320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Korvpall

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Otsustavates kohtumistes Rocki mängudel on selline lärm ja kaasaelamine, et mingite laulude laulmine suhteliselt keeruline, eriti olukorras , kus Rocki fanklubi liikmed moodustavad vaid väikse osa täismajast. Täna oli mitte midagi otsustav kohtumine. Saan aru, et jalgpalli võistlustel mida külastab 20-30 fani on võimalik laulda. Kui mõni Eesti jalgpalliklubi suudaks reaalselt pealtvaatajaid ka mängudele saada saaks võrrelda korvpalli ja jalgpalli fannamist. Olukorras, kus ühte mängu jälgib väikeses saalis paar tuhat inimest ja teist 10000 sel Arenal 20-30 fani on äärmiselt keeruline neid võrrelda. Ja kui ausalt öelda, siis telekast kohati koomiline vaadata seda, kuidas suur tühi staadion ja siis kuskil nurgas paar kolm tulihingelist ”ultrat” Täna oli muidugi ka Rocki mängu vaatamas vähe rahvast, kuid siiski kordades rohkem, kui keskmisel Eesti jalgpalli kohtumisel. Põhimõttelt point on see, et ei saa võrrelda võrreldamatut!

    Kommentaar


      Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
      Seda ma arvasingi . Nii kaugelt nagu leedu ja eksjugo pole vajagi võrdlusi otsida. Sellise fänluse ,mida mina täna telekas nägin ,laulame me Parema Tiiva ja Viienda Sektoriga üle nii ,et see saal ei jõua piiksatadagi.
      Loodaks järgmise mängu ajal, mida telerist näeb, siis et Parem Tiib ja Viies Sektor on saalis, siis saab ikka kindel olla, et sa niisama ei jutusta
      AILTON

      Kommentaar


        Algselt postitas Delfino Vaata postitust
        Otsustavates kohtumistes Rocki mängudel on selline lärm ja kaasaelamine, et mingite laulude laulmine suhteliselt keeruline, eriti olukorras , kus Rocki fanklubi liikmed moodustavad vaid väikse osa täismajast. Täna oli mitte midagi otsustav kohtumine. Saan aru, et jalgpalli võistlustel mida külastab 20-30 fani on võimalik laulda. Kui mõni Eesti jalgpalliklubi suudaks reaalselt pealtvaatajaid ka mängudele saada saaks võrrelda korvpalli ja jalgpalli fannamist. Olukorras, kus ühte mängu jälgib väikeses saalis paar tuhat inimest ja teist 10000 sel Arenal 20-30 fani on äärmiselt keeruline neid võrrelda. Ja kui ausalt öelda, siis telekast kohati koomiline vaadata seda, kuidas suur tühi staadion ja siis kuskil nurgas paar kolm tulihingelist ”ultrat” Täna oli muidugi ka Rocki mängu vaatamas vähe rahvast, kuid siiski kordades rohkem, kui keskmisel Eesti jalgpalli kohtumisel. Põhimõttelt point on see, et ei saa võrrelda võrreldamatut!
        Ah ära õigusta ja aja udu . Midagi ei ole seal keerulist ,teil oli saal täis ,kui 20 Rytase või olid need Zalgirise fännid, kes oma laulu üles võtsid ja teie paar tuhat tartlast kõik suud ammuli seal vahtisite nagu siga maltsa.
        FCF Forever

        Kommentaar


          Rootsi Kuningas, Leedu korvpalli kultuur on samuti hoopis erinev Eesti omast. Loomulikult polnud seal ainult 20 fani aga see selleks…(Mõnes fani ühenduses on rohkem liikmeid, kui teil kahe ühenduse peale kokku). Kuna sinu aastate jooksul tehtud kirjutised korvpalli teemadel on olnud reaalsest olukorrast tunduvalt erinevad ei hakka sinuga vaidlema vaid ühinen postitaja Mikk4 sooviga ja ootan samuti, kuidas sa oma 20-30 ultrakesega kevadel, kas siis Tallinnas või Tartus(miks mitte ka näiteks Rakveres) finaalide ajal kõik nii üle karjud, et keegi teine ei tee piiksugi edu, jaksu ja jõudu!!!

          Kommentaar


            Korvpall

            Hmm Ise mängin koolivõistkonnas. Üritusi pole võitnud veel.

            Kommentaar


              ei no rootsi kunnil on ju tohutu ettevõtmine õlgadel ka, igal pool kus võimalik fakte eirates ja väänates materdada kogu muud eesti sporti peale vuti.edu talle!

