320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Korvpall

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma selle tugevuselt teise tagaliini üle eriti ei vaielnudki. Eriti arvestades, et ka Haller maandub suure tõenäosusega Viimsis. Küll aga oli see jutt, et Viimsi tagaliin isegi mingil hetkel Cramost tugevam võiks olla, päris jabur. Cramol on tõepoolset parajalt feile olnud ja küll ka sel hooajal keegi leegionäridest jookseb lati alt läbi, aga isegi sel juhul on nad Viimsist taseme poolest meeletult üle.

    Muide, näiteks see Keene, kes "Eesti liigas mängida ei viitsinud", pani keskmiselt 16p. Veideman oma parimal Cramo-hooajal 13 ja pigem on ta võrreldes selle ajaga kehvemaks muutunud. Minutid olid meestel identsed.

    e: Ahjaa, Pärnu Kasey Hill võiks ka teoorias päris hea mees olla, aga tema kohal on Cramo meestest vähe rohkem küsimärke.

    Kommentaar


      Algselt postitas Yattara Vaata postitust
      Ma arvan, et siin on lisaks teisigi tagaliine, mis Viimsiga suht võrdsed. Taltechil 2 Sokku, Jurkatamm ja veel umbes 10 tagamängijat ja Pärnul-Tartul samuti Eesti mõistes asjalikud tüübid. Rapla osas peab veel ootama.

      Tallinna Kalevil on Schmalz
      Sten Timmu Sokul oli ikka väga raske vigastus ja Tanel Sokust oli eelmisel hooajal näha, et tegelt ikkagi pole enam üldse see. Tartu Tagaliin Kivi-Rosenthal nohjah pigem ise grammikene hindaks nõrgemaks hetkel veel, aga ei ole välistatud, et see hooaeg tõesti ei astuta sammu edasi. Muidugi siin osad tiimid võivad ennast tugevamaks täiendada ja Pärnu ka ühe kõva venna tõi ning loodetavasti ka Rapla ja täiendavad. Praegu ei ole veel kivisse raiutud, aga hetkel julgesin lihtsalt nii arvata.

      Kommentaar


        Tartul on Elksnis ka täiesti viisakas täiendus. Usun, et kannab PG koha kenasti välja.

        Kommentaar


          Laane pole ju enam väga mängumees.
          Nagu siit vaidlusest aru saame, siis teistes puntides on vähe teravamad pliiatsid kui need Viimsi jukud.

          Viimsist on esindusvõistkonna puhul ainest Nõmme Kalju tulemisele kümmenkond aastat tagasi..

          Igatahes vinge hooaeg on tulemas kossus.
          Saaks Cramo vaid mõned välismaal pallivad noored ka punti näiteks Raieste või Drell.

          Kommentaar


            2023. aasta MMi kvalifikatsiooni alagrupid loositud.



            ennustama ei hakka, aga kui Eestil õnnestuks D-alagrupis kolme parema hulka pääseda, tuleks vahegrupis vastu C-alagrupi kolm paremat. selle nimel tasuks pingutada. kuna mängud toimuvad hooaja akendes, siis koosseisud võivad olla seinast-seina.

            MMile pääsevad vahegrupi kolm paremat.

            Kommentaar


              Kalev Cramo suutis siis end alagruppi murda, see Juventus pidas viimase hetkeni sabas.

              Kommentaar


                Strasbourg
                Oostende
                Tofas
                Cramo

                On siis alagrupp.
                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  Kuradi super ikka.
                  Sõprusmängudest sellist pauku poleks oodanud.
                  Alagrupp raske aga vast euroopas nime ikka teevad.

                  Kommentaar


                    Vtb liigat väga enam ei tõmmanud vaatama, aga see hooaeg on tahtmist ennast taas Eesti korvpalli vaatama viia. Viimsi, Cramo CL, Pärnu (euromängud).

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                      Vtb liigat väga enam ei tõmmanud vaatama, aga see hooaeg on tahtmist ennast taas Eesti korvpalli vaatama viia. Viimsi, Cramo CL, Pärnu (euromängud).
                      Mis selle Viimsiga?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas dnb Vaata postitust
                        Mis selle Viimsiga?
                        Kunagi klubi loomisel olin ma kõige esimeses ja kõige vanemas vanuseklassis, pea kaks aastat isegi!

                        Kommentaar


                          Kas Nasfal ja JuriM on sama inimene? Vastamisel läksid kontod sassi?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                            Kas Nasfal ja JuriM on sama inimene? Vastamisel läksid kontod sassi?
                            Ma ei ole Viimsist ja ma ei kingiks Manu asju isegi mitte oma ämmale rääkimata Manu logoga varika tegemisest. Sa solvasid mind ja ma tahaksin vabandust! Hakata Chelsea fänni solvama Manu logoga… kuskilt jookseb iga naljaga piir….

                            Kommentaar


                              aga ikkagi, mis Viimsi klubi eurosarja mängib?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas dnb Vaata postitust
                                aga ikkagi, mis Viimsi klubi eurosarja mängib?
                                Kes seda väitis?
                                Instagram

                                Twitter

                                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                                telekavaataja.blogabet.com

                                Kommentaar

                                Working...
                                X