320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Korvpall

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    mida erakordset, lihtsalt meeliülendav!!
    AILTON

    Kommentaar


      Viimasel veerandajal kokku 60p.. päris hea tabavus.

      Kommentaar


        Algselt postitas urmar Vaata postitust
        Nüüd võib öelda, et tegime ära. Tarvas siis on see tegija. Punnisid need pealinlased, mis punnisid. Analüütik Pras võiks veelkord Kriisat analüüsida.

        Tallinna derby näeme siis pronksimängudes.
        no urmar sul ikka imelikud soovid aga kahjuks tuleb teile vastu kalev ja siis mul isegi savi kes finaali võidab.kuidas sa urmar saad tarva poolt olla kui see ei kuulu flora süsteemi?aivar annab sulle homne päev kinga

        aga rakverele palju õnne
        Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
        Ott Järvela

        Kommentaar


          Super Töö Kutid
          Algselt postitas JT8055
          Olge aktiivsemad!

          Kommentaar


            Element - Kossuteema


            Kõva rsk!

            Kommentaar


              Rakvere Tarvas!

              Kommentaar


                kõik mis selles päevas on head, sulle kuuluma peab kallis Viljar Veski. õnne soovivad Aime perega ning täditütar vana-vigalast!
                Algselt postitas JT8055
                Olge aktiivsemad!

                Kommentaar


                  Keegi oskab öelda mis Tartus mängupilet maksab?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Ince8 Vaata postitust
                    Keegi oskab öelda mis Tartus mängupilet maksab?
                    balti liiga ja finaalseeria on kindlasti 75/100 olnud. aga ma usun, et poolfinaal ka sama hinna peale pandud.
                    Liigamängud vist olid 35/50 vms.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                      no urmar sul ikka imelikud soovid aga kahjuks tuleb teile vastu kalev ja siis mul isegi savi kes finaali võidab.kuidas sa urmar saad tarva poolt olla kui see ei kuulu flora süsteemi?aivar annab sulle homne päev kinga

                      aga rakverele palju õnne
                      Vastupidi, Aivar saatis mulle õnnitluse võidu puhul. Aitäh sullegi. Ootame nüüd ka Prasi õnnitlused ära.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas -thierry-
                        Kell oli 17:15 kui mina läksin spordika ette.. siis oli seal järjekord vähemalt puiesteeni välja ja kui ma umbes 10 minuti pärast saali nägin, oli seal heal juhul 300 vaba kohta. Lõpuks pressiti 300'le kohale 500 inimest ja lisaks neile mahutati veel kes-teab-kuhu päris suur hulk inimesi. Respect Andres Sõber!
                        heh Jõudisn sinna samal ajal
                        Ei aga MARTIN MÜÜRSEPP

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Ince8 Vaata postitust
                          Keegi oskab öelda mis Tartus mängupilet maksab?
                          75.- tudengile ja 100.- täispilet
                          Слава Україні! Героям слава!

                          Kommentaar


                            Cramo fännina olen täna päris skeptiline, reaalses mõttes. Korvi all haigutab tühjus, kui enne sai Owensi mängu tuua, siis nüüd on ainult Veski. Visnapuu kasutab( või üritab kasutada) seda kindlasti ära.
                            Hetkel tundub, et Kalev saab lühikese koosseisuga loota teravusele ja agressiivsele kaitsele, kui see ei toida siis on pekkis.
                            AILTON

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
                              Cramo fännina olen täna päris skeptiline, reaalses mõttes. Korvi all haigutab tühjus, kui enne sai Owensi mängu tuua, siis nüüd on ainult Veski. Visnapuu kasutab( või üritab kasutada) seda kindlasti ära.
                              Hetkel tundub, et Kalev saab lühikese koosseisuga loota teravusele ja agressiivsele kaitsele, kui see ei toida siis on pekkis.
                              Pole Visnapuu seni suutnud korvialust ülekaalu ära osanud kasutada,ei suuda ta tänaseks kah midagi erilist välja mõelda.
                              Loodan Cramo võitu,kuid isegi kui peaks rock finaali pääsema,siis loodan et Rakvere tuusad tuuakse 0-4 mängudega maa peale tagasi.
                              Kui päkapikk tahab, võib ta oma välimust muuta. päkapikk on korduvalt ennast rihmaks joonud.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas päkapikk Vaata postitust
                                Pole Visnapuu seni suutnud korvialust ülekaalu ära osanud kasutada,ei suuda ta tänaseks kah midagi erilist välja mõelda.
                                Pean vist oma sõnu sööma.
                                Kui päkapikk tahab, võib ta oma välimust muuta. päkapikk on korduvalt ennast rihmaks joonud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X