320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Korvpall

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Eesti kohtunikud, kes Tartu Tammeka mängul suure avalduse aasta lumehelbekeste tiitlile tegid said kõva konkurendi Eesti korvpalliliidu poolt, kes määras iroonia eest Kullamäele 1000 eurot trahvi. Eesti erinevate spordialade kohtunikud loovad ikkagi mingit erilist statementi... See pole enam kuskilt otsast mõistetav

    Kommentaar


      Kohtunikud võiks ka enda podcasti teha.
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Minu meelest oli naljakas see, et pakuti võiks midagi muud kommenteerida. See teebki ju asja huvitavaks, kuna sees olevad inimesed räägivad. Mis nad võiks siis Itaalia jalgpalli arutada või? Võtku end kokku.
        Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

        My spell checking is second to nine!

        Kommentaar


          Oleks trahvist vähe olnud siis komitee juhilt tuli ka huvitav info, et enne hooaega käis podcastides ja meediamajades tsensuuri paigaldamas, et kohtunike tööd ei kritiseeritaks. Ja kui sellest veel vähe oleks siis ähvardas ka Kullamäed treenerilitsentsist ilmajäämisega..

          Kommentaar


            Nad panevad Pihtas Põhjas kinni, sest kohtunikud ei suuda kriitikat taluda. Kurb. Ääretult kurb. Oli üks parimaid spordipodcaste.
            Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

            My spell checking is second to nine!

            Kommentaar


              Pole ise minig kossumees, aga podcasti kuulasin ja sain isegi kurssi eesti liiga teemadega . Teised podcastid võiks ka eesti liiga teemad kõrvale lükata, kuigi vaevalt sponsorid seda lubavad. Las siis kohtunikud tussutavad edasi :S

              Kommentaar


                kuidas on võimalik, et professionaalne korvpallur – Eesti parim korvpallur? – viskab vabaviskeid hullema tehnikaga kui mu vanaema?

                Kommentaar


                  Algselt postitas Intertoto Vaata postitust
                  kuidas on võimalik, et professionaalne korvpallur – Eesti parim korvpallur? – viskab vabaviskeid hullema tehnikaga kui mu vanaema?
                  Täna lõi miskit seal vibrama, muidu selle hooaja vabakate protsent üle 70ne ikka.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Intertoto Vaata postitust
                    kuidas on võimalik, et professionaalne korvpallur – Eesti parim korvpallur? – viskab vabaviskeid hullema tehnikaga kui mu vanaema?
                    Tehnika sai täpselt selliseks vormitud eelmisel hooajal kui Baskonia eest Euroliigas oli vahepeal 30%-line tabavus, aga kui hakkas selle tehnikaga viskama tõusis hooaja lõpuks 60% peale. Täna oli jah mingi tööõnnetus.

                    Kommentaar


                      Kuidagi maru raskeks tehti see mäng enda jaoks. Sellist vana head Timmu tüüpi mängujuhti oleks nii vaja, kes ei kardaks asju natukene rahulikumalt võtta kui vastased emotsiooni ülesse saavad.

                      Kommentaar


                        Kuradi killakas põder noh.
                        20 LEGEND

                        Kommentaar


                          Algselt postitas vtp Vaata postitust
                          Kuradi killakas põder noh.
                          Selle koosseisuga me pidimegi praegust Leedut võitma.

                          Kommentaar


                            No kui vastase hoiad alla 60 punkti peal, siis peabki võitma

                            Kommentaar


                              Nõme mäng.
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Meil mingi 10+ olümpiamedalit rohkem kui leedukatel.

                                Nad siiski suhteliselt marginaalne spordiriik. Korvpall niu-niu onju, aga lōgemed ka siit. Ei tasuks meil liiga ära tōusta.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X