              Kommentaar


                Algselt postitas Delfino Vaata postitust
                Rootsi Kuningas, Leedu korvpalli kultuur on samuti hoopis erinev Eesti omast. Loomulikult polnud seal ainult 20 fani aga see selleks…(Mõnes fani ühenduses on rohkem liikmeid, kui teil kahe ühenduse peale kokku). Kuna sinu aastate jooksul tehtud kirjutised korvpalli teemadel on olnud reaalsest olukorrast tunduvalt erinevad ei hakka sinuga vaidlema vaid ühinen postitaja Mikk4 sooviga ja ootan samuti, kuidas sa oma 20-30 ultrakesega kevadel, kas siis Tallinnas või Tartus(miks mitte ka näiteks Rakveres) finaalide ajal kõik nii üle karjud, et keegi teine ei tee piiksugi edu, jaksu ja jõudu!!!
                Teeme nii ,et räägime nendest asjadest milles me oleme kompetentsed . Oled sa Leedus käinud korvpalli vaatamas ? Vastus ei . Aga mina käisin eelmisel aastal ja vaatasin Rytase ja Zalgirise otsustavat finaalmängu ja tean väga hästi mis seal toimub ja milline erinevus on nende ja eesti korvpallifännide vahel. Leedu klubide fänniliikumised ei olegi väga suured aga see eest tegusad.
                Fänluse tase ,efekt ei seisne üldsegi mitte ülekarjumises või pasundamises nagu sa arvad vaid hoopis muus . On ühtsed laulud , käteliigutused , plaksutused , hüüded jne. On ka suuremaid auditooriume kuulama pandud ,kui pisike Ülikooli saal.Selleks et mingi paarituhandene saal kuulama panna piisabki vaid 20 -30 ladusalt tegutsevast fännist. Suur mass karjub vaid siis ,kui omadel hästi läheb aga ,kui asi kehvaks hakkab keerama siis on vaikus majas. Fännatakse püsti seistes aga mitte nii nagu ma täna telekast nägin ,kus keegi ei viitsinud perset pingilt liigutada.
                Sinu välja pakutud mängu külastus ei tule kõne alla ,sest selleks et tõsiselt asja ette võtta peab kellegi poolt või vastu olema.Mul pole korvpallis ei seda ega teist
                FCF Forever

                Kommentaar


                  Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                  Mul pole korvpallis ei seda ega teist
                  siis tõmba nahhui.
                  aga mida ma elan kaasa, kui platil on koomikud kes üliõpilaste raha röövivad.
                  ei mingit sära silmas, pole tahtmist minna ja näidata, et mina olen mees kes saab palju sulli ja teen mängu ära
                  kui meeskond kaotab sita mänguga on mul täielik õigus nad välja vilistada, või siis persse saata
                  igas olukorras ei saa olla sinisilmne, et meil on ikka parim klubi ja meil on parimad fännid. ei ole ikka nii
                  jah, rockil on tõesti algelised hüüdlaused, aga vähemalt ollakse pidevalt hingega asja juures
                  tule mõnikord rocki fännibussiga mängule kaasa, siis näed kuidas kodupublikust üle ollakse
                  ahh mis ma ikka räägin. sul on korvpallist pohh, aga mänge ikka jälgid ja Leedus sai isegi mängul käidud.
                  iga sepp jäägu oma liistude juurde, ning kui sul tõesti on korvpallist pohhui, siis sulle ei peaks tegema muret tänase päeva rocki fännid
                  Слава Україні! Героям слава!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas metssiga Vaata postitust
                    ei no rootsi kunnil on ju tohutu ettevõtmine õlgadel ka, igal pool kus võimalik fakte eirates ja väänates materdada kogu muud eesti sporti peale vuti.edu talle!
                    Sõnakõlks lihtsalt ! Too siis välja need faktid mida ma eiranud olen ja tahad õelda ,et ma jalgpalli ei materda või ? Mine Flora teemasse ja loe see otsast lõpuni läbi ja siis näed ,mis ma oma lemmiklubi kohta olen kirjutanud.
                    Jälle mingid tattninad hakkavad õpetama .
                    FCF Forever

                    Kommentaar


                      Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                      Sõnakõlks lihtsalt ! Too siis välja need faktid mida ma eiranud olen ja tahad õelda ,et ma jalgpalli ei materda või ? Mine Flora teemasse ja loe see otsast lõpuni läbi ja siis näed ,mis ma oma lemmiklubi kohta olen kirjutanud.
                      Jälle mingid tattninad hakkavad õpetama .
                      Aga mida sa siin teemas jälle tolgendad???
                      Sulle ju ei meeldi korvpall ja Eesti fännid, seega mis kurat sul siia üldse asja on??
                      Mina postita oma ajuvabasid kommentaare lemmiku teemas ja haugu vajadusel koondise teemas, aga hoia kurat siis ennast eemale teemadest, mis sind ei koti, raisk!!!
                      May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                      Kommentaar


                        On vist selline ütlemine, et lapsesuu ei valeta! Seekord on nii, et vist valetab.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
                          siis tõmba nahhui.
                          aga mida ma elan kaasa, kui platil on koomikud kes üliõpilaste raha röövivad.
                          ei mingit sära silmas, pole tahtmist minna ja näidata, et mina olen mees kes saab palju sulli ja teen mängu ära
                          kui meeskond kaotab sita mänguga on mul täielik õigus nad välja vilistada, või siis persse saata
                          igas olukorras ei saa olla sinisilmne, et meil on ikka parim klubi ja meil on parimad fännid. ei ole ikka nii
                          jah, rockil on tõesti algelised hüüdlaused, aga vähemalt ollakse pidevalt hingega asja juures
                          tule mõnikord rocki fännibussiga mängule kaasa, siis näed kuidas kodupublikust üle ollakse
                          ahh mis ma ikka räägin. sul on korvpallist pohh, aga mänge ikka jälgid ja Leedus sai isegi mängul käidud.
                          iga sepp jäägu oma liistude juurde, ning kui sul tõesti on korvpallist pohhui, siis sulle ei peaks tegema muret tänase päeva rocki fännid
                          Ei tõmba nahhui , see ei ole sul siin mingi isiklik teema pruudiga lobisemiseks ..
                          Eesti liigat ma tõesti peale tulemuste ei jälgi aga heal tasemel rahvusvaheliste mängude vastu ,kui võimalus avaneb ei ole mul midagi. Ja kuna tööülesanded on mind Leetu viinud siis kasutasin koheselt juhust ja lausa mitu korda.
                          Ja selles suhtes olen suga täiesti ühel meelel ,et vilistage ükskord välja need ülemakstud Teinid jt.
                          Meie vilistasime Flora kutte eelmisel ja oleme ka enne seda neid vilega kostitanud peale kohutavalt sitte mänge. Ma näen ,et sa oled tõsine-vihane fänn ja nii peabki olema aga kriitikat tuleb samuti taluda .
                          Tööülesanded viivad mind jälle peagi Leetu võibolla õnnestubki siis mõnda Rocki võõrsil mängu jälgida. Seniks aga jõudu .
                          FCF Forever

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Maarek Vaata postitust
                            Aga mida sa siin teemas jälle tolgendad???
                            Sulle ju ei meeldi korvpall ja Eesti fännid, seega mis kurat sul siia üldse asja on??
                            Mina postita oma ajuvabasid kommentaare lemmiku teemas ja haugu vajadusel koondise teemas, aga hoia kurat siis ennast eemale teemadest, mis sind ei koti, raisk!!!
                            Närvid on nii läbi või ? Võta validooli.
                            FCF Forever

                            Kommentaar


                              no pole vaja sügavale ega kaugele vaadata:Üks päev ma siin teemas teen pikema jutu aga praegu rohkem ei viitsi ,kui ,et järjekordne ala ,kes omadega ilmselt ikkagi on suht perses.

                              faktid räägivad paraku võrkpallis siiski vastupidist.uuri natuke eesti noorte tegemisi järelkasvu turniiridel ja näed no ei ole persses lugu, vaid sinu kibekiire meelevaldne järeldus. kirjuta nüüd ole kena, et tattninad mingu kelgutama!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas metssiga Vaata postitust
                                no pole vaja sügavale ega kaugele vaadata:Üks päev ma siin teemas teen pikema jutu aga praegu rohkem ei viitsi ,kui ,et järjekordne ala ,kes omadega ilmselt ikkagi on suht perses.

                                faktid räägivad paraku võrkpallis siiski vastupidist.uuri natuke eesti noorte tegemisi järelkasvu turniiridel ja näed no ei ole persses lugu, vaid sinu kibekiire meelevaldne järeldus. kirjuta nüüd ole kena, et tattninad mingu kelgutama!
                                hea küll on juba hilja mine nüüd magama

                                Sa ära hakka ühest sõnast kohe kinni ,ma toonitasin hoopis rohkem seda välismaalse teemat ja see on kaudselt siiski mingil määral seotud sellega ,et ise ei suudeta piisavalt häid mängijaid kasvatada. Ega me jalgpalliski ei suuda aga vähemalt pole meil mõttemaailm veel esialgu nii väärastanud ,et EJL juhid kuulutaks sama mida näiteks EKL- juhid.
                                Võrkpall on selgelt praegu edukaim ala ,mis ma siin ikka uurin neid noori. Alad on mastaapidelt nii erinevad ja jalgpalliga ma üldse ei võrdleks ühtegi ala.
                                FCF Forever

                                Kommentaar

                                Working...
                                X