320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Korvpall

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas budulojus Vaata postitust
    kahjuks või õnneks ma mängule ei jõudnud.ja lõhki ka ei läinud aga kurb muidugi et kalev võitis aga nii läks sa siis seekord.võitis selline meeskond kes seda tegelt ei väärinud kuigi ka meie olime kehvad.uuel hooajal uuesti ja siis tuleb ära
    oled sa mõnele oma lemmiku mängule üldse jõudnud?

    nüüd asjast ka.
    Kristo Raudam on imelik sell. Näinud ka mänge Rock - Nybit ja Kalev - Nybit julgen öelda, et Kristo on Rocki fänn. Näiteks võidetud Rocki vastu ei vilistanud ta Nybiti kasuks ühtegi viga. Täna jälle oli ta Rocki sõber. Eriti masendavad viled olid kaks neist. Esimene siis kui Keerles sai näpu vahele enne Kikerpilli ning Kristo vilsitas vea. Siis teine olukord lõpus. Kui mingi Kalevi mängija läks konkreetselt viga tegema Rocki vennale ja siis tema vile vaikis.

    Ühesõnaga Kalev kaotas juba ammu ja seda peale kolmandat mängu(Kalev oleks pidanud juhtima peal ekolmandat mängu 3-0). Ma loodan siiralt, et järgmiseks hooajask õpivad nn. ärapanijad ühe tähtsama elemendi ka ära ehk sis vabakad.

    Finaalseeria oli lõbus. Aga asjad milles ma pettusin olid Mürka, Matic, Brazys, kohtunikud, kalevi kainemõistus.

    Mürka tegi kogu finaali jooksul ainsa omale loogilise liigutuse ja se eoli tema viimane korv kalevi vasta. Selliseid korve ootasin ma temalt igal mängul ja mitte ainult ühel korral vaid viiel või kuuel korral.

    Õnne kõikidele maakatele ja linnavurle EgoRännakule. Samas oli see vägagi kasulik võit Rockile ja kogu eesti kossule.

    Näeme jälle eesti spordisõbrad

    Kommentaar


      Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
      Ai-ai. Miko, 20 õltsi! Aga ei Rock on tegija, pole midagi ütelda.
      vabandust et kaks posti järjest teen. Miko kui sa nüüd Egole 20 cocat ostad siis kus on minu kahe aasta tagune üks õlts

      Kommentaar


        Algselt postitas budulojus Vaata postitust
        kurb muidugi et kalev võitis
        Nooojahhh!
        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          Algselt postitas Jasper Vaata postitust
          Nooojahhh!
          tahtsin kontrollida kes seda esimesena tähele paneb.mina rocki võitjaks ei pea.
          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
          Ott Järvela

          Kommentaar


            Meistritiitli võiduga Rock veidigi leevendas üsna ebaõnnestunud hooaega ning kokkuvõtteks võiks võrdluses Kalevi aastaga nende kahe vahele võrdusmärgi vedada. Kalev sai küll kolm lahinguvõitu (karikavõit, BBLi kõrgem koht, edukam eurohooaeg), kuid sõja (tiitli) võitis siiski Rock.

            Finaalmängudes suutis Rock siiski oma kogemustepagasi ära realiseerida, otsustavatel hetkedel eksiti vähem ning ikka leidus platsil mees, kes tähtsad punktid ära tõi. Lisaks veel suutis Tein end finaaliks üles motiveerida ning tegi oma hooaja miinimumprogrammi ära.

            Kalevit vedas alt kahe leegionäri (Burlacu ja Johnsoni) kaootilised esitused. Ok, Burlacu mängis viimastes mängudes traumast taastudes, aga hooaja lõikes oli ka näha et "Karpaatide Nowitzki" tiitel oli ta CV-lehel oma väljamõeldis. Ning Johnsoni mõned segased visked ei kompenseerinud tema viletsat kaitsetegevust, nii et neile kahele kohale ootaks Kalevilt järgmiseks aastaks paremaid mängumehi.

            Rocki võidu kasulikkuses Eesti kossule ma veidi kahtlen, pidades silmas tulevast eurohooaeg pean mina Kalevit ikkagi ambitsioonikamaks ning suurema potentsiaaliga meeskonnaks. Sellest on aga vist vara veel rääkida, sest meeskondi pole veel komplekteerimagi hakatud, aga mõnede Rocki liidrite suhtumisega on raske Euroopas läbi lüüa.

            Kommentaar


              loomulikult on kõik kalevi vastu,alates kohtunikest ja lõpetades ei tea kellega...ja loomulikult on rock sitt,mis siis et ta võitis kindlalt 4-2... kas teil kalevi toetajatel endil nõme ei ole sellist juttu ajada?
              b-day

              Kommentaar


                Algselt postitas PraS Vaata postitust
                Siis teine olukord lõpus. Kui mingi Kalevi mängija läks konkreetselt viga tegema Rocki vennale ja siis tema vile vaikis.
                Kui eelmine hooaeg oli sama situatsioon finaalis vastupidi, siis ma arvan, et sa ei virisenud

                Aga see selleks, ma pole Eesti kohtunike taktikat viimaste sekundite ajal kunagi mõistnud. Nagu ka muidugi mängijate täiesti kaootilist tegutsemist, kuid kohtunikud ja vile vaikimised (eriti NBAga võrreldes) on ikka väga räiged. Kuigi ausalt mõlema meeskonna kasuks või kahjuks.
                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                Kommentaar


