320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Korvpall

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    http://ohtuleht.ee/index.aspx?id=361784

    Andke meile oma liiga noored ja liiga vanad. Tarvase tahtmine tulgu ja meistritiitel saagu Rakverre. Sõbra, Grossi ja Vallimäel seisva Tauno Kangro skulptuuri nimel. Aamen!

    Kommentaar


      Hea!
      Küll poisid hakkavad välja võtma!
      AILTON

      Kommentaar


        Mida see Veski teeb? Vend on kaks viisteist ja ronib kolmese joonele. Samas nojah, alt läksid visked ka ainult vastu lauda...
        Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
        Algselt postitas taku*
        Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

        Kommentaar


          14-st 1 kahene sisse esimene veerand. Kõvad kahurid.

          Aga teine poolaeg hakati isegi juba mängima.

          On asi minus või passib Johnson pidevalt tantsutüdrukuid?

          Kommentaar


            Kummaline uimane mäng täna, aga eks tuleval reedel näeb ära Cramo uue peatreeneri taseme tõelises heitluses Tarvaga. Võrdsete mäng, kuigi tabeli järgi ei ütlekski seda.

            PS: Kauna võiks kutsuda Eesti koondisesse. Peaaegu Eesti nimi.

            Kommentaar


              Kerde arvab, et Villu Veski mängib täna kaasa.

              Kommentaar


                Kõige parem hetk Cramo võitluslikust mängust oli 1 poolajal, kui ründes Johnson käed põlvedel puhkab oma 10-15sekundit, pilk maas.

                Kommentaar


                  Taaskord Tarva eri, BasketTV lugu Sõbrast ja klubist üldisemalt.
                  http://www.delfi.ee/news/paevauudise...hp?id=28447323

                  Laisematele mõned tsitaadid:
                  Andres Sõber
                  "Selle Cramo pika võiks rahumeeli saata Grossi juurde tapamajja tööle."
                  "Raadik alles lõikas juuksed maha, ma ei tea kas ta täna joostagi jõuab."
                  "Ma vaatan, mida parimad teevad. Ma ei viitsi vaadata Kalev/Cramot, ma ei vaata, ma eile vaatasin natuke nende mängu, aga seal polnudki vaadata midagi."
                  "Ma muutun närviliseks tavaliselt mängueelsel päeval. Põhisauna saab siis naine oma kaela, kui ta midagi valesti teeb. Ja pideval teeb ta midagi valesti."
                  "Mul on 3 poissi võtta, nende taga tuleb santehniline personal, mitte pahas mõttes, aga seal on niuksed 14-15 aastased, kelle võiks jõuluõhtul rahulikult päkapikkudeks panna."
                  "Kui ma alustasin Rakveres, siis algul ei olnud mängijaid, kõik ronisid siit minema, aga nüüd on mul meil täis, üks John ja teine James ootavad juba jaanuari kuu sees, et millal särki kätte saada."

                  Martin Müürsepp
                  "Kui nüüd mul (pokkeri)turniir peaks lõppema 14. paiku, siis mul on kokku lepitud Andres Sõbraga, et liitun Rakvere treeningutega."

                  Kommentaar


                    see lõik on klassika, ma juba muretsen, mis sest bastket.tv saatest saab edaspidi, kui andres ei räägi. esimese saatega seati latt liiga kõrgele. edaspidi sellist huumorilaviini enam kindlasti igast visnapuud ja klandorfid ei paku. saate mahlakuse huvides tuleks sisse viia andrese nurgake.

                    Kommentaar


                      Vaatan praegu mängu TV2 pealt ja mis kuradi fänlus see selline on ,kui kolm venda taovad terve mängu trummi nagu oleks voolu all ja muud ei midagi .Noh korra vist oli Tartu ka kuulda . Kas see ongi kõik mida Rocki fännid suudavad ? Ma ütleks selle kohta ikka väga lahja .
                      Ja ma ei kirjutagi seda selle mõttega ,et siin kossu maha teha ,lõppegu see mäng kuidas tahes ,lihtsalt jälgin fänlust mida pole lihtsalt olemas. Nii oskab iga loll enastsalgavalt trummi kolkida. Mitte ühtegi laulu pole veel kuulnud ,neid ilmselt ei olegi neil . Fännidepunt ,kui selline seal on siis ma küll neid muust massist ei eralda ,istuvad nagu matustel.
                      Muid mänge pole näinud aga kas mõni targem ehk oskab öelda on see Tartus tavaline või ainult täna nii.
                      FCF Forever

                      Kommentaar


                        Ainult täna on nii.

                        Muidu on ikka fännid aktiivsemad olnud ja rahvast on ka suht alati peaaegu täismaja olnud.

                        Aga üldiselt ma ei saa aru miks ETV näitab selliseid mõttetuid korvpalli mänge, eelmine nädal näidati Kalevi suurt kaotust CSKA'le...natukene võiks ka ikka eesti meistriliiga mänge näidata, sh ka teiste eesti klubide mänge, mitte ainult Rock-Kalev.
                        Ela ja tunne, et elad
                        see on kõige lihtsam
                        filosoofia, mis toimib
                        sule silmad ära vaata
                        tagasi, hinga sügavalt ja
                        hüppa üle iseenda varju
                        tule koos minuga.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas David Vaata postitust
                          Ainult täna on nii.

                          Muidu on ikka fännid aktiivsemad olnud ja rahvast on ka suht alati peaaegu täismaja olnud.
                          Milles siis muidu nende aktiivusus seisneb ka ? Et rahvast on seda ma tean .
                          FCF Forever

                          Kommentaar


                            ei erine need asjad miskit tänasest telepildist, sellist summimist nagu leedu tippklubide saalides näha võib, rääkimata eksjugo riikidest, sellist pole kunagi. ongi kolm karu trummidel, ja siis vahel saal kaasa tartu plaks, plaks. või ka rakvere plaks, plaks. vahet pole. meil tundub et on kombeks teisiti.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas metssiga Vaata postitust
                              ei erine need asjad miskit tänasest telepildist, sellist summimist nagu leedu tippklubide saalides näha võib, rääkimata eksjugo riikidest, sellist pole kunagi. ongi kolm karu trummidel, ja siis vahel saal kaasa tartu plaks, plaks. või ka rakvere plaks, plaks. vahet pole. meil tundub et on kombeks teisiti.
                              Seda ma arvasingi . Nii kaugelt nagu leedu ja eksjugo pole vajagi võrdlusi otsida. Sellise fänluse ,mida mina täna telekas nägin ,laulame me Parema Tiiva ja Viienda Sektoriga üle nii ,et see saal ei jõua piiksatadagi.
                              FCF Forever

                              Kommentaar


                                Rocki fännid on ju enda arvates kõige kõvem fännklaab üldse, kuid tõsiasi on see, nagu ka eespool välja toodud, et peale Tar-tu Rock, Tar-tu Rock ning Tartu plaks-plaks-plaksu ei ole neil mitte midagi. Võinoh, 3-4 trummikest ning mõned pasunakesed ka parematel päevadel

                                Kommentaar

                                Working...
                                X