320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Korvpall

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas marcello Vaata postitust
    Kusjuures kui lugesin teisipäevastest lehtedest kuidas tüübid tahavad ikka lõpuni minna siis mõtlesin,et kas ikka tahavad.Kui pärast rotsadega mängu on järgmise mänguni 48 tundi ja äralennuni 8 siis kas lõpuni minna tahtvad treenerid lasevad poisid linna vahele kus lõpuni minna tahtvad poisid (kolm neist kindlasti,üks oli suur suur üllatus) lasevad julgelt õlli kuni varajaste hommikutundideni?

    Eesti profisport...
    No siis ju läksid ikkagi vähemalt ühes plaanis suht lõpuni?

    Tegelt muidugi võtkem positiivselt - õige pakk algab alles viiekümnesangasest vahest!
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

    Kommentaar


      Korvpalliunistus lõhkes nagu täispuhutud kantoss kõige naljakam on tänane SLõhtuleht. Publik vilistas ja mõnitas ning meite mehed ei saanud sisse, Vittu küll ,oh seda publikut, vaat kus pahad poisid.

      Kommentaar


        Eest isai ikka siukse sauna,et oioioioioiioioioi......Vikerraadio kommentaator paneb ikka hästi.See Allingu ka ainult lollitas sai koguaeg koppas ja vahest lausa kaks tükki järjest.

        Kommentaar


          50-95 pähe saada Makedoonialt ei ole normaalne. Kaitse oli täiesti olematu ja kui selgus, et saun on tulemas hakati veel isetsema ka. Haige kuidas kaitse lihtsalt kadus.
          Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
          Algselt postitas taku*
          Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

          Kommentaar


            Midagi positiivset ka siis

            Kommentaar


              Häöbiväärne.

              Kommentaar


                Algselt postitas ^H!ghRoad. Vaata postitust
                Midagi positiivset ka siis
                http://etvsport.ee/index.php?0558511
                Kelle jaoks positiivne? Kas Eestile, et näitab, et me pole ainsad, kes poolesajaga peksa saame või? Venetsueela fännidele see link küll ühtegi positiivset sõnumit ei saada mu meelest :P
                Tgelikult norin niisama, aga naljakas on see stampsuhtumine, et USA=hea Mina näiteks natuke hoian pöialt, et nad jälle kõrbeks, siis tõmmaksid lõpuks oma nina ehk koomale veidi :P Senini pole nad veel ikka õppinud, kuigi juba mitu tiitlivõistlust on allalastud pükstega tagasi tuldud :P
                Nõmme Uskumatud!!!

                Kommentaar


                  Peab lootma siis rootsi peale;D
                  Noninonii

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Semi Vaata postitust
                    Kelle jaoks positiivne? Kas Eestile, et näitab, et me pole ainsad, kes poolesajaga peksa saame või? Venetsueela fännidele see link küll ühtegi positiivset sõnumit ei saada mu meelest :P
                    Tgelikult norin niisama, aga naljakas on see stampsuhtumine, et USA=hea Mina näiteks natuke hoian pöialt, et nad jälle kõrbeks, siis tõmmaksid lõpuks oma nina ehk koomale veidi :P Senini pole nad veel ikka õppinud, kuigi juba mitu tiitlivõistlust on allalastud pükstega tagasi tuldud :P
                    Kõrini pisikestest tattidest kes aint 3-me panevad, Usa mäng läheb minule kõige paremine peale

                    Kommentaar



                      USA koondise ülekaal Neitsisaarte vastu oli 64 punkti

                      Kommentaar


                        Usal on üldse selline kooseis ka , et pole ime .
                        Noninonii

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Semi Vaata postitust
                          Kelle jaoks positiivne? Kas Eestile, et näitab, et me pole ainsad, kes poolesajaga peksa saame või? Venetsueela fännidele see link küll ühtegi positiivset sõnumit ei saada mu meelest :P
                          Tgelikult norin niisama, aga naljakas on see stampsuhtumine, et USA=hea Mina näiteks natuke hoian pöialt, et nad jälle kõrbeks, siis tõmmaksid lõpuks oma nina ehk koomale veidi :P Senini pole nad veel ikka õppinud, kuigi juba mitu tiitlivõistlust on allalastud pükstega tagasi tuldud :P

                          Ma ei sa aru , se on ikka korvpalli teeema , ega siin ei pea kõik Eestiga seostuma võimis ?
                          Noninonii

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Lauri J Vaata postitust
                            Ma ei sa aru , se on ikka korvpalli teeema , ega siin ei pea kõik Eestiga seostuma võimis ?
                            Loe esimesest lausest kaugemale....
                            Nõmme Uskumatud!!!

                            Kommentaar


                              tsiteerides enda ja päris paljude foorumlaste ja mitte foorumlaste lauset......miiiiiiiinus nelikümmend viis miinus nelikümmend viis miiiiiiiinus nelikümