320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Korvpall

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas dnb Vaata postitust
    aga ikkagi, mis Viimsi klubi eurosarja mängib?
    Viimsi puhul ma mõtlesin lihtsalt, et kuidagi kogu see projekt on lihtsalt midagi värsket ja ma usun, et Einaste ja Co panevad ka Viimsi kodumängudel korraliku show püsti, mida läheks hea meelega vaatama. Mulle räigelt meeldivad südamega tehtud kogukonnaasjad, mis paisuvad suureks.

    Euromänge ma pidasin silmas Pärnu all, sest täpselt ei tea ju palju neid üldse tuleb vms.

    Kommentaar


      Eesti-Läti liiga tiimide keskmised vanused.

      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar


        ˇalgiris lasi peatreeneri lahti

        Kommentaar


          Kommentaar


            CSKA'd on alati lihtne võita

            Kommentaar


              Nurger just hakkama ei saanud ja nüüd paneb 15 silma

              Kommentaar


                Nurger on rünnakus hea. Mitte midagi ulmelist, parem kui meil pika aega pikad olnud on, aga kaitses jääb ta nõrgaks veidi. Siiski tulemus on äge!
                Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                My spell checking is second to nine!

                Kommentaar


                  Algselt postitas Olar Vaata postitust
                  Nurger just hakkama ei saanud ja nüüd paneb 15 silma
                  Nurger see hooaeg kuradi hea olnud

                  Kommentaar


                    Kotsar ja Nurger - koondise keskmängijate osakond pole vist kunagi nii hea olnud? Tass peaks järgmisel hooajal samuti Euroopasse naasma.

                    Kommentaar


                      Kandimaa siis läinud. Päris piinlikud kaotused kippusid tulema lõpus. Ma arvan, et õige otsus.

                      Aga Tein võiks küll maha istuda ja oma klubi siis tippu juhtida, kui ta nii osav on.
                      Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                      My spell checking is second to nine!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                        Kandimaa siis läinud. Päris piinlikud kaotused kippusid tulema lõpus. Ma arvan, et õige otsus.

                        Aga Tein võiks küll maha istuda ja oma klubi siis tippu juhtida, kui ta nii osav on.
                        Tore ju oleks, et Tartu hiilge ajad tuleks tagasi. Kuna Tein vist hetke juhtidega Tartu Ülikooli kossu satsis kaubale ei saanud, siis peaks jah ta seda oma meeskonna asja rohkem hingega võtma. Kuna süsteem on selline, et otse kõrgliigasse ei saa, tulnuks juba sel aastal näiteks teisest liigast alustada. Aga no loodame, et siis palju juttu nüüd kajastub ka tulemustes järgmistel aastatel.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Drogba Vaata postitust
                          Tore ju oleks, et Tartu hiilge ajad tuleks tagasi. Kuna Tein vist hetke juhtidega Tartu Ülikooli kossu satsis kaubale ei saanud, siis peaks jah ta seda oma meeskonna asja rohkem hingega võtma. Kuna süsteem on selline, et otse kõrgliigasse ei saa, tulnuks juba sel aastal näiteks teisest liigast alustada. Aga no loodame, et siis palju juttu nüüd kajastub ka tulemustes järgmistel aastatel.
                          Tartu hiilgeajad seotud ju tugevalt sellega, et Ülikool tagus muu ülikoolispordi arvelt Rocki kinni. Ühel hetkel see lõpetati ja oligi kõik. Tein võib siin tiritammesid ju teha, aga kui suursponsorit ei tule, siis ei ole sellel varianti.

                          Kommentaar


                            Mängumehed teadsid rääkida, et Cramo ja Tsmoki mängu lõpus tegid mõlemad meeskonnad kordamööda lolle otsuseid, ka treenerid ei jaganud üldsegi matsu. Cramo krabas omale kaotuse.

                            Kes soovib, võib ise üle kuulata:
                            Korvpallipodcast, kus Siim Raudla, Kristo Saage ja Priit Vene analüüsivad igal esmaspäeval eelmise nädala kuumimaid korvpalliteemasid.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                              Tartu hiilgeajad seotud ju tugevalt sellega, et Ülikool tagus muu ülikoolispordi arvelt Rocki kinni. Ühel hetkel see lõpetati ja oligi kõik. Tein võib siin tiritammesid ju teha, aga kui suursponsorit ei tule, siis ei ole sellel varianti.
                              Eks jah. Millal üldse mõnda pallimängu sporti selline suursponsor tuli?! Kohe tuleb meelde Saaremaa võrkpall, aga see pull sai ka jõle kiirelt otsa. Aga no isiklikult ikka loodan, et Teinil on tõsi taga ja tahab asja teha.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Drogba Vaata postitust
                                Eks jah. Millal üldse mõnda pallimängu sporti selline suursponsor tuli?! Kohe tuleb meelde Saaremaa võrkpall, aga see pull sai ka jõle kiirelt otsa. Aga no isiklikult ikka loodan, et Teinil on tõsi taga ja tahab asja teha.
                                No see oleneb jah... Vanal heal Rocki ajal olin noorena koguaeg kohal, pärast alakana illukas Tsinni ja Paadega käppa jne. Kui omadest Eesti poistest saaks konkurentsivõimelise satsi + 3 leegionäri, siis ok. Aga kui seal läheks nii, et iga aasta 5-6 leegionäri põhiviisikusse, et saaks Cramo vastu kaks võitu finaalseerias heal päeval... Siis nagu ei kutsu huvituma asjast.

                                Mulle endale asjaarmastajana tundub, et kui Tartu jälle rahaga ülesse upituda, siis ainuke asi, mis muutub, on see, et Pärnu, Rapla jne parimad pojad saavad lihtsalt kõrgema palga peale Tartusse ja palju raha läheb riigist välja. Seda, kuidas vanasti pidi 1h varem kohale minema, et saali saada, seda aega me vast enam ei näe kahjuks.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X