320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Korvpall

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mask Vaata postitust
    Tänks eelkõige Varrak, McLeod ja Skele. Suutsite ilusa õhtu p**sse keerata.
    Varrakust on ammu täielik siiber. Bamba mängib ainult pool mängu, vähem, kui eelmises mängus mittemillestki aru saanud Wilkinson. Ei saa nendest koosseisudest ja minutitest üldse sotti. Täitsa mõistmatu, nagu kingiks edu vastasele. Eelmine kord tegi, kodus pääses, aga nüüd jälle. Kajupank algrivistuses, uskumatu, miks ta pikka dressi ei võiks jäädagi? No ei õpi ka see loll treener midagi, hullem, kui Visnapuu.
    Kapten Trumm

    Kommentaar


      Ma väga pingsalt mängu ei jälginud, aga Bamba sai vist esimesel veerandajal juba kolm viga?

      Kommentaar


        No Varrak ikka vahest käitub nagu "legendaarne" Matic,kes unustas aegajal just head mängu teinud mehed pingile. Eriti on meeles üks mäng,kus arbet esimene veerand korralikult paugutas ja siis võeti pingile ja alles lõpus sai uuest mängu,selle ajal peale oli seis juba loomulikult kusine.
        Krt peaks ikka Mürkale andma võimaluse ja usun,et ta saaks sellega ka hakkama.
        Bambaga peaks veel 1 aastat lepingut ka järgi olema,nüüd tehku see ka Elegariga ära
        Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
        Ott Järvela

        Kommentaar


          Kui järgmine hooaeg ühisliigas ei mängita, siis tasub vist Bambad ja Elegarid ära unustada.

          Kommentaar


            No üldiselt, kui Kalev jätkab järgmine hooaeg nagu Rock ja mängitakse vaid kodus ja seda nõrka baltiturnat pole üldse mõtet välismängijatele erilisi kulutusi teha. Kui Kalevil õnnestub kuidagi VTB koht alles jätta, tuleb alustada tugevast treenerist ja alles seejärel asuda legionääre vaatama.

            Kommentaar


              Algselt postitas Delfino Vaata postitust
              No üldiselt, kui Kalev jätkab järgmine hooaeg nagu Rock ja mängitakse vaid kodus ja seda nõrka baltiturnat pole üldse mõtet välismängijatele erilisi kulutusi teha. Kui Kalevil õnnestub kuidagi VTB koht alles jätta, tuleb alustada tugevast treenerist ja alles seejärel asuda legionääre vaatama.
              100% nõus.

              Aga vähemalt üks Eesti mees mängib Balti liiga finaalis. Prienai tundub hetkel nii võimas olevat, et Vene võib ka võitja medali kaela saada.

              Kommentaar


                Mul logistik on väga suur euro kossu asjatundja,ning oli kindel,et täna Siena saab türklastest peksupoiste üle kindla võidu. Ma just talle ütlesin,et kui asi on ikka liiga kindel,siis alati see lõppeb kaotusega ja nii ka täna läks! Kangur& co olukord läks suht keeruliseks
                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                Ott Järvela

                Kommentaar


                  Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                  Mul logistik on väga suur euro kossu asjatundja,ning oli kindel,et täna Siena saab türklastest peksupoiste üle kindla võidu. Ma just talle ütlesin,et kui asi on ikka liiga kindel,siis alati see lõppeb kaotusega ja nii ka täna läks! Kangur& co olukord läks suht keeruliseks
                  Kangur ja co on viimased kuus mängu tappa saanud (koduliiga ja Euroliiga). Ja pealegi oldi türklastega hädas ka oma kodus, kui vorm neil veel korralik oli. See lõbus mäng, mida vahegrupi algul mängiti, on vahetunud silmale koleda kangutamisega. Eks tasapisi hakkab jõud neil otsa saama ja ka vigastused on pisut mängumootorit räsinud. Euroliigas on seis nüüd VÄGA hapu ja ega koduliigaski midagi hõisata ole.

                  Tore on nendes mängudes vaid see, et Kangur on väga korralikult mänginud ja asendamatuks põhimeheks tõusnud.

                  Kommentaar


                    Ei olnud see Siena mäng nüüd nii hull midagi eile. Suht võrdsete pusimine oli seal. Mõni vise oleks siit-sealt(näiteks viimase sekundi kolmene) sisse läinud ja olekski olemas olnud. Pigem tundub mulle, et viimase aja kehva kolmeste tabamine on see põhjus, miks asi ei jookse nii ilusti.
                    olgem kristlased, vabandused on esitatud

                    Kommentaar


                      Algselt postitas zaz Vaata postitust
                      Ei olnud see Siena mäng nüüd nii hull midagi eile. Suht võrdsete pusimine oli seal. Mõni vise oleks siit-sealt(näiteks viimase sekundi kolmene) sisse läinud ja olekski olemas olnud. Pigem tundub mulle, et viimase aja kehva kolmeste tabamine on see põhjus, miks asi ei jookse nii ilusti.
                      No ikka väga individuaalseks pusimiseks on mäng läinud minu silmis. Kolmeste mitte tabamine on ka kindlasti üks põhjuseid, miks enam kõik nii õlitatult ei lähe.

                      Kommentaar


                        Täna on siis võidu ja Azovmashi kaotuse korral võimalik säilitada koht VTB liigas. Kas Kalevil on teoreetiline võimalus mööduda ka Turowist? Või seal omavaheliste mängudega miinuses?

                        Kommentaar


                          Turowit on mõlemas mängus võidetud, ehk võidu korral on kaheksas koht väga tõenäoline.
                          Algselt postitas Blue Moon
                          Kingi löögid on nagu Kaagvere kooli kasvandikud – allumatud, kontrollimatud ja seiklushimulised.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas sherf Vaata postitust
                            Turowit on mõlemas mängus võidetud, ehk võidu korral on kaheksas koht väga tõenäoline.
                            Selge siis ootaks üle pika aja Eesti klubikorvpallis positiivset tulemust. Seda enam, et Kalevi vastane on võrreldes kahe konkurendi omadega siiski mõnevõrra kergem ja Kalev on erinevalt Mariupolist ja Turowist kodus.

                            Kommentaar


                              Ok meil mängis täna vaid 2 ja pool meest! Aga krdi nii sitta vilet ei ole ammu enam näinud! Nagu kuskilt kõrgemalt oleks tulnud käsk,et Cramo ei tohi võitu saada
                              Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                              Ott Järvela

                              Kommentaar


                                Kalev on sel aastal mulle päris palju raha võitnud oma konstantsete eduseisude maha mängimisega. Kahju, et järgmine aasta ära jääb.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X