320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Korvpall

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
    Oh kus nüüd kossupeded lähevad lolliks said Horvaatia juunioride üle võidu ,mittemidagi otsustavas mängus
    Narride kari eesotas nende kommentaatoritega.
    milleks selline iroonia? mida võidab sellega jalgpall?

    Kommentaar


      Võiksid vähem ila ajada.
      Rolf Rüssmann: Wenn wir hier nicht gewinnen, dann treten wir ihnen wenigstens den Rasen kaputt.

      http://lisaaeg.wordpress.com

      Kommentaar


        Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
        Oh kus nüüd kossupeded lähevad lolliks said Horvaatia juunioride üle võidu ,mittemidagi otsustavas mängus
        Narride kari eesotas nende kommentaatoritega.
        purjus?
        aga jurtsi suust tuleb kah ikka vahepeal tõesti kulda. See Valmo Kriisa presidendiks oli nagu rusikas silma auku seal lõpus.(Y) NIng kui vahepeal Eesti neid vabakaid mega sitasti viskas pani Ivar jälle killu maha. Oli Taltsi viske ajal vait. Too läks mööda. "Ai jah....mõtlesin, et olen nüüd vait-ehk läheb vabavise sisse. Ikka ei aidanud"

        Kommentaar


          imo oli Teini roll palju suurem kui Kriisal. Hoidis oma kolmestega Eestit mängus vahepeal.
          Rolf Rüssmann: Wenn wir hier nicht gewinnen, dann treten wir ihnen wenigstens den Rasen kaputt.

          http://lisaaeg.wordpress.com

          Kommentaar


            Kahjuks rootsi kunni juttu lugedes tekib üha enam tahtmine siit foorumist eemale hoida ennast. Milleks foorumi asjapulgad lasevad tal niimoodi risustada. Kui korvpall ei sobi, siis miks sa siia teemasse tuled üldse, või miks sa siis kossu telekast vaatad? Ise oled veel täiskasvanud inimene....
            Nõmme Uskumatud!!!

            Kommentaar


              Ma siin endamisi arutlen, et Eesti sai vist kõige soodsama loosi üldse. Selliseid lolle nagu Horvaatia ja Taani meie pinnal ei näe vist mudaliigades ka.
              Aga big up Tein, Kriisa ja Co!
              jokers to the right
              clowns to the left of me

              Kommentaar


                Super tulemus. Lõpuks pidi ju joppama ka.

                Selle lugemata korvi kohta nii palju, et ta ta hüppas vilega koos õhku, aga pall näpudest sai lahti alles pärast vilet. Seega, igati õige otsus. Õnneks see ei rikkunud midagi ära:P
                How does Freddy Kruger wipe his butt?

                Kommentaar


                  Super mäng. Ma karjusin hääle ära, kui Kriisa veaga kolmese pani ja siis ka kui talle paar sekundit enne lõppu viga tehti. Karmid tüübid need horvaatlased, oleks lasknud Kriisal vabalt kolmese panna, oleks nad võitnud, ego ei lubanud rsk

                  Kommentaar


                    Eestil tuleb siis kõige paremini välja,kui Tein ja Kriisa on vaheldumisi playmaker'id.Kui jääb sellele kohale üks,on varem või hiljem jama käes.Täna olid mõlemad tublid.Tundus juba,et kehvad vabavisked saavad saatuslikuks,aga õnne oli lõpus.Horvaadid olid algul kaitses lausa lohakad,ja ka rünnakul,kui alt ära ei pannud.Rõõmu teeb,et ilma viie veaga lahkunud Allingu ja Kikerpillita ikkagi võit ära võeti.

                    Kriisa kommentaariga,et Eestis on kossufänne ikka väga vähe,ei tahaks väga nõustuda.Ta ütles,et kui meeskonnal on raske,siis on paljudel veel hea meel(rootsi kunnidel),toetajad aga tulevad siis, kui meeskonnal on hästi.Fännidel huvi natuke jahtub lihtsalt vahepeal,ega nad siis ära kao.Selliste mängudega nagu täna,saavutataksegi rahva poolehoid.Samas ei vilista tagasihoidlik eestlane omasid välja ega lahku enne mängu lõppu saalist,kuigi meie meeskond selleks põhjuseid on andnud.Fännid on kannatlikud,ootavad ja loodavad,ja kui on põhjust-elavad välja.Täpselt nagu vesiste silmadega rootsi kunn salli mähituna aprillist märtsini küüni närides viledate kunstmuru staadionite ääres pahurdamas eesti helgema jalkpalli tuleviku üle,lootust omadele kaotamata.Vot on fänn,kossus on kah selliseid,selle vahega,et nad armastavad ka eesti jalgpalli,mitte ei sõima pededeks.
                    Kapten Trumm

                    Kommentaar


                      Nojah, neljapunktilises eduseisus mõned sekundid enne lõppu normaalajal mäng kaotada nõuab ikka oskusi. Sellist vusserdamist on üldiselt raske oodata. Samas eufooriasse sattuda on mõttetu. Eesti korvpalli tase on selle valiktsükli põhjal siiski A/B grupi piiripealne. Midagi pole teha. Ka Soku osa selles pole just väike. Kombinatsiooniderikas positsioonimäng eeldab veidi teistsugust materjali ja kui sellest aru ei saa, tuleb loobuda. Kusjuures masendav on see, et paremat materjali, kui meil hetkel on, paistab alles 4-5 aasta pärast
                      Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                        Oh kus nüüd kossupeded lähevad lolliks said Horvaatia juunioride üle võidu ,mittemidagi otsustavas mängus
                        Narride kari eesotas nende kommentaatoritega.
                        Kogu respekti juures sinu jalgpalli puudutavtes kommentaarides, aga mine õige vittu. tegelikult ka. mine vittu, mis on sinu probleem/kompleks... olgugi, et nende põhimeeskonnast 4 venda ei mänginud, olgugi et horvaadid rebisid kaotuse võidu hammaste vahelt, olgugi et see mäng midagi neile ei tähendanud, üks oluline muutus oli eesti korvpalli juures... nad ei murdunud, mitu korda 3. ja 4. veerandajal oli hetki, kus me oleme olnud kordi (s.t. võidu maitse hakkab suust minema, järelikult on kõik fuck kua on mu auto..), seekord Tein ja Kriisa (eelkõige) rebisid meid sealt välja.

                        Teate kui hea on olla Saku Suurhallis ja elada kaasa viimase sekundini ja tunda võidurõõmu, mis iganes te "jalgpall vs. korvpall peded" arvate.
                        "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                        Kommentaar


                          Ma võin ju vittu minna ja tegelikult isegi teen täna seda aga see ei muuda suhtumist ja Eesti korvpalli taset minu silmis.
                          Said Saku hallis paugu lahti-tore ju! Elu esimene kord on alati meelldejääv.
                          See 1 punktiline võit on isegi hea selles mõttes ,et villemid saavad jälle selle najal oma näilist edukust nautida ning finaalturniiridest unistada.
                          õnneks ei kehti jalgpallis sellised tobedad reeglid ja ükski RIIK ,kes endast lugu peab ei lase viimases mängus amtööre platsile.
                          Korvpall on hunnik kaameli sitta .!
                          FCF Forever

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                            Ma võin ju vittu minna ja tegelikult isegi teen täna seda aga see ei muuda suhtumist ja Eesti korvpalli taset minu silmis.
                            Said Saku hallis paugu lahti-tore ju! Elu esimene kord on alati meelldejääv.
                            See 1 punktiline võit on isegi hea selles mõttes ,et villemid saavad jälle selle najal oma näilist edukust nautida ning finaalturniiridest unistada.
                            õnneks ei kehti jalgpallis sellised tobedad reeglid ja ükski RIIK ,kes endast lugu peab ei lase viimases mängus amtööre platsile.
                            Korvpall on hunnik kaameli sitta .!
                            Ma olen nõus, et korvpallis on tase meil sitt hetkel. Ja ma ei lase end pimestada sellest 1-punktilisest võidust.
                            Aga millistest amatööridest sa räägid? Horvaatia poolel oli prakt iga mees kõvemast koduklubist, kui eestlased. vastasmeeskonna motivatsioonipuudus ei ole kodupubliku ees mängiva võistkonna probleem. võit on võit.
                            Kunn kas sa siis ka nii ruigad, kui Eesti suusatajatel-kergeraksumeestel-sõudjatel-motosportlastel jne jne halvasti läheb?
                            Ja lõpetuseks tood äkki välja Eesti jalgpallikoondise viimased suurvõidud-saavutused.

                            Ma olen pigem ikka vutifänn kui kossufänn aga selline mahategemine on lame.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas SundanceKid Vaata postitust
                              Ma olen nõus, et korvpallis on tase meil sitt hetkel. Ja ma ei lase end pimestada sellest 1-punktilisest võidust.
                              Aga millistest amatööridest sa räägid? Horvaatia poolel oli prakt iga mees kõvemast koduklubist, kui eestlased. vastasmeeskonna motivatsioonipuudus ei ole kodupubliku ees mängiva võistkonna probleem. võit on võit.
                              Kunn kas sa siis ka nii ruigad, kui Eesti suusatajatel-kergeraksumeestel-sõudjatel-motosportlastel jne jne halvasti läheb?
                              Ja lõpetuseks tood äkki välja Eesti jalgpallikoondise viimased suurvõidud-saavutused.

                              Ma olen pigem ikka vutifänn kui kossufänn aga selline mahategemine on lame.
                              Tundub, et pseudonüümi "ROOTSI KUNN" taga pesitseb Vaapo Vaheri tubli õpilane, kes on suure juhi ja õpetaja käsul selgeks õppnud, et jalgpall on ainus päästja ja kõik ülejäänud spordialad teevad inimesest sõnniku.

                              Kommentaar


                                Kunn on lihtsalt kade kogu kossu peale, et nemad meelitavad toredad sponsid vutist eemale. Kade inimene on loll. Mina olen pigem vuti fänn kuid sellised vennad nagu Rootsi Kunn panevad vutti vihkama tavalise inimese. Mina olen eestlane hoian alati eestlasele pöialt.

                                Meie koss on rõvedalt madalseisus jah. Mitu võidupunkti on meie esipalluritel ehk siis vutimeestel? Krt mis on vutt saavutanud ja mis on koss. Mõleamad pole sittagi kui arvestada viimaseid 5te aastat. Siis on mõlemal pallimängu alal näidata väga kõvasi tulem. kossupoistel võit läti, horvaatia, ungari ja prantsusmaa. Vutipoistel: venemaa üle nii viik kui võit, horvaatia vastu viik, läti võit. rohkem ei meenu.

                                Igatahes on mõlemad alad nn sitas seisus. Olgem parem eestlased ja rõõmsutage iga võidu üle ja kurvastagem iga kaotuse puhul. Krt miks parastada me oleme ju ikkagi eestlased.

                                Märt.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X