320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Korvpall

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Iceman Vaata postitust
    Krt see sõber hakkab mulle nüüd küll järjest vähem meeldima.

    Nüüd ta ütles, et kuld peaks juba ammu Tarva kaelas olema...

    Tule taevas appi.
    Lugesid sa artiklit ikka korralikult või ainult pealkirja?

    Kommentaar


      krt millal krieger ja müür juba sõbra laulu ära teevad taas,kaua ma ootan. kunagi oli nii kena kui mingi kuma turniiri raames spordikas selle ära laulsid. müür veel väga ei tahtnud aga erich ei jätnud jonni. krt oleks nagu aeg.

      Kommentaar


        Algselt postitas allarn Vaata postitust
        Lugesid sa artiklit ikka korralikult või ainult pealkirja?
        Ei noh, saan aru, et ta lõõbib koguaeg, aga millalgi ta võiks vaiksemaks ka jääda, eriti siis, kui tema meeskond saab 20-40 punktiga kaela.
        Ela ja tunne, et elad
        see on kõige lihtsam
        filosoofia, mis toimib
        sule silmad ära vaata
        tagasi, hinga sügavalt ja
        hüppa üle iseenda varju
        tule koos minuga.

        Kommentaar


          no sead tegelikult ju ütles sõbra naine,et kui nelja võiduni, siis kuna teil tartust käes juba kaks ühes võit, siis on ju seeria läbi. oli nali andrese naise kulul.

          Kommentaar


            Algselt postitas Iceman Vaata postitust
            Ei noh, saan aru, et ta lõõbib koguaeg, aga millalgi ta võiks vaiksemaks ka jääda, eriti siis, kui tema meeskond saab 20-40 punktiga kaela.
            Mis siin ikka. Hea, et selliseid säravaid persoone leidub, kes suudavad teemat vähe naljaga ka võtta.

            Kommentaar


              Telesaates "Kes tahab saada miljonäriks" jõuab viimase küsimuseni korvpallur Heino Enden. Küsitakse: kes on Eesti parim korvpallitreener?
              Enden ei tea vastust. "Pole viga," lohutab saatejuht. "On jäänud üks õlekõrs, võite helistada Sõbrale."

              Kommentaar


                Algselt postitas kyps Vaata postitust
                Telesaates "Kes tahab saada miljonäriks" jõuab viimase küsimuseni korvpallur Heino Enden. Küsitakse: kes on Eesti parim korvpallitreener?
                Enden ei tea vastust. "Pole viga," lohutab saatejuht. "On jäänud üks õlekõrs, võite helistada Sõbrale."

                Kommentaar


                  Jaan-poiss saab sõna.

                  Kommentaar


                    "See oleks magus tort kirsi peal", ütles Visnapuu ETV spordiuudistele
                    Algselt postitas alehis
                    "Iga inimene, kes käib Eestis klubijalkat vaatamas staadionil, ongi ultra. Terve mõistusega inimene nii sittades tingimustes jalgpalli vaatama ei läheks."
                    Soccernet.ee foorumi külastajate arvates parim uustulnuk 2010!

                    Kommentaar


                      Mul jäi kõrvu kumama, et Visnapuu justkui ütles AK spordis, et see on justkui tort kirsi peal. Võibolla kuulsin valesti, kas keegi veel kuulas seda?

                      Kommentaar


                        mina tabasin ka momendi ära...nii ta tõesti ütles: "Oleks justkui tort kirsi peal" vms...pärast sai vist ise ka eksimusest aru, igatahes väga hapu grimass tuli näole küll

                        Kommentaar


                          Nagu näha, ei kuulnud ma siiski valesti

                          Kommentaar


                            Millal Eesti kohtunikud vilistama õpivad ja vaielge vastu kui tahate aga enamys mängudest eelistavad kohtunikud Rocki!suudeti ikka välja võluda selliseid vigu et anna olla.
                            Reede siis rakvere võtab kodus oma
                            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                            Ott Järvela

                            Kommentaar


                              Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                              Millal Eesti kohtunikud vilistama õpivad ja vaielge vastu kui tahate aga enamys mängudest eelistavad kohtunikud Rocki!suudeti ikka välja võluda selliseid vigu et anna olla.
                              Reede siis rakvere võtab kodus oma
                              Rakvere võtab kodus oma ? Hah, seda ei juhtu kohe kindlasti, oma teise koha võtavad nad küll aga see on no kohe nii jube finaal et mul pole sõnu. Rock on lihtsalt parem. Ma jälgisin küll seda mängu, aga õllede ja sõpradega, valgusta kus nii väga kohtunikud Rocki kasuks vilistasid ?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Thugie Vaata postitust
                                Rakvere võtab kodus oma ? Hah, seda ei juhtu kohe kindlasti, oma teise koha võtavad nad küll aga see on no kohe nii jube finaal et mul pole sõnu. Rock on lihtsalt parem. Ma jälgisin küll seda mängu, aga õllede ja sõpradega, valgusta kus nii väga kohtunikud Rocki kasuks vilistasid ?
                                ebasportlikud vead näiteks. Need vilistati Tarvasele korralikult ja otsustati esimese poolaja kulg ära, kuid samaväärseid olukroda rocki vastu nii jäigalt ei vilistatud.

                                mis siin ikka. Rock on selgelt tugevam ning on väga kahju,et poolfinaalis oli ikka üks õige finaal ära.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X