320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Korvpall

Collapse
X
 
 • Filter
 • Kellaaeg
 • Show
Kustuta kõik
new posts

  Algselt postitas silverman Vaata postitust
  Sain aru küll, mida mõtlesid. Lihtsalt Kambala oli seal nimekirjas kui võõrkeha.
  Aga küsime siis nii, et kes oled sina määramaks milline mees peab olema SF, milline PF ja milline C? Kes on Jared Jeffries? Või Boris Diaw?
  Ei, mina ei määra midagi. Kes oled Sina, et määrad ära, et Kambala on seal nimekirjas võõrkeha? Oleks Kambala Eestlane, oleks meil läbi aegade parim suur. Jutt oli tegelastest nimega Saksakulm, Renter, Nurja, Raig, Noormets, Allingu, Ärm, Makke ja siis keegi arvas heaks, peale minu kommentaari, et Mürka on ka ikka suur, no ei ole tsenter nagu seda ei ole ka Diaw või Jeffires, olude sunnil suudavad seda positsiooni mängida. Mõlemad on SF'id vanemaks saades ja aeglasemaks jäädes, "kaalukamaks" saades PF'id.

  Kommentaar


   Mnjah...üldse mitte, et teie vaidust segada, aga Müürseppade ja Nurjade ja Saksaklumude kõrval ei ole kena kui meie igaliikur power forwardit mitte ära mainida - kindlasti mitte ääreründaja Margus Metstak on oma parimatel päevadel olnud legendaarne vend.

   Kommentaar


    Einoh, mina tõin need näited vastukaaluks kellegi seisukohale, et kui vähemalt 15-aastaselt ei alusta kossuga, pole tahta midagi. Tegelikult aga enamus Eesti pikkadest just 16 pluss ongi alustanud ja neist mõnigi on vaatamata sellele rahvusvahelisel tasemel mängumeheks saanud.
    Tegelt on küsimus hoopis selles, et millisel tasemel mängijad neist saanuks siis, kui nad õigel ajal mängima hakanuks?
    Näiteks Allingu: mees hakkas mängima vanuses kui Kambala oli juba aastaid Läti meistriliigas meestega mänginud.
    Üldiselt on kõigi Eesti pikkade puhul nii, et neid leiti liiga hilises vanuses, ei osatud piisavalt arendada jne. Neid näiteid võibki jääma välja tooma. Ja siis imestame, et meiega pea sama väiksest Sloveeniast on terve kari NBA-s või Euroliigas.
    Mõne aasta eest käisime töökaaslastega laupäeval kossu mängimas. Üks kutt oli Hiiumaa sell, 202-203 pikk, kes jooksis nagu loom ja õigel ajal alusates oleks ehk tippmängija. Paraku polnud keegi teda kunagi kossu mängima kutsunud.
    Süsteem on lihtsalt porr.

    Kommentaar


     Kas keegi täna jagaks linki kust näha prantsuse liiga mängu (asvel mängib-(ma ei mäleta kellega)).

     Kommentaar


      Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
      Einoh, mina tõin need näited vastukaaluks kellegi seisukohale, et kui vähemalt 15-aastaselt ei alusta kossuga, pole tahta midagi. Tegelikult aga enamus Eesti pikkadest just 16 pluss ongi alustanud ja neist mõnigi on vaatamata sellele rahvusvahelisel tasemel mängumeheks saanud.
      Sa said ikka väga valesti aru. Ma toonitasin seda hilja alustamist just selles mõttes, et meie kossutegelased ei oska õigel ajal andekaid pikkasid välja skautida. Pealegi kust sa selle "vähemalt 15 aastaselt " võtsid? Ma pidasin ikka tunduvalt nooremat iga silmas.
      Ja sinu veidras nimekirjas pole Metstakki kes ka hilja alustas ning nimekirjades olevatele rahvusvahelisel tasemel pika puuga teeks.
      INTER ARMA CARITAS

      Kommentaar


       Pealegi kust sa selle "vähemalt 15 aastaselt " võtsid? Ma pidasin ikka tunduvalt nooremat iga silmas.
       Võtsin selle sinu enda postitusest:
       "Veskiga sama lugu ju, kui sa korvpalli juurde pärast 15-ndat eluaastat tuled siis ei saagi midagi tulla."

       Kommentaar


        Algselt postitas tomm Vaata postitust
        Keegi teab, mis Puidet ja Soo teevad ? Meistriliigas pole neid seeaasta veel näha olnud.
        Selle skoori taustal tuli kommentaaridest ka paar põhjust välja, miks perspektiivikas noor meistriliigast tagasi tõmbunud on:

        Sellest tegelikult mõni kuu tagasi kirjutati. Soo maadles talvest saati seljatraumaga, mille tõttu ta kevadel mängis vähe ja suvel noorte EM-l ei saanud täie jõuga panna. Nii et ta otsustas kõigepealt selga ravida ja vaikselt esiliigat ja A-klassi toksida. Aga paistab, et nüüd on tervis korras. Eks näis, kes ta ära napsab.
        Sool peaks olema kehtiv leping TTÜ-ga ja ta mängib Raplas vastava kokkuleppe alusel, nagu ka kommentaator "koss" välja tõi.

        Suure tõenäosusega siirdub TTÜ-sse enne veebruarikuist üleminekute tähtaega.
        Teine põhjus (peale tervise) miks ta kohe tippi ei läinud on see, et praegu on veel Pokla, Orula ja Klementsov temast selgelt paremad, niiet seal TTÜ-s pole mõtet pingil passida ja Mooses Kajaga garbage minutite pärast võistelda.

        Kommentaar


         www.linefilm.ee näeb tarva ja pärnu mängu.

         Kommentaar


          Nägin siis täna Raadikut Rakvere eest mängimas. Ausalt öeldes üllatav, et ta Cramoski on mänginud. Erilisi oskusi küll välja ei paistnud. Võibolla ei oska ma vaadata, aga ikkagi nadi.

          Ja see uus noor Metsalu, no sellel on ikka jube palju veel õppida, et imemeheks saada. Samas viskas sajanda punkti.

          Mängus jäi Pärnu muidugi kohemaid alla, ei hakatud kummi venitama.

          Kommentaar


           KalevCramo saamas siis järgmist võitu Balti liigas.Keerles eriti kõva täna lauas olnud
           Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
           Ott Järvela

           Kommentaar


            Akognon ka normaalne vana, neliteist korda kolme visata. Samas kui kaheksa sisse paned... Johnsoni 7 koppa samuti päris märkimisväärne.
            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

            Kommentaar


             Deem, Rock sai ikka 5-ga kotti.
             www.jalgpall24.ee - Premier League'i esimene eestikeelne uudisteportaal on mõeldud Inglismaa jalgpalli suurematele austajatele. Meilt leiad ka kasulikke vihjeid Fantasy kohta.

             Kommentaar


              Tarvale siis järjekordne võit tulemas.

              Kommentaar


               teine poolaeg on ikka väga võimsalt Rakvere tegutsenud, Valga ei saa vist teise poolajaga 20. punktigi kätte. Hull 3. panemine käib - Kriisa ja Aab panevad päris hästi 3.

               Kommentaar


                Jah, Kriisalt 26 p. , 13 lauda, 9 rs, 6 vaheltlõiget, 5 viga mängijale. Pole paha!

                Kommentaar

                Working...
                X