmene. olgem ausad, oli väga õnnelik juhus. VÄGA
                  samamoodi oli Tanoka oma eelmisel hooajal, olgem ausad. õnne üle viriseda ei tohiks.
                  Algselt postitas JT8055
                  Olge aktiivsemad!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                    Peded peegli peal ! See on ju selgemast selgem korvpalli saatus .Võtame teilt kaks väilsmaalast Tartust ja viis bantu-neegrit liba kalevist ära ja olete veel rohkem perseli maas ,kui suusahüppajad enne talve.
                    Ja kui keegi tekitab küsimuse ,et miks mina siin julgen oma arvamust avaldada siis ma vastan ,et vaadake kolme ajakirjaniku ütlemisi avalikus diskussioonis,, Mehed ei nuta ,,. Ja tehke omad järeldused.
                    Ego Trip muidugi läheb vihast roheliseks aga mina naudin seda olukorda, mida ma mitu aastat tagasi ennustasin korvpallihulludele ette. Lugege mu vanu kommentaare.
                    TE SURETE VÄLJA .
                    Tsirkus on alati rahvast täis ainult klounid on uued.
                    Ma ei saa aru, miks on ühele inimesele vajalik mingisugune parastamine?
                    Mõistmatuks jääb see, et kui inimesele ei meeldi mingi spordiala, siis miks on tarvis seda halvustada?
                    Mina näiteks arvan, et Eesti korvpalli arengu seisukohalt läheb asi ikkagi paremaks. Kuuldes ühe korvpalli noortekoondise treeneri sõnavõttu, kus ta arvas, et 10 aasta pärast võib Eesti olla taas euroopa finaalturniiril, siis millegi pärast usun mina, et vb see hetkeline langus ongi natukene kasulik ja tuleks leida positiivseid asju selles. Mitte teistele näppu anaali lükata ja öelda, et ma ju 2 aastat tagasi ütlesin... Jalgpall pole ise üldse paremas seisukorras. Ja sellel teemal vaielda, et jalgpall on maailmas rohkem harrastatav jne.. Milleks? Mida annab fekaali pritsimine teistele näkku?
                    Igale ühele oma. Kellele Üllar Jörbergi kassett autosse ja kellele Nexuse plaat.. Viisakas inimene (kellel võib ka oma arvamus olla), oskab oma negatiivset arvamust avaldada viisakamalt, et jääks ka lugupidamine tema suhtes, mitte ei võeta seda, kui madalalaubalist mölisemist.
                    Ole tubli.

                    Kommentaar


                      Nägin esimest korda Morrisoni mängimas ja ta oli ikka väga uimane ja passiivne. Sobib siis hästi Paade ja Allinguga mängima. Paarist korrast kui ta korvi all midagi tegi, tundus, et mõned kenad liigutused on olemas isegi. Sööduandmine ja kiirete otsuste vastu võtmine oli samuti Paade ja Allingu tasemel.

                      Kommentaar


                        Traviselt debüütmängus Tarva vastu 19p ja 10 lauda, kusjuures kaheksa ründelauast!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas dwideng Vaata postitust
                          To Rootsi Kunn

                          Selleks, et välja surra, selleks tuleb enne elada ja kui surekski, siis vähemalt vanemal põlvkonnal on mida meenutada ja nooremal ajalooraamatutest lugeda.
                          Seega, isegi kui korvpall sureks välja, siis on see lihtsalt regress ja eeldatavalt siiski ajutine. Jalgpall Eestis, on puhas nekrofiilia ja ükskõik kas vaginaalsel, anaalsel või oraalsel meetodil, sellele surnult sündinule, elu sisse ei pumpa.
                          Ma pole kunagi õigustanud ega heal meelel lugenud Rootsi Kunni teisi alasid, eriti kossu parastavaid sõnavõtte, kuid Sina pole ju targem, sama tase. Võiksid kunnile privaatsõnumiga vastata, või tahad mingit sõda kossu ja vuti vahele tekitada. Sinu viimane lause on ju inetu, sa ei usu kindlasti seda, et vutis nii vilets olukord on, sa pole ju loll.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas 17 Vaata postitust
                            Traviselt debüütmängus Tarva vastu 19p ja 10 lauda, kusjuures kaheksa ründelauast!
                            Ma saan aru, et Tarvas pole Azovmaš ja Ärmpalu pole korvpallur aga 19 sanga ja 10 lauda ülekaalulisena ja mitte vormis olevana? Kamoon, Valdmaa, anna holsmerile juba kinga ja las Cramo võtab endale normaalse manageri
                            PS! Igasugused keskealised tühikargajad võivad ju ilkuda aga fakt on see, et kossu käib ikka rohkem inimesi vaatamas kui vutti. nii kurb kui see ka ei ole...
                            INTER ARMA CARITAS

                            Kommentaar


                              Miks Ärmpalu korvpallur pole ?
                              Tarvas on see hooaeg ikka väga hea, Veidekas tagasi ja Sillandi juurde ja oiioioi

                              Kommentaar


                                Algselt postitas tomm Vaata postitust
                                Miks Ärmpalu korvpallur pole ?
                                Tarvas on see hooaeg ikka väga hea, Veidekas tagasi ja Sillandi juurde ja oiioioi
                                Sa küsid seda tõsiselt w?
                                Giggs will tear you appart.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X