320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Korvpall

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Sina oled minu Sõber : http://fotod.bctarvas.ee/albums/T2nu.../P5153177a.jpg

    Kommentaar


      Salumetsa kuldsed sõnad Eesti korvpalli hetkeseisust- Salumetsa hinnangul pole Eestis mängivad tippkorvpallurid tõelised professionaalid. „Ma ei usu seda nähes nende platsivälist suhtumist,“ sõnas ta ja lisas, et korvpalluritel pole konkurentsi puudumise tõttu vaja pingutada. „Võime lugeda kaks korda kahe käe sõrmedel, kes kannavad Eestis tõsiseltvõetava mängija nime. Meil ei jätku Eesti meistrivõistluste jaoks tasemel mängijaid.“
      Catalunya is not Spain!

      Kommentaar


        raadiokuulajate arvamused siis ka.http://sport.err.ee/index.php?06109526
        Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
        Ott Järvela

        Kommentaar


          Algselt postitas Kaspy Vaata postitust



          tere!
          How does Freddy Kruger wipe his butt?

          Kommentaar


            Veidemann ja Rock?mis teie sellest kooslusest arvate?Kalevi fännina näeksin teda pigem tallinna klubis aga teades kuidas seal klubis noortesse suhtutakse siis loodan,et veidemann leiab võimaluse välismaale minna.http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=379028

            ning siin minu arust väga hästi ülejäänud jama kokku võetud http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=379021
            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
            Ott Järvela

            Kommentaar


              Kommentaar


                http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=379161 Andres Sõber räägib väheke
                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                Ott Järvela

                Kommentaar


                  Tõlkige ära, ja saate teada, mis toimub euroopas

                  Virtus Pallacanestro comunica di aver tesserato Kristjan Kangur, ala di 201 cm. Nato il 23 ottobre 1982 in Estonia, Kangur ha disputato la stagione 2009/2010 nel campionato francese, nelle fila dell'Asvel Villeurbanne: 28 partite disputate, 5.1 punti a gara e 2 rimbalzi in 16 minuti di utilizzo medio, con un high di 17 punti. In Eurolega, invece, ha avuto una media di 15 minuti, 6 punti e 2 rimbalzi. In carriera ha giocato per 7 stagioni nel Kalev Talinn, la migliore a 15.7 e 6 rimbalzi di media, vincendo anche 3 campionati estoni, l'ultimo da Mvp delle finali a 12 punti a gara. Per Kristjan anche due stagioni in Germania, nelle fila dei Giants Leverkusen, a 5 punti di media.
                  trey says:

                  ära klikkide pärast muretse rahuldamatu roju

                  Kommentaar


                    Algselt postitas roque jr Vaata postitust
                    Tõlkige ära, ja saate teada, mis toimub euroopas

                    Virtus Pallacanestro comunica di aver tesserato Kristjan Kangur, ala di 201 cm. Nato il 23 ottobre 1982 in Estonia, Kangur ha disputato la stagione 2009/2010 nel campionato francese, nelle fila dell'Asvel Villeurbanne: 28 partite disputate, 5.1 punti a gara e 2 rimbalzi in 16 minuti di utilizzo medio, con un high di 17 punti. In Eurolega, invece, ha avuto una media di 15 minuti, 6 punti e 2 rimbalzi. In carriera ha giocato per 7 stagioni nel Kalev Talinn, la migliore a 15.7 e 6 rimbalzi di media, vincendo anche 3 campionati estoni, l'ultimo da Mvp delle finali a 12 punti a gara. Per Kristjan anche due stagioni in Germania, nelle fila dei Giants Leverkusen, a 5 punti di media.
                    Selle numbritest koosneva teksti saab läbi lugeda ja tõlkida ka itaalia keelt tundmata ja ma arvan, et ma ei eksi mitte rohkem kui 3 sõnaga
                    Algselt postitas alehis
                    "Iga inimene, kes käib Eestis klubijalkat vaatamas staadionil, ongi ultra. Terve mõistusega inimene nii sittades tingimustes jalgpalli vaatama ei läheks."
                    Soccernet.ee foorumi külastajate arvates parim uustulnuk 2010!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Piksenool Vaata postitust
                      Selle numbritest koosneva teksti saab läbi lugeda ja tõlkida ka itaalia keelt tundmata ja ma arvan, et ma ei eksi mitte rohkem kui 3 sõnaga
                      Tubli poiss...võid selle eest endale õhtul ühe jäti(plombiiri oma näiteks) poest osta
                      trey says:

                      ära klikkide pärast muretse rahuldamatu roju

                      Kommentaar




                        Mis saab Veidemanist?

                        Kommentaar


                          Kommentaar


                            Veideman ei lähe Rocki. Nii saab.

                            Kommentaar


                              Kus-mis-kes? Naised saunas?
                              Hello! I´m mentaly ill.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas orly Vaata postitust
                                Veideman ei lähe Rocki. Nii saab.
                                Mina selles nii kindel ei oleks. Arvan, et hetkel ei tea ta isegi veel seda.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X