320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Korvpall

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas budulojus Vaata postitust
    No egas ma ilmaasjata ütle,et Sõber teeb lõpuks ikka sitast saia ehk võtab neist poistest kes tal on viimase välja ja selle pärast mina oleks lootnud teda näha ka koondise peatreenerina koos kuusmaaga
    Sõber pole mingi taktikageenius ega supper trennide läbiviia. Küll on tal aga palju energiat mida oma meeskonnale edasi anda. Ärmi ja Kriisa tulek meeskonda on tohutult Rakverele juurde andnud.

    Kommentaar


      Algselt postitas PraS Vaata postitust
      Josh pole mängujuht vaid shooter.

      Üldiselt Kalevile oli see nn mingi tähtsusetu mäng, kuid rkv oli see nagu mingi elumäng. Rkv kukkusid enamus imevisked sisse ja Kalevil mitte. Sealt ka mängus püsimine.

      Fisher ja Josh igatahes näitasid, et on tasemel neegrid ja asi ants.

      Kalev peab ikka kaitse korda saama tõsiselt. Kui tagamängijad viitsivad jalgu liigutada siis pole vast väga hullu ka.
      Kalevi kaitset pole ollagi, Kriisa, Veidemann ja Saage läksid sealt oma 15 korda läbi nagu muuseas ja upitasid pallid sisse. Isegi varumängija Metsalu sai sellega korra hakkama. Kalevil õnnestus sama trikki teha ehk 3 korda, kui sedagi. Ja polnud see mäng midagi nn. tühine nende jaoks. Kui nad neid tühiseid mänge veel paar tükki kaotaksid, siis võivad üldsegi põhiturniiri lõpuks neljandaks jääda. Vaevalt nad rõõmustaksid, kui Rockiga poolfinaalis mängiksid. Võidu puhul muidugi rõõmustaksid.

      Ja mis puutub imevisetesse, siis nr 10 tegi Kalevi kasuks ikka päris palju nn. imeviskeid.

      Pigem võiks eilse põhjal teha järelduse, et võrdsed vastased olid. Kuigi mul on seda endalgi raske uskuda. Aga eks järgmine omavaheline mäng näitab, kas on tõesti tegu võrdsete vastastega.

      Kommentaar




        Selles videos on näha vist nelja Tarvase läbijalutamist läbi Kalevi kaitse ja ühte Joshi imeviset. Samuti on seal Halliku otsustav eksimine kolmesega, kui tabamuse korral oleks viik tulnud. Samas eriti ei süüdistagi Hallikut, et ta liiga kiiresti viskele läks. Oli ju oht, et kraanamehed teevad vea ja siis saab vabavisetest heal juhul vaid 2 punkti, mis ei päästa.

        Kommentaar


          «Võit on võit, aga midagi positiivset pole siit küll kaasa võtta,» sõnas Kalev/Cramo korvpallimeeskonna kapten Rait Keerles. «Võimas mäng!» mõtles ilmselt enamik 1900st Rakvere Tarva saalis viibinud fännist. Mis sellest, et Tarvas kaotas 87:91.


          Siin on see kirjas, mis mindki häirima jäi:
          Tegelikult olid veel paarkümmend sekundit enne lõppu trumbid Tarva mängijate käes – olles kahepunktilises kaotusseisus, hankis Kristo Saage lauapalli, ent jäi sellega otsajoone läheduses kahe kalevlase vahele, sai nende kõhtudest mõned müksud ning … kohtunikud vilistasid jooksu. Sellega oli mäng sisuliselt otsustatud.

          Selles on Keerlesil küll tuline õigus: «Kaitsemäng on meil ümmargune null» , vähemalt eile oli.