                  Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                  tahtsin kontrollida kes seda esimesena tähele paneb.mina rocki võitjaks ei pea.
                  Ma tõingi välja, et sina, kui Kalevi kõige-kõige-kõige fännim fänn, tundsid kurbust nende suurejoonelise võidu üle. Me kõik teame, et kuuemänguline seeria oli Kalevile sama, mis tiitlivõit.
                  jokers to the right
                  clowns to the left of me

                  Kommentaar


                    keegi on mulle 20 olunaadi volgu
                    Слава Україні! Героям слава!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas kala2 Vaata postitust
                      loomulikult on kõik kalevi vastu,alates kohtunikest ja lõpetades ei tea kellega...ja loomulikult on rock sitt,mis siis et ta võitis kindlalt 4-2... kas teil kalevi toetajatel endil nõme ei ole sellist juttu ajada?
                      Kuule ära aja pastat,vennike.Miks selline soust?:"kõik on Kalevi vastu ja Rock sitt"
                      Kes siin nii öelnud on???Ja mis kindlalt võitnud 4-2!Kaks ühepunktilist võitu oli Tartul,millest Kalev ei suutnudki toibuda.Olgem ausad,just nende võitude puhul Rock vääribki parima nimetust.

                      Kristo Raudamit ja vendasid Susloveid tunnen isiklikult,olen nende vilet teises liigas tunda saanud,pole neil häda midagi,nad on mängijate ja hea korvpalli poolt,kindlasti on nad objektiivsed ja ei lase end heidutada provokatsioonidest.

                      Võhivõõras,ära tee ennatlikke järeldusi Johnsoni ja Burlacu kohta mõne viimase mängu suhtes,selge,et nende potensiaal ei avanenud Eestis lõpuni.Tublid mängumehed on.

                      Vabavisked jälle on selline teema,et isegi on pandud 10st 10 nii mõnigi kord trennis,aga mängus 2 järjest mööda,eks kõik on inimesed.Täpselt nagu pendla möödalöök vutis.Kuigi trennis on vend enne 50 korda sisse löönud järjest.
                      Kapten Trumm

                      Kommentaar


                        Kiili kirjutas tervele baltikumile ühesuguse stsenaariumi.
                        Kaheksakümnekilo vend võttis jalad perse alt välja ja Kurdi Kellamehe "hullud" olid need mis Rockile võidu tõid!
                        Ja Kalevi sitt mäng ka muidugi.
                        Nüüd siis see sitt lugu,et kui Matic oli juba lepingu järgmiseks aastaks sõlminud siis Brazys ka nüüd kangelane ja näeme neid tossikesi mõlemaid järgmine hooaeg-kahjuks!
                        Mina hakkan Tarvast fännama üldse.
                        Sõber on lahe sell ja kui ta Dünaamilise Duo endale saab ja mängima paneb +Mürka siis hoidke piip ja prillid
                        INTER ARMA CARITAS

                        Kommentaar


                          Mina hakkan Tarvast fännama üldse.
                          Sõber on lahe sell ja kui ta Dünaamilise Duo endale saab ja mängima paneb +Mürka siis hoidke piip ja prillid
                          õige mees! Tarvas meistriks!!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
                            hooaja lõpus kirjutan midagi pikemat ka Rocki telgitagustest
                            Niisiis. On oodata pikemat (järje)lugu?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas yheksa Vaata postitust
                              Niisiis. On oodata pikemat (järje)lugu?
                              kle jah. juunikuu jooksul tuleb siis
                              paff oli meil ulenurmel treener, ning ta on nii mondagi huvitavat raakinud
                              Слава Україні! Героям слава!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Raivo19 Vaata postitust
                                Kuule ära aja pastat,vennike.Miks selline soust?:"kõik on Kalevi vastu ja Rock sitt"
                                Kes siin nii öelnud on???Ja mis kindlalt võitnud 4-2!Kaks ühepunktilist võitu oli Tartul,millest Kalev ei suutnudki toibuda.Olgem ausad,just nende võitude puhul Rock vääribki parima nimetust.

                                Kristo Raudamit ja vendasid Susloveid tunnen isiklikult,olen nende vilet teises liigas tunda saanud,pole neil häda midagi,nad on mängijate ja hea korvpalli poolt,kindlasti on nad objektiivsed ja ei lase end heidutada provokatsioonidest.

                                Võhivõõras,ära tee ennatlikke järeldusi Johnsoni ja Burlacu kohta mõne viimase mängu suhtes,selge,et nende potensiaal ei avanenud Eestis lõpuni.Tublid mängumehed on.

                                Vabavisked jälle on selline teema,et isegi on pandud 10st 10 nii mõnigi kord trennis,aga mängus 2 järjest mööda,eks kõik on inimesed.Täpselt nagu pendla möödalöök vutis.Kuigi trennis on vend enne 50 korda sisse löönud järjest.
                                Algselt postitas budulojus
                                krt kas tõesti on eesti korvpall välja suremas.kui rock peaks tiitli saama see ju kõige hullem saast eesti korvpallile.ei oleju võimalik et meeskond kes siiamaani mängida ei osanud nyyd järsku meistriks tuleb...... pasta?
                                b-day

                                Kommentaar

                                Working...
                                X