320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Korvpall

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Olen ise samamoodi Kalevi toetaja,kuid Varrak ei suuda seda satsi ohjeldada,et sealt tulemusi kätte saaks,aga ikkagi toetan rixxeri selle jutu osas,et koondisele on siiski Kalevi VTB feil kasu toonud,sest palju mängiaid Rockist koondisesse jõudis(Veidekas ju siiski saksamaalt),Arbet ja Dorbek,mängisid minu arvates vägagi korralikult ja ma kahtlen et seda arengut oleks toonud Eesti ja Balti liigas madistamine.Ja jutud olid hooaja alguses vägevad jah,küttis endalgi lootused üles,kuid kui kuusmaa minema saadeti,siis kadusid ka suuremad lootused,need tulemused,mis peale Kuusmaa minekut tulid,olid pigem Valdmaa suurem kisa meeste suunas,kui Varraku treenerioskused ja no Mcleodiga on ikka väga tugevalt mäsa pandud,pigem laske sokul ja Škelel madistada,minuarust mõlemad tasemel ja ma ei saa aru miks võetakse nii hullult Wilkinsoni kallal,minuarust teeb ta oma asja ära,oleneb kuidas välja tuleb,kuid siiski,ei uha täiesti arusaamatuid viskeid ja sööte kuhugi kes kurat teab kuhu.

    Kommentaar


      Tarvas alustas Balti liiga veerandfinaalis hästi! Kodus saadi 36-punktiline pakk Prienai käest. Poole silmaga sai Delfi vahendusel seda mängu jälgitud. Vastane lasti hoogu ja ise enam mängu ei saadutki.

      Kommentaar


        Algselt postitas metssiga Vaata postitust
        pigem ei keerutanud üles mäng poolas, vaid kõvad jutumehed on kalevi leeris endas. ühelt väidetakse, et nende tase on kõvasti kõrgem siinsest kohalikust tasemest, peaeesmärgiks väidetakse olevat vtb, eesti meistiliiga on teisejärguline(jutud, et mängitakse teise koosseisuga, mida muidugi ei tehta)samas kui vtbs feilitakse, nagu ikka, siis räägitakse, et saime eestikad kätte ja oleme rahul. juttu on palju tegusi vähe, ongi kogu moos. sm rixxeri puhul on tegemist siiski paraku silmaklappidega kalevi pooldajaga, kelle hinge ei mahu, et lemmikud kehvad on.vähemalt ta vastustest siin nii mulle, kui rainisele tuleb see selgesti esile.
        Vahi värki. sa lendad peale jutuga, et VTBst pole mingit kasu olnud ehkki Varrak seda väidab. Ma kontreerisin ainult sellele jutule, et minu arvates on nagu küll, mitte klubile, vaid pigem koondisele. Ja tõin mõned näited. Siis sa lased edasi mingit suva ranti ning ma väidan, et VTB on toonud kasu ka mõnele mängijale, kellest üks on Tamm. jah, see et ta Balti liiga kuu mängija tiitli võitis, seal on kindlasti ka teisi tegureid, aga natuke Tamme tausta teades ja tema trennikaaslasi, siis julgen väita, et ilma nende trennide ja mängude kogemusteta ei oleks mees oma karjääris sammu edasi teinud. Pisut võib-olla liiga värvikalt, aga algne point stays, et VTBsst kui sellisest on ikka mingit kasu olnud. Ja siis lendab silmade keevitusega peale hr Rainis ja jutt lõppeb sellega, et siinkirjutaja on silmaklappidega Cramo fänn.

        Tore.

        Üldiselt, käin Cramo mänge vaatamas küll, aga siinne jutt puudutab vaid ühte asja, mida on kinnitanud päris mitmed treenerid kui korvpalliinimesed, et VTBst on eesti korvpallile kasu olnud küll. Valdmaa unistused ja kõvad jutumehed ei puutu ei minu juttu ega üldisemalt asjasse, a niisama foorumis võib lahmida ikka, eks.Ja mahub mulle hinge nii see eesti klubide sittus kui häädus, kehvus ja käpardlikkus, aga see pole vabsee point ju.

        Uskumatu küll, aga võib igast asjast välja lugeda seda, mida inimene ise tahab.
        "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

        Kommentaar


          Koondisele võis hästi mõjuda hoopis see, et Sõber kohale tuli. VTB liiga suhtes ma nii kindel poleks, eestlaste arv ja tähtsus on iga aastaga väiksemaks jäänud. Tulemused on suht sarnased.

          Kommentaar


            ma olen kogu aeg püüdnud rääkida vaid, et see et cramo mängib vtb-d ei tee neist mingit imelooma teiste eesti puntide taustal. ei ole nende selle vtb sarjas mängimise pärast koondis ka edukam olnud, vaid tänu ikka meestele, kes välismaal mängivad. mitte et seal osalemine kellegile kahjuks tuleb, aga veelkord AINULT OSALEDES ei saa keegi paremaks, võtame või selle samuse hooaja, siis minuteid jagub üha enam välismaalastele ja ometi lapatakse ikkagi viimase koha peal. siit hakata lugema koondisele mingit kasu nagu varrak seda teha suvatseb, on ikka väga keeruline või on tõesti vtb nii imerohi, et paljalt venemaale sõites ja mänge pingilt vaadates, saavad mehed paremaks?!

            Kommentaar


              Algselt postitas metssiga Vaata postitust
              ma olen kogu aeg püüdnud rääkida vaid, et see et cramo mängib vtb-d ei tee neist mingit imelooma teiste eesti puntide taustal. ei ole nende selle vtb sarjas mängimise pärast koondis ka edukam olnud, vaid tänu ikka meestele, kes välismaal mängivad. mitte et seal osalemine kellegile kahjuks tuleb, aga veelkord AINULT OSALEDES ei saa keegi paremaks, võtame või selle samuse hooaja, siis minuteid jagub üha enam välismaalastele ja ometi lapatakse ikkagi viimase koha peal. siit hakata lugema koondisele mingit kasu nagu varrak seda teha suvatseb, on ikka väga keeruline või on tõesti vtb nii imerohi, et paljalt venemaale sõites ja mänge pingilt vaadates, saavad mehed paremaks?!
              Spordis on edu mõõtmiseks tulemused. Selles oleme vast ühel nõul?

              Keda siis see Cramo seal kahel viimasel aastal play-offides on nulliga nüpeldanud? Teisi eesti meeskondi? Mulle tundub küll nii. Mida ütles saage ja Sokk pärast eelmise aasta finaale? Et üks meeskond mängib CSKA ja Himkiga, aga meie Rapla ja Sakalaiga.
              Milline meeskond jõudis eelmisel aastal ainukesena Balti liigas play-offi ja suutis seal ka ühe mängu võtta?

              Koondis on kahe aastaga suutnud B-liigast tõusta tagasi eliitseltskonda, võita võõrsil Iisraeli ja Serbiat. Kui sa usud, et selle taga oli ainult Kangur ja Talts e meie välismaa mehed, siis sa võid seda uskuda, aga mina ei nõustu ja on objektiivseid argumente selleks, et miks ma ei nõustu.
              "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

              Kommentaar


                muuseas suurim korvikütt oli toona üldse vene, mida sa unustad. ja justnimelt tulemused... kalev on feilinud seni igal lainel, kaspole? ometi pidi olema tegu vaat et aegade parima satsiga, kas polnud mitte nii?

                Kommentaar


                  Algselt postitas metssiga Vaata postitust
                  muuseas suurim korvikütt oli toona üldse vene, mida sa unustad. ja justnimelt tulemused... kalev on feilinud seni igal lainel, kaspole? ometi pidi olema tegu vaat et aegade parima satsiga, kas polnud mitte nii?
                  Veel kord. Ma ei räägi üldse selleaastastest tulemustest Cramo poolelt. Olgu nad halvad või väga halvad. Fine by me. Vene võis olla suurim korvikütt, nagu ma ka ütlesin, see on vaid üks faktor, aga on ka teisi.
                  "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                  Kommentaar


                    Viimastel aastatel on minu arust Tanel Sokk ja Gert Dorbek teinud päris suure arengu, eriti tõstaksin esile Dorbekut, kes on minu hinnangul võistkonna võtmemängija ja ka koondises asendamatu lüli. Tanelil on muidugi vigastustega probleeme olnud. VTB on väga kõva kool, proovile pannakse lisaks mängijaoskustele ka psüühhika. See stress kasvatab mängijaid. See kõik, mis Cramoga see hooaeg toimunud on, näitab, milline profisport on. Vähese rahaga, suurte mängumaal läbilöömiseks on vaja palju aspekte klappima saada. Hinnakem ikka realistlikult asju. Mina kiidan üritamist ja arengusse panustamist. Ei õnnestu, tuleb uuesti proovida.
                    AILTON

                    Kommentaar


                      gert dorbek on näidanud, et tahtmisega saab palju ja pigem olnud üks väheseid positiivseid noote kalevis, siis sokk teeb mu arvamustpidi siiski vähikäiku, endisest võistkonna liidrist on seniste mängude põhjal saanud pigem pingipoiss.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas metssiga Vaata postitust
                        kalev on feilinud seni igal lainel, kaspole? ometi pidi olema tegu vaat et aegade parima satsiga, kas polnud mitte nii?
                        Kuidas ta igal lainel feilinud on? Senine BBL + koduliiga on ju VTB kõrval vähetähtis olnud. Mitte, et potensiaalne BBLis + koduliiga pleiohvis lammutamine hooaja üldmuljet liiga palju päästaks, aga nende liigade seniseid (rõhutan seniseid) tulemusi "feilinuteks" pidada on kummaline. Ostustavad ja paikapanevad mängud on ju alles ees ning hooaja lõpuks ei mäleta keegi, mitmendana põhihooajal tabelis lõpetati, sest see pole tähtis.

                        Kommentaar


                          Igatahes mina mäletan, et Eesti karika võitis Tarvas.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas metssiga Vaata postitust
                            gert dorbek on näidanud, et tahtmisega saab palju ja pigem olnud üks väheseid positiivseid noote kalevis, siis sokk teeb mu arvamustpidi siiski vähikäiku, endisest võistkonna liidrist on seniste mängude põhjal saanud pigem pingipoiss.
                            Vigastused on peamiselt selle põhjus, sel hooajal kohe kindlasti. Tuletaks ka meelde, kes oli eelmise hooaja eestiakte finaali väärtuslikeim mängija? ja seda auhinda ei anna mina.
                            "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                            Kommentaar


                              Algselt postitas eika Vaata postitust
                              Kuidas ta igal lainel feilinud on? Senine BBL + koduliiga on ju VTB kõrval vähetähtis olnud. Mitte, et potensiaalne BBLis + koduliiga pleiohvis lammutamine hooaja üldmuljet liiga palju päästaks, aga nende liigade seniseid (rõhutan seniseid) tulemusi "feilinuteks" pidada on kummaline. Ostustavad ja paikapanevad mängud on ju alles ees ning hooaja lõpuks ei mäleta keegi, mitmendana põhihooajal tabelis lõpetati, sest see pole tähtis.
                              no tegelikult ongi asi selles, mida üritangi siin seletada, aga mõni kuulda ei taha kuidagi, et hooaja alul räägitakse ju muinasjutulsi lugusid, kuidas cramo paneb selg ees teise koosseisuga kõigile eestis(moka otsast poetatakse va rock) ja balti liigast räägitakse ka nagu mingist mudaüritusest, kus kalevil osaleda väga ei kõlbakski nagu... lisaks ulme tipp play off vtb-s?! hiljem kui neist eesmärkides suur osa on täitmata jäänud, hakkab pihta retoorika, et me ainsana pmst aitame eesti korvpalli siiski, meil tehakse teistega võrreldes tohutult kvaliteetsemalt trenni, me oleme ikka natuke teise tasemega harjunud, raske on nii et ükspäev himki teinepäev rapla.... kõik selline möga on ainult enese feilidele vabanduse leidmine ja endale õigustuse leidmine. võiks ära lõpetada suurustamise ja tunnistada asju nii nagu nad on. hooaeg on senini olnud ikka paras ämbrikolin.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas rixxer Vaata postitust
                                Vigastused on peamiselt selle põhjus, sel hooajal kohe kindlasti. Tuletaks ka meelde, kes oli eelmise hooaja eestiakte finaali väärtuslikeim mängija? ja seda auhinda ei anna mina.
                                kama kaks mis põhjusel kehvem on olnud, aga arengust rääkida selle hooaja põhjal,nagu mõni hakkas, on ju väär.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X