          Kommentaar


            Tsintsadze palus klubil end vabaks lasta.
            peale jõulutaadi on veel keegi "siiapoole teel"?
            INTER ARMA CARITAS

            Kommentaar


              Algselt postitas marcello Vaata postitust
              Tsintsadze palus klubil end vabaks lasta.
              peale jõulutaadi on veel keegi "siiapoole teel"?
              Rockil ei pidanud hetkel tema palkamiseks pappi olema aga ehk Kalevi omad kuskilt leiaks pappi
              Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
              Ott Järvela

              Kommentaar


                Tsin ei tule elusees Kalevisse.

                Kommentaar


                  Algselt postitas tomm Vaata postitust
                  Tsin ei tule elusees Kalevisse.
                  Henry ei lähe elusees Arsenalist ära...
                  AILTON

                  Kommentaar


                    Või Becky Unitedist.

                    Kommentaar


                      Seda kitsenikkujat oleks küll viimase asjana Kalevisse vaja ,eriti arvestades et neid mängujuhte ja tagamängjaid seal niigi piisavalt.
                      Giggs will tear you appart.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas krissucool Vaata postitust
                        Seda kitsenikkujat oleks küll viimase asjana Kalevisse vaja ,eriti arvestades et neid mängujuhte ja tagamängjaid seal niigi piisavalt.
                        Ole hea ja ürita ennast erinevate vahenditega süüdata. Kui sa tuld ei võta( nagu teada, fekaal ei põle), siis palun lihtsalt ära proovi enda madalat IQ.d siin lehvitada. Enne, kui sa hakkad kedagi kintsenikkujaks nimetama ( kahtlen, et sa oled teda näinud kitse nikkumas) vaata peeglisse ja mõtle, mida oled sina teinud. Mitu inimest mõtlevad, kui sa kunagi otsa saad, et vot see oli kõva vend ? Kõva venna väljendit võta, kuidas tahad - aga mõte jääb.
                        Kardan, et sajad ja tuhanded inimesed vahetaks sinusuguse rooja loopija iga hetk tema vastu. Ja hindavad tema tegemisi rohkem.

                        Ütlen ka nii palju, et endal on olnud võimalus temaga suhelda ja tean, et tegemist on äärmiselt toreda inimesega.
                        Suht tühi kirjutamine, aga interneti võlu ongi see.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas plekkpurk Vaata postitust
                          Ole hea ja ürita ennast erinevate vahenditega süüdata. Kui sa tuld ei võta( nagu teada, fekaal ei põle), siis palun lihtsalt ära proovi enda madalat IQ.d siin lehvitada. Enne, kui sa hakkad kedagi kintsenikkujaks nimetama ( kahtlen, et sa oled teda näinud kitse nikkumas) vaata peeglisse ja mõtle, mida oled sina teinud. Mitu inimest mõtlevad, kui sa kunagi otsa saad, et vot see oli kõva vend ? Kõva venna väljendit võta, kuidas tahad - aga mõte jääb.
                          Kardan, et sajad ja tuhanded inimesed vahetaks sinusuguse rooja loopija iga hetk tema vastu. Ja hindavad tema tegemisi rohkem.

                          Ütlen ka nii palju, et endal on olnud võimalus temaga suhelda ja tean, et tegemist on äärmiselt toreda inimesega.
                          Suht tühi kirjutamine, aga interneti võlu ongi see.
                          ma olen teda näinud seda vägitükki tegemas küll

                          Kommentaar


                            Algselt postitas PraS Vaata postitust
                            ma olen teda näinud seda vägitükki tegemas küll
                            Mul on hea meel sinu pärast.

                            Et mitte offtopicuks ei kisu siis: Korvpall teeb põrgatades vastu maad pots-pots.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas PraS Vaata postitust
                              ma olen teda näinud seda vägitükki tegemas küll

                              Hehe, ehkki plekkpurk andis mõista krissucoolile, et tuleks peeglisse vaadata, siis tundub, et sinna vaatas hoopis PraS.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas dwideng Vaata postitust
                                Hehe, ehkki plekkpurk andis mõista krissucoolile, et tuleks peeglisse vaadata, siis tundub, et sinna vaatas hoopis PraS.
                                ja sealt vaatas vastu koera-asendis krissu ?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X