320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Korvpall

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Yattara Vaata postitust
    Ikka ja jälle paneb imestama kuidas inimesed huumorina mõeldud juttu läbi ei näe ja nõnda lihtsalt solvangutesse langevad.
    see ei ole huumor vaid sulaselge lollus. Huumor paneb naerma, kuid see küll naljakas ei ole.

    Kommentaar


      Algselt postitas Yattara Vaata postitust
      Ikka ja jälle paneb imestama kuidas inimesed huumorina mõeldud juttu läbi ei näe ja nõnda lihtsalt solvangutesse langevad.
      see ei ole huumor vaid sulaselge lollus. Huumor paneb naerma, kuid kokkuleppe mängudele rõhumine küll naljakas ei ole.

      Kommentaar


        Algselt postitas Bayern1989 Vaata postitust
        see ei ole huumor vaid sulaselge lollus. Huumor paneb naerma, kuid see küll naljakas ei ole.
        see, et sul huumoriisoon puudub, või pole veel täielikult välja arenenud, ei pea foorumis kuulutama
        Слава Україні! Героям слава!

        Kommentaar


          Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
          Tra janno rsk. hoia suu kinni
          vaata, ma kirjutan isegi Tra suure tähega, kuid sind mitte
          kus kuradi kohast tulevad sinusugused tüübid - Puiatu kooli filiaalist?
          mis sa oled? mingi 30 kandis
          ning sa teed selliseid postitusi, mis sunnivad kahe käega peast kinni haarama, ning mõtlema, et kas sellel tüübil üldse mõistust on
          sa ütled, et "Visnapuu ei ole treener ja Tartu Rock ei ole tõsiselt võetav korvpallimeeskond"
          - siinkohal tahtsin teha pika monoloogi teemal kes on treener, ning milline on hea meeskond, kuid hoian siin aega, ning ruumi kokku, sest see kirjutamine oleks vaid ajaraisk. sa nagunii ei saaks pihta millest ma räägin
          EgoTrip ära pahanda aga see ei ole pahameelega õeldud.Kuigi ma olen KalevCramo poolehoidja siis ega ma ei ole klubi tegevusega üldse rahul ja sama seis on ju ka rockiga.Raha loobivad mõlemad mõnuga tuulde aga õigeid tulemusi pole kumbagil ette näidata.Mõlemal meeskonnal puudub peatreener kes omaks autoriteeti ka mängijate hulgas.Kuid Eesti kahes suurimas klubis on peatreeneriteks mehed kes võiks või lausa peaks veel olema abitreenerid ja õppima kellegi kogenuma pealt seda ametit.No Rock on ühes asjas veits parem olnud,nimelt välismängijate värbamises aga ma nüüd ei ütleks ,et päris 100 prossu täppi olete pannud aga asjalikumad mehed küll kui Kalevis läbi käinud töötud jugod ja jänkid.Aga see kevad on eriline kuna üks nn.suurtest peab ennast juba poolfinaalis lööduks tunnistama ja ei imestaks kui ka see teine suur finaalis tühjade pihkudega jääb.Nii,et see mis ütlesin ma Rocki kohta kehtib kahjuks ka Kalevile.Ma lihtsalt ei seedi seda kus Rocki igas asjas kiidetakse,et on Eesti parim jne aga tegelt see asi nii ei ole.Miks ei ole tulemusi ei euroopas ega balti liigast?Materjali nagu peaks olema aga ongi puudu see mees kes selle pundi mängima paneks.Kui Rock baltiliigas ja eurosarjades mängib siis minagi hoian neile pöialt.Aga samas üks küsimus rocki fännidele.Kas tasub terve hooaja Tanel Teinile maksta Eesti mõistes suurt palka kui ta ennast hakkab tõsiselt liigutama alles play-offides?
          Oskab keegi öelda palju on TTÜ ja Rakvere selle hooaja eelarved ja võrdluseks võiks välja tuua kahe nn.suure omad.
          Ok mehed teeme Rahu.rohkem ei tule siin teemas Rocki kohta minu poolt midagi negatiivset.eks igaüks naudib seda mida tahab.
          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
          Ott Järvela

          Kommentaar


            Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
            see, et sul huumoriisoon puudub, või pole veel täielikult välja arenenud, ei pea foorumis kuulutama
            üks mees muidugi keeras eespool vindi veits üle, aga nii ääremärkuse korras siiski, et kui näiteks Maie ja Valdur naerma ei aja, siis ei pruugi tingimata olla tegemist arengupeetusega soontega, vaid lihtsalt sita huumoriga.
            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

            Kommentaar


              Algselt postitas budulojus Vaata postitust
              Oskab keegi öelda palju on TTÜ ja Rakvere selle hooaja eelarved ja võrdluseks võiks välja tuua kahe nn.suure omad.
              Sõbra väitel Rakverel eelarve selleks aastaks 1,4 milli. Arvata on, et TTÜ umbes samas regioonis (kuigi eelmine hooaeg oli umbes 2 korda rohkem kui Sõbra tiimil). Kalev/Cramo ja Rocki oma peaks vist olema suurusjärku 10-12 miljonit.
              May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

              Kommentaar


                need numbrid on tegelikult üsna suhtelised vist, seal ju ei kajastu saaliüürid, mida näiteks tarvas ja ttü maksma ei pea, (cramo tundub et peab ikka suurhalli eest maksma). samuti ei kajastu seal, kui sponsorid annavad kasutada tasuta oma elamispindasi või võistkonnale transporti jne jne. sõnaga on rakvere eelarve reaalselt kindlasti suurem, kui see number mis vaid rahas kajastub. samuti usun on ttü ja teistegagi.

                Kommentaar


                  Algselt postitas vincent Vaata postitust
                  üks mees muidugi keeras eespool vindi veits üle, aga nii ääremärkuse korras siiski, et kui näiteks Maie ja Valdur naerma ei aja, siis ei pruugi tingimata olla tegemist arengupeetusega soontega, vaid lihtsalt sita huumoriga.
                  Maie ja Valduri naljad ajavad ikka naerma

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Bayern1989 Vaata postitust
                    Maie ja Valduri naljad ajavad ikka naerma
                    Jumal tänatud. Ma mõtlesingi, et kes neid vaatab.
                    Algselt postitas alehis
                    "Iga inimene, kes käib Eestis klubijalkat vaatamas staadionil, ongi ultra. Terve mõistusega inimene nii sittades tingimustes jalgpalli vaatama ei läheks."
                    Soccernet.ee foorumi külastajate arvates parim uustulnuk 2010!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas metssiga Vaata postitust
                      samuti ei kajastu seal, kui sponsorid annavad kasutada tasuta oma elamispindasi või võistkonnale transporti jne jne.
                      Valga mängijad saavad pärast hooaega CKE abil tasuta klubilt võlgnevusi välja nõuda.

                      Täna tuleb tõsine närvide(l) mäng. Eks näis, kellel neid rohkem jagub - TTÜ "munadeta" poistel või "IQ hälvikutest" Kriisa & Company'l.

                      Kommentaar


                        võimas on see saal, lihtsalt võimas!
                        Algselt postitas JT8055
                        Olge aktiivsemad!

                        Kommentaar


                          Eesti korvpall võidab ainult sellest!
                          AILTON

                          Kommentaar


                            Praegu siis poolajaks Tarvas ees aga kui Kriisa enam tagasi ei tule, siis on asjad hapud...
                            Aga publik on võimas, nagu Tartu parimatel päevadel.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                              Praegu siis poolajaks Tarvas ees aga kui Kriisa enam tagasi ei tule, siis on asjad hapud...
                              Aga publik on võimas, nagu Tartu parimatel päevadel.
                              mis kriisaga juhtus siis?
                              Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                              Ott Järvela

                              Kommentaar


                                Nüüd võib öelda, et tegime ära. Tarvas siis on see tegija. Punnisid need pealinlased, mis punnisid. Analüütik Pras võiks veelkord Kriisat analüüsida.

                                Tallinna derby näeme siis pronksimängudes.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X