320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Korvpall

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Fantastiline emotsioon.
    Madar on cunt.

    Kommentaar


      Algselt postitas grafix Vaata postitust
      Fantastiline emotsioon.
      Madar on cunt.
      Madaril on Partizani kool - seal käibki provotseeriv laiamine. Drell võttis tal õnneks moti maha.

      Kommentaar


        Algselt postitas Nasfal Vaata postitust

        Seal oligi üks probleem ja juhtis sellele rahulikult tähelepanu. See oli näha, et paljud mehed olid emotsionaalselt liiga ülesköetud ning seal mingit akadeemilist mula oleks mõttetu ajada olnud. Sinu Andres Sõbra heidist ei saa ka aru. Ju sa pole korvpalli hingeeluga lihtsalt kursis ja sinapeal. Anname andeks.


        +1

        Meeskonnal oli vaja pausi. Korvpallis täiesti normaalne võtta meeskonna rahustamiseks timeout ilma et treeneril oleks mingi tähtis juhis edasi anda.

        Kommentaar


          Ootan vana laulu, et "andke meile hea tase tsentri ning meie koondis hetkepealt tõuseb maast lahti".

          Kommentaar


            Õnnitlused Läti korvpallile, mõnusalt tehti Prantsusmaa selg prügiseks

            Kommentaar


              hull päev täna mm-il.

              kahes vahegrupis edasipääsejad selged, kahes kõik lahtine. kreeka ja austraalia väljas. lätil kõik enda kätes. hispaania ja kanada mängivad ellujäämise peale.

              Kommentaar


                Algselt postitas El President Vaata postitust
                hull päev täna mm-il.

                kahes vahegrupis edasipääsejad selged, kahes kõik lahtine. kreeka ja austraalia väljas. lätil kõik enda kätes. hispaania ja kanada mängivad ellujäämise peale.
                ehk siis hispaania või kanada ei pääse edasi

                Kommentaar


                  Algselt postitas dnb Vaata postitust

                  ehk siis hispaania või kanada ei pääse edasi
                  Tnx Kanadale, päästis selle MMi väheke ära.

                  Kommentaar


                    USA kaotus segas omajagu kaarte. Nüüd nii Serbia kui ka Kanada teises tabelipooles. Kui läheb nii, nagu oodata võiks, et USA ja Kanada võidavad oma veerandfinaalid, siis Serbia v Leedu ja Saksamaa v Läti on ühtlasi ka lahingud Pariisi olümpiamängude piletite peale. Kaks paremat Euroopa meeskonda saavad MMilt otse sinna, lisaks võõrustavale Prantsusmaale.

                    Kommentaar


                      Eilne oli ikka mega korvpalli päev. Emotsioone tuli mõlemast mängust. Ma mäletan, kui dream teami ajastul olin vankumatult USA poolt, siis nüüd olin rõõmus, et just Leedukad olid need, kes nad maha surusid. See hingestatus, millega Läti mängis, on ikka uskumatu. Nagu MEN's öeldi, et isegi 30/70 pallid võetakse ära. Meie koondistel oleks sealt palju õppida, just suhtumise poolelt.
                      Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                      My spell checking is second to nine!

                      Kommentaar


                        Sats paneb 110 punkti ning suurima personaalse skooriga vend tiksub 15-ne punkti peal... peaaegu juba nagu kümnis.
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                          Eilne oli ikka mega korvpalli päev. Emotsioone tuli mõlemast mängust. Ma mäletan, kui dream teami ajastul olin vankumatult USA poolt, siis nüüd olin rõõmus, et just Leedukad olid need, kes nad maha surusid. See hingestatus, millega Läti mängis, on ikka uskumatu. Nagu MEN's öeldi, et isegi 30/70 pallid võetakse ära. Meie koondistel oleks sealt palju õppida, just suhtumise poolelt.
                          Ma ei ütleks, et meie koondises oleks hetkel probeeme selle häälestatusega - eks enamus meie meestest ongi tiba vähem emotsionaalsed ja tagasihoidlikuma natuuriga kui võibolla osad need Läti mehed hetkel. Küll aga kui Drell või Kriisa on suutnud end üles kruttida, siis on mingid tegelinskid jälle välja tulnud - et näe nii ei ole sobilik ja peaks natukene rahulikumalt võtma. See on igavene koolkondade vahe, kus osad ei salli neid "Usa" kooliga noori ja teised jälle ootavad just rohkem sellist suhtumist ja mängu. Lätil on lisaks tahtele ja kohutavalt palju õnne olnud siiani. Aga jube lahe ju kui naabritel hästi läheb.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas JuriM Vaata postitust

                            Ma ei ütleks, et meie koondises oleks hetkel probeeme selle häälestatusega - eks enamus meie meestest ongi tiba vähem emotsionaalsed ja tagasihoidlikuma natuuriga kui võibolla osad need Läti mehed hetkel. Küll aga kui Drell või Kriisa on suutnud end üles kruttida, siis on mingid tegelinskid jälle välja tulnud - et näe nii ei ole sobilik ja peaks natukene rahulikumalt võtma. See on igavene koolkondade vahe, kus osad ei salli neid "Usa" kooliga noori ja teised jälle ootavad just rohkem sellist suhtumist ja mängu. Lätil on lisaks tahtele ja kohutavalt palju õnne olnud siiani. Aga jube lahe ju kui naabritel hästi läheb.
                            Ma jääks siiski eriarvamusele. Ma ei pea silmas just sellist Drelliliku emotsiooni, vaid palli järgi võitlust. Näiteks Kirves klubi eest võitles iga palli eest. Seda on näha, kas sa annad endast väljakul kõik või annad nii palju, kui sa tollel hetkel viitsid.
                            Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                            My spell checking is second to nine!

                            Kommentaar


                              Väga kaasahaarav ja põnev mäng Saksa ja Läti vahel. Sakslased, tegelikult Schröder, tahtis ikka väga lätlastele anda selle võidu. See oli muinasjuttu sisse kirjutatud, et see tuleb ära. Ei olnud kõige hullem vise ka, selles suhtes, et mingi kolme vahelt keskjoonelt. Aga ei olnud seekord kossujumalad meie lõuna naabrite poolel. Kahju.
                              Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                              My spell checking is second to nine!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                                Väga kaasahaarav ja põnev mäng Saksa ja Läti vahel. Sakslased, tegelikult Schröder, tahtis ikka väga lätlastele anda selle võidu. See oli muinasjuttu sisse kirjutatud, et see tuleb ära. Ei olnud kõige hullem vise ka, selles suhtes, et mingi kolme vahelt keskjoonelt. Aga ei olnud seekord kossujumalad meie lõuna naabrite poolel. Kahju.
                                Ma nägin just lõppu kui Läti oli -14 peal vms. Ja hakkas jälle neid kolmeseid laduma. See lõpp oli muidugi suur WTF, aga eks pulss oli mingi 220 ja vist enam timeouti ei saanud võtta?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X