320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Korvpall

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas tomm Vaata postitust
    Kõndisin Biomeedikumis ringi ja vastu tuleb Joosep Toome. Vaatasin järgi ja mees on Tartu Ülikooli füsioteraapiat õppima tulnud. Ei tea, kas saab korvpalli segama ei hakka...
    Pigem vastupidi, eks talle see õppekoht korraldati selleks, et mees korvpallimeeskonna eest mängima hakkaks.
    Newton Heath 1878

    Kommentaar


      Kas õhtuks on vaja sauna õlled ja saun sooja panna? Krdi kahtlane tunne valdab mind enne õhtust mängu. Tuleb vist väga kuum ka karm saun. Muidugi kui just meie mehed vahepeal ei ole õppinud sisse viskama
      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
      Ott Järvela

      Kommentaar


        kahtlane lugu jah võitu loota. aga ehk on vähemalt mängugi kauem kui ainult esimene poolaeg

        Kommentaar


          Ma ka suuri lootuseid tänasele mängule ei pane. Loodaks vaid, et mängupilt on palju parem, kui oli seda Iisraeli vastu.
          "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

          Kommentaar


            Väike Sokk on ikka tõeline amatöör! Krt mis valemiga teda Eestis nr.1 mängujuhiks peetakse? kangur on ka suht müstika.

            Kogu see Eesti koondis on kari ludrisi! Ok sauna küll ei saanud aga Montenegro hoidis kõike kontrolli all.
            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
            Ott Järvela

            Kommentaar


              Montenegro oli täna isegi täitsa võidetav, kui oleks meie visketabavus parem olnud ja lõpus, kui vahe korraks -6 peale saime, poleks neid lolle pallikaotusi teinud.
              "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

              Kommentaar


                njah, ei old just kõige sitem esitus, samas võidust ikka kaugel. oma lollused said eelkõige saatuslikuks. eks see olegi nii, et tasemelt paremate hammustamiseks peab kõik kokkulangema, hea mäng kõigilt, pluss vastastelt vähe kehvem päev. teadagi, selliseid asju juhtub harva. täna oli tanel sokk ilmselgelt parem, kui vend, seda tuleb tema kiituseks öelda küll. kahjuks tänane mäng ja mitmedki eelnevad näitasid ära meie kapteni kanguri nõrgad küljed. jalad ei liigu kaitses ikka üldse ja mängu lugemine jätab meie mõistes kogenud tippmehe kohta ikka väga soovida.

                Kommentaar


                  tegus timmu sobib paraku seda multikalammast asendama küll ja lammas tuleks koondisesse tuua,hullemaks ei läheks!
                  Invest In Africa

                  Kommentaar


                    Saatsin emotsiooni pealt ühele Timmu-imetlejast sõbrale kohe mängu lõppedes SMS-i: "Montenegro täiesti võidetav ju. Ausalt öeldes, kõik on võidetavad, kui vise läheb. Oleks vaid Veideman terve, Timmu ei vaata ju korvi poolegi, nii ei saa võita. Kehv mängujuht, tänu kellele kohe algul tormatakse ja jäädakse taha, nii on raske pärast päästa. Ei näe ühtegi põhjust, miks mina ei võiks Timmu asemel koondises mängida, ma olen küll 40, aga ma vaatan korvi poole ja ei torma sammudesse ära, et siis lühikese kämbuna õhus sipelda. Tramaivõi!"

                    Sellise suvaliselt rabeleva mängujuhiga kaotab ka Kanguri-Arbeti-Taltsi-Vene mäng. Täna jäime 10-ga taha ja see lugeski asja ära, muidu oleks väga põnev mäng tulnud. Mitmel korral saime peaaegu mängu tagasi, aga siis tegid meeskonna liider ja meeskonna mängujuht oma prohmaka ära või pani montenegrolane mingi haige viske ära, haigeim oli lauapõrkest kolmene. Meie omadel kukkusid sellised "ässaks". Kaitse oli muidu hea, paaril korral ei jõudnud kodusats ettenähtud aja jooksul üldse viskelegi. Tiit Sokk usaldagu ikka vanemat poega rohkem ja klaarigu Keerlesega suhted ära. Selline pikk vibu oleks marjaks ära kulunud nende vastaste vastu. Muud polegi öelda, koolipoisi kolme teenisid kutid kindlalt ära.
                    Kapten Trumm

                    Kommentaar


                      Tänavu justkui uuestisünni läbi teinud Eesti korvpallikoondis ajas esmakordselt läbi 1970ndatel sündinud mängumeesteta ning võistkonna kogenuimad liikmed olid vaid 28-aastased.


                      Artikkel eelmisest aastast. Ei tea, kas see siit läbi on käinud, aga artikli lõpus räägib Sõber ka natuke Keerlest. Võib-olla teadjamehed teavad rohkem, aga ma polnud Keerlese-Soku suhetest midagi kuulnud.

                      Kommentaar


                        Mulle tundus, et Montenegro mängis pingevabalt ja pingutas tõeliselt vaid siis, kui oli vaja vahe taas 10 punktini viia.

                        Kui Eesti Serbiat suudab veidigi rohkem survestada, võitu ei loodakski, siis olen nõus oma Montenegro mängu arvamuses eksimisega.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas urmar Vaata postitust
                          Mulle tundus, et Montenegro mängis pingevabalt ja pingutas tõeliselt vaid siis, kui oli vaja vahe taas 10 punktini viia.
                          See oli ka Iisraelil esimeses mängus plaanis ja mingi hetk tabas ekskrement ventilaatorit.
                          Sellised momemendid tulebki nõrgematel ära kasutada.

                          Kommentaar


                            Korvpalli Balti liigas osaleb tänavu 8 klubi Eestist, eemale jääb vaid meistriliiga uustulnuk KK HITO. Suure huvi tõttu suurendati osavõtjate arvu esialgselt planeeritud 21 võistkonnalt 24 võistkonnani, kirjutab basket.ee.


                            6 alagruppi igas 4 klubi. Liiga taset ei oskagi hinnata hetkel

                            Kommentaar


                              Fuck yeah!!! Me like that very much.
                              Näeb BBLi siis Pärnus kah....
                              Kas Rytas ja Zalgris osalevad ka sel aastal põhiturniiril eks?
                              Ela ja tunne, et elad
                              see on kõige lihtsam
                              filosoofia, mis toimib
                              sule silmad ära vaata
                              tagasi, hinga sügavalt ja
                              hüppa üle iseenda varju
                              tule koos minuga.

                              Kommentaar


                                Balti riikide suured (elik Rytas/Zalgirs/VEF) peaks turniirist, sh siis ka loomulikult põhiturniirist, üleüldse kõrvale jääma.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X