320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Korvpall

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Muideks eesti mängib praegu austriaga...
    Kuulake vikerraadiot..
    Või http://live.fibaeurope.com/netcasting/

    JA LISAAEG !!

    Kommentaar


      Läks nii nagu arvata oli. Kaotus tuli. Oh Eesti. Oh Eesti korvpall.
      No ei toimi see värk mitte kuidagi kossurahval ma vaatan.
      Algselt postitas alehis
      "Iga inimene, kes käib Eestis klubijalkat vaatamas staadionil, ongi ultra. Terve mõistusega inimene nii sittades tingimustes jalgpalli vaatama ei läheks."
      Soccernet.ee foorumi külastajate arvates parim uustulnuk 2010!

      Kommentaar


        Tiisler: "Ja nii see Eesti korvpalli eluke veereb..."

        Hea töö mehed!

        Kommentaar


          Oi jah, õpetage sealsetele kohtunikele oma töö ikka selgeks. See vigadega jamamine ja Kanguri ära saatmine oli nii imelik + veel mõned viled, mis oleks pidanud olemata olema. Vigu said me põhimehed kuidagi väga kiiresti igatahes.

          See kord läks nii, aga ma ei kurvasta nii väga. Me vähemalt ei võta endale mingeid Sloveenia ja Bosnia juurtega mängijaid

          Kommentaar


            Algselt postitas SoccerGoal Vaata postitust
            Oi jah, õpetage sealsetele kohtunikele oma töö ikka selgeks. See vigadega jamamine ja Kanguri ära saatmine oli nii imelik + veel mõned viled, mis oleks pidanud olemata olema. Vigu said me põhimehed kuidagi väga kiiresti igatahes.
            Otse Austriast?

            Kommentaar


              Vikerraadio kandis mängu üle, kui sa veel ei ole kuulnud

              Kommentaar


                Me kaotasime siiski Austriale. Kohtunikud võisid tõelised klounid olla, aga siukest asja ei tohiks ikkagi juhtuda.

                Kommentaar


                  Algselt postitas SoccerGoal Vaata postitust
                  Vikerraadio kandis mängu üle, kui sa veel ei ole kuulnud
                  Yattara ütles kõik.

                  Ja ega Tiislergi jumal pole.

                  Kommentaar


                    Ma arvan, et selline mees nagu Tiisler ikka teab, kui vile oleks pidanud olemata olema ja millal oli õigustatud vile

                    Muidugi ei tohiks me sellisele riigile kaotada nagu Austria, aga meie tase hetkel lihtsalt on selline nagu ta on. Teisipäeval kõik mängule, kui võimalik!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas SoccerGoal Vaata postitust
                      Teisipäeval kõik mängule, kui võimalik!
                      Parem kanna see piletiraha Eesti Jalgpalliliidu arveldusarvele. Läheb rohkem asja ette. Või toeta seda jansa projekti nende suurte tuulemeeste soetamiseks. Eesti korvpallikoondis peaks praeguses seisus oma kodumänge rahvale tasuta korraldama. Isegi siis ma ei läheks.

                      Sitast seisust annab aimu isegi see artikkel Õhtulehes. Mehed hakkavad varsti karjääri lõpetama ja tegutsevad selliste asjadega.

                      Elagu korvpall, kui ta veel surnud ei ole!
                      Piksenool
                      Algselt postitas alehis
                      "Iga inimene, kes käib Eestis klubijalkat vaatamas staadionil, ongi ultra. Terve mõistusega inimene nii sittades tingimustes jalgpalli vaatama ei läheks."
                      Soccernet.ee foorumi külastajate arvates parim uustulnuk 2010!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Piksenool Vaata postitust
                        Parem kanna see piletiraha Eesti Jalgpalliliidu arveldusarvele. Läheb rohkem asja ette. Või toeta seda jansa projekti nende suurte tuulemeeste soetamiseks. Eesti korvpallikoondis peaks praeguses seisus oma kodumänge rahvale tasuta korraldama. Isegi siis ma ei läheks.

                        Sitast seisust annab aimu isegi see artikkel Õhtulehes. Mehed hakkavad varsti karjääri lõpetama ja tegutsevad selliste asjadega.

                        Elagu korvpall, kui ta veel surnud ei ole!
                        Piksenool
                        Jalkaliidu arvele, et vest saaks kohtunikele tasud ära maksta? Või oot, teeks kossus ka nii, et hr Aaviksoo võtab FIBA rahad ja teeb sellega kraamule laenu, et saaks maksta Keith Hilli palgavõlad? Ja muidugi võiks Saku suurhallis keelata õlle ning finaalide ajal lastelt kaasa pandud võileivad igaks juhuks konfiskeerida. Jätka nüüd ise, kõuekärgatus...
                        Aga asjast ka. Põhjas peab see koss tulemuste poolest ära käima ning eks seal me ka oleme. Tunneli lõpus valgust ei paista, veel.
                        "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                        Kommentaar


                          Tegelikult on asjalood hoopis nii, et mul on Basketball tellitud ja boonuseks sellele leiavadki tellijad tavaliselt suve perioodil ajakirja vahelt tasuta pileti

                          Minu meelest on just tore, et lauapõrke-Talts hakkas normaalsemalt ja resultatiivsemalt vabakaid panema.

                          http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=390603 - muret ikka tekitab see asjaolu, et ei saada sellise asjaga ikka hakkama asjapulkade poolt. Sama hea, kui lätlastel Biedrinš mängiks ja neljanda vea asemel antaks hoopis juba viies. Liider võetakse maha ja siis lähebki asi kergelt alla mäge. Luksemburgi vastu tehakse kindlasti parem mäng ning võidetakse. Tuleb alati ka valmis olla, et need, kes pole varem viske täpsusega hiilanud, võivad meie vastu hea mängu teha.

                          Kommentaar


                            Jap !
                            kui ma ei eksi siis olid taltsi vabakad 5/6

                            Aga TEISIPÄEVAL KÕIK SAALI !

                            Kommentaar


                              Algselt postitas SoccerGoal Vaata postitust
                              Tegelikult on asjalood hoopis nii, et mul on Basketball tellitud ja boonuseks sellele leiavadki tellijad tavaliselt suve perioodil ajakirja vahelt tasuta pileti

                              Minu meelest on just tore, et lauapõrke-Talts hakkas normaalsemalt ja resultatiivsemalt vabakaid panema.

                              http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=390603 - muret ikka tekitab see asjaolu, et ei saada sellise asjaga ikka hakkama asjapulkade poolt. Sama hea, kui lätlastel Biedrinš mängiks ja neljanda vea asemel antaks hoopis juba viies. Liider võetakse maha ja siis lähebki asi kergelt alla mäge. Luksemburgi vastu tehakse kindlasti parem mäng ning võidetakse. Tuleb alati ka valmis olla, et need, kes pole varem viske täpsusega hiilanud, võivad meie vastu hea mängu teha.

                              Biedrinš on veits halb näide, sest ta pole Läti koondises.

                              Kommentaar


                                Noo näitena selles suhtes ta täitsa sobis, kuna ta võtab ikka päris korralikult lauda ja punktid toob ka ära + veel see, et tal on ka pidevalt vigadega probleeme. KUI ta koondises oli ja vigadega välja langes, siis oli ikka pizdets ka enamikel juhtudel.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X