320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Korvpall

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas budulojus Vaata postitust
    No publik oli ikka 20 korda asjalikum,kui need tegelased valgete särkidega väljakul! Lainetus tuli teil hästi välja
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

    Kommentaar


      Ei no, minu arvamus on, et midagi on ikkagi peas valesti. Kõik oli okei, va vise..vise kaks jalga maas, vastane eemal. Sama vise, mida igas teises mängus sisse pannakse. Ja juba ennem ametlikke soojendusi viskas 5-6 meie poissi peale, 40 mintsa enne algust ja kuidagi närviline oli see liikumine. Soojendus enne mängu ja eriti poolajal - ma pole näinud, et nii palju kaugelt mööda pandaks. Müstika. MA saan aru Timmu ja Vene, aga kogenud poisid samamoodi.
      Ja vot ei kujuta ette, kuidas SokkVarrakSõber seda probleemi lahendaks...see on ainult sellises ekstreemse tähtsusega mängude puhul ette tulnud sündroom.

      Kommentaar


        Algselt postitas markofkin Vaata postitust
        Ründelauad on null, kaugvisked on null, kahepunktivisked 25%.

        Mansa kärssab nagu jalkakoondis esimeses play offis. Ja sellel kossumansal on play off veel oi kui kaugel...
        Markofkin, jäta sellised arvamused siiski Kunnile ja budukale - kuigi ma ei tahaks esimesena mainitud legendaarset jalkafänni teisena nimetatud kretiiniga võrrelda.
        Kolm päeva tagasi saadi siiski supervõit, esimeses mängus Slovakkia vastu nö kohustuslik võit, nüüd küll kaotati kindlalt aga kindlasti mitte vähese võitluslikkuse või tahtmatuse tõttu. Sa ju ei tõtanud vutikoondist maha tegema peale kaotust fääridele?

        Kahju on sellest, et koondislased peavad meie pikkade põua tõttu mängima valedel positsioonidel. Kui Allingugi kohal oleks...

        Kommentaar


          Algselt postitas Aramis Vaata postitust
          Ei no, minu arvamus on, et midagi on ikkagi peas valesti. Kõik oli okei, va vise..vise kaks jalga maas, vastane eemal. Sama vise, mida igas teises mängus sisse pannakse.
          Väsimus ja seega jalad perses ning vise ongi läinud?
          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

          Kommentaar


            Ei saa olla väsimust soojendusel või esimesel poolajal...ei tundu loogilisena. Ikkagi peas on see asi. Sa võid olla profisportlane juba 15 aastat, aga sellise tähtsusega mänge ei pruugi su karjääris olla endiselt ühtegi - see võib paika pidada 90% koondise kohta. Loomulikult oli see "tähtsus" ülevõimendatud - õige profi jaoks oleks see üks järjekordne mäng kvalifikatsioonimängude kadalipus. Aga meedia haipis, rahvas tuli kohale..pinged krutiti iseenesest üles. Mängija peas ei ole see kindlasti mingi Rock-Cramo seitsmes mäng - nad kõik teavad, et sellises saavad nad iga kevad mängida.

            Kommentaar


              Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
              Markofkin, jäta sellised arvamused siiski Kunnile ja budukale - kuigi ma ei tahaks esimesena mainitud legendaarset jalkafänni teisena nimetatud kretiiniga võrrelda.
              Kolm päeva tagasi saadi siiski supervõit, esimeses mängus Slovakkia vastu nö kohustuslik võit, nüüd küll kaotati kindlalt aga kindlasti mitte vähese võitluslikkuse või tahtmatuse tõttu. Sa ju ei tõtanud vutikoondist maha tegema peale kaotust fääridele?

              Kahju on sellest, et koondislased peavad meie pikkade põua tõttu mängima valedel positsioonidel. Kui Allingugi kohal oleks...
              Meeskond kärssas, siiski. Klassivahe oli muidugi... Ütleme - eeldatav, nagu oli ka Iirimaa versus meie jalkas. Ja meie kärssasime. Miks, kuigi oleksime võinud oma parima mängu juures näidata neile hambaid korralikult? Aramis ütles just ära - haip, pinge ja press, millega tüübid ise ja treenerid ei olnud ilmselt piisavalt tegelenud. Vaata visketabavust ja ütle, et meeskond mängis krambita ja hästi... Tahtmatust ma ei näinud ja vähest võitluslikkust ka mitte, seda küll. Aga kramp oli.

              Peale Fääri saarte kaotust... Ma olin šokis, päevadeks. Korvpall mind niipalju ei liiguta. Ausalt öeldes ma ei saagi aru, miks ma siin vaidlen inimestega, sest tegelikult korvpall mind ÜLDSE ei liiguta. Aga noh, samuti vaatan võrgukoondist ja käsipallureid ja. Omad ju ikkagi...

              Kommentaar


                Noor Sokk tõmbas vindi üle, tahtmist oli, nahaal on, aga hoidis ikkagi palli üle. Vanemat venda oleks võinud tema asemel rohkem kasutada, kes pole nii uljas, aga kavalust ja kogemust rohkem. Noor oleks tulnud maha jahutada vahepeal. Vanem Sokk oskab näiteks Dorbeku viskekäe üles otsida, kui endal ei lähe, noorem mitte.

                Kangur-Arbet, mõlemad uskumatult ebastabiilsed ja praaki lubamatult palju. Kui neil vise läheb, võib kõiki võita, kui mitte, võib kõigile kaotada. Meeskonna liidrid ei tohiks niipalju kõikuda. Talts natuke sama asi, lisaks suudavad kõik rumalaid ja mõttetuid vigu teha, kohe algusest peale. Neid vigu oleks lõpus vaja. Lapsikud vead, ei suuda siis vaos hoida? Hallik ja Tanel peksid vähemalt joogipudeleid, hea seegi, et duhhi on sees.

                Pealtvaatajad tulid maiuspalale, aga said algusest peale petta. Teist mängu järjest kohe 20-sangaga maha jääda on liig. Võitlust oli, aga järelikult mitte piisavalt. Montenegro on võidetav, aga kui lased visata, siis mitte. Parim oli Vene. Ja muidugi tantsutüdrukud.
                Kapten Trumm

                Kommentaar


                  Krt kui nii edasi Serbia sisse lahmib,siis ei ole ka kaotus 50+ võimatu! Aga samas on tähtsamad mängud alles ees
                  Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                  Ott Järvela

                  Kommentaar


                    Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                    Krt kui nii edasi Serbia sisse lahmib,siis ei ole ka kaotus 50+ võimatu! Aga samas on tähtsamad mängud alles ees
                    Igas mängus on punktide vahe väga oluline. EM-finaalturniirile pääsemise vahe võib olla just selles, et kas Serbialt saadakse 20- või 40-punktiline pakk.

                    Kommentaar


                      nostalgia.
                      Maccabi Tel Aviv - Tallinna Kalev 118:129 (1992)!!


                      Tallinna Kalev - Maccabi Tel Aviv 107:83

                      Kommentaar


                        või siis olid skoorid vastupidi

                        Kommentaar


                          Täna siis raske mäng Islandiga aga võit peab tulema!
                          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                          Ott Järvela

                          Kommentaar


                            Võõrsil mäng..siiamaani on võõrsil visked ka enam vähem läinud. Saaks kaitses lauad kätte, siis võiks päris magus mäng tulla.

                            Võit olemas.

                            Kommentaar


                              Klassivahe oli ilmne. Ja midagi rasket ka polnud. Natuke isegi üllatava lõtvusega võeti ära.

                              Eriti kino oli siis, mille peale Kullamäe-Tiisler ka muigasid ja lootsid, et nooremad korvpallisõbrad sellest õppust ei võta, kui Tiit Sokk korra päris närvi läks: "V...u, rsk, v...u küll, ma ütlen", või midagi taolist kostus valjuhäälselt ta suust üle saali.
                              Kapten Trumm

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Raivo19 Vaata postitust
                                kui Tiit Sokk korra päris närvi läks: "V...u, rsk, v...u küll, ma ütlen", või midagi taolist kostus valjuhäälselt ta suust üle saali.
                                Oled selles täitsa kindel? Minule jäi tõsikindel veendumus, et seda ütles Talts.
                                olgem kristlased, vabandused on esitatud

                                Kommentaar

                                Working...
                                X