320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Korvpall

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    selle aasta finaal kisub taaskord väga ühte auku ära. eks rockil on ka kaks olulisemat meest puudu, kuid see ei vabanda kolmanda mängu püssi põõsasse viskamist mu arust. vahepealne hea hoog on meeskonnast igaljuhul kadunud ja neljanda mängu võitmine saab ikka mega raske olema. kalev seni on lihtsalt parem olnud, igas elemendis.

    Kommentaar


      Mõtetu värk see nelja võiduni peetav seeria. Cramo tunneb ilmselt sama tüdimust, nagu tundnuks Levadia pärast kolmandat võitu Santose üle Eesti karikafinaalis, et vaja veel kord võita.

      Kommentaar


        Kristjan Kangur ja Milano Emporio Armani Itaalia meistrid!
        "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

        Kommentaar


          jokers to the right
          clowns to the left of me

          Kommentaar


            Kas Eesti Argentiinat on võimalus kuskil liikuvaspildis ka näha?

            Kommentaar


              Algselt postitas Delfino Vaata postitust
              Kas Eesti Argentiinat on võimalus kuskil liikuvaspildis ka näha?
              delfi teeb ülekande

              Kommentaar


                No see Senegali mäng oli küll üks veidramaid asju, mida ma näinud olen.

                Kui muidu on selline asi nagu stand up comedy, siis kolmandal veerandajal võis aafriklaste esituses näha selget run around comedy't. Korvpall see igastahes polnud. Tundus nagu oleks lihtsalt kõige pikemad inimesed Senegalist kokku võetud, kossudress selga pandud ja väljakule saadetud. Üsna veider.

                Kommentaar


                  Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                  No see Senegali mäng oli küll üks veidramaid asju, mida ma näinud olen.

                  Kui muidu on selline asi nagu stand up comedy, siis kolmandal veerandajal võis aafriklaste esituses näha selget run around comedy't. Korvpall see igastahes polnud. Tundus nagu oleks lihtsalt kõige pikemad inimesed Senegalist kokku võetud, kossudress selga pandud ja väljakule saadetud. Üsna veider.
                  Aga korra panid nad eestlastele ära.

                  Kommentaar


                    Küsin siis siin ka, et miks absoluutselt iga meediaväljaanne kutsub seda meie koondise Hispaania projekti turniiriks?

                    Kommentaar


                      mul tekkis sama küsimus.

                      Kommentaar


                        kas see järsku alguses ei pidanud olema nelja meeskonna turniir? aga siis muutus asi väga segaseks, kui ühed ära langesid ja teised osaliselt asemele tulid. mine võta kinni. ega väga vahet pole ka.

                        Kommentaar


                          ega ei olegi, mul tekkis lihtsalt et küsimus, et kui see turniir on, et mis pagana süsteemis seda mängitakse küll. aga jah vahet pole, peaasi et mängiti.

                          Kommentaar


                            Mis tähtsust sellel on, mismoodi neid mänge nimetati. Eesti koondis mängis ja sellest peaks piisama. Kas kuskil on ka nimekiri kõikidest kossukoondise mängudest ja ka internatsionaalidest? Muidu vahel mainitakse, et rekordinternatsionaal Valmo Kriisa (oli vist tema).

                            Kommentaar


                              Mind huvitavad korvpallihuvilisena teised koondised ka, nii piinlik kui see ka pole, siis ma tahaks äkki teada, kes selle turniiri võitis, kus Eesti koondis osales. EM-valikturniiri kohta, kus eestlased ei osale saame me küll lugeda, kuidas venelastel ja lätlastel läheb.

                              Kommentaar


                                turniir turniiriks, aga miks kusagil "box score'i" ei ole leida. Ei kossuliidu lehelt, ei FIBA lehelt ega ka uudisteportaalidest?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X