320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Korvpall

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Jah, olen nõus, tegelikult olen seda kogu aeg arvanud, et Rock ja Tarvas on lihtsalt erineva tasemega meeskonnad. Et alguses nii läks, et Tarvas 2:0 ette sai, oli mingi rockipoolne ootamatu saamatus, mida on raske taibata.

    Seda kummalisem oligi Visnapuu vahepealne avaldus, et tegemist on võrdsete meeskondadega. Kui eelmisel aastal Kure Florat võitis, siis ei üritanud ju Rüütli väita, et me olemegi võrdsed.

    Kommentaar


      Algselt postitas urmar Vaata postitust
      Jah, olen nõus, tegelikult olen seda kogu aeg arvanud, et Rock ja Tarvas on lihtsalt erineva tasemega meeskonnad. Et alguses nii läks, et Tarvas 2:0 ette sai, oli mingi rockipoolne ootamatu saamatus, mida on raske taibata.

      Seda kummalisem oligi Visnapuu vahepealne avaldus, et tegemist on võrdsete meeskondadega. Kui eelmisel aastal Kure Florat võitis, siis ei üritanud ju Rüütli väita, et me olemegi võrdsed.
      Pole midagi seal rasket taibata. Kriisa-Saage-Veideman ongi ju viimaste kuude põhjal olnud Rocki tagameestega samal tasemel, mingi hetk oli seda ka eesliin. Praeguseks lihtsalt Mürka-Anderson-Hallik ei jõua enam Rocki pukkadega samas tempos joosta, mis on ju täieti loogiline.
      Visnapuu avaldus sündis peale teist kaotust. Oleks ka imelik kui ta väitnuks, et Rock on tegelikult kõvem.
      Kokkuvõttes on seni pääsnenud maksvusele Rocki parem füüsis ja pikem pink. Tarvas oma kuue mehe ja Mürka/Andersoni taoliste kogenud kuid alatreenitud meestega on niigi imet teinud. Pluss nüüd veel Saage ja reedel võib-olla Mürka eemalejätmine.

      Kommentaar


        Piinatud geenius.

        Kommentaar


          Kahju, Sõber ei soovinud tänast mängu võita

          Kommentaar


            Algselt postitas PraS Vaata postitust
            Kahju, Sõber ei soovinud tänast mängu võita
            Lõpus jäi selline mulje, jah. Väga kahtlane.

            Samas, eks ta teadis, et pühapäevaks nagunii enam rammu ei jätku ja parem hooaeg koduväljakul lõpetada ning täitsa auväärt lõpp ka.

            Kommentaar


              Algselt postitas Epic Vaata postitust
              Lõpus jäi selline mulje, jah. Väga kahtlane.

              Samas, eks ta teadis, et pühapäevaks nagunii enam rammu ei jätku ja parem hooaeg koduväljakul lõpetada ning täitsa auväärt lõpp ka.
              Kui täna rammu jätkus, oleks võinud ka pühapäeval jätkuda. Rääkimata sellest, et spordimees ilma võitluseta alla ei anna ja et taoline teguviis on nii publiku kui (põhi)mängijate suhtes ebaaus.
              Ma ei kobiseks üldse kui vahe oleks olnud nt 15 punkti. Aga veel mõni minut enne lõppu - peale Kaldre kolmest - oli vahe neli silma ning kõik oli lahtine. Olen hetkel väga vihane Sõbra peale selle tsirkuse pärast.

              Kommentaar


                palju õnne. kuid polnud seekord õiget finaali fiilingut
                vist seetõttu, et eksamite tõttu on üldse vähe vaba aega, ning ei saanud väga kossule keskenduda
                kuid hea seeria oli ikkagi
                nüüd kõik Püssi
                Слава Україні! Героям слава!

                Kommentaar


                  Ega siin muud üle ei jää kui Rocki fännidele õnne soovida aga uuel hooajal peab Eesti korvpallis midagi muutuma muidu see asi läheb veel hullemaks.
                  Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                  Ott Järvela

                  Kommentaar


                    Olen ka finaalseerias pettunud. Aga õnne Rockile ja ka Tarvale. Cramo uuel hooajal meistriks ! :P

                    Kommentaar


                      täna rakveres tarva mehed ikka tegid korraliku pulli

                      Kommentaar


                        Saage ja Veideman olid päris sirged

                        Kommentaar


                          me siiamaani oleme ju kõik!

                          Kommentaar


                            Kangur Itaaliasse!
                            Õhtuleht – uudised, arvamused ja meelelahutus, lisaks sport, galeriid ja videod.Sõnumid otse elust, veebis, mobiilis ja paberil!

                            Kommentaar


                              tohoh...:O
                              võimas (Y)
                              Ela ja tunne, et elad
                              see on kõige lihtsam
                              filosoofia, mis toimib
                              sule silmad ära vaata
                              tagasi, hinga sügavalt ja
                              hüppa üle iseenda varju
                              tule koos minuga.

                              Kommentaar


                                Hooaja algul omas Prantsusmaal hooaja lõpetab Itaalias (loodame et medaliga)

                                Kommentaar

                                Working...
                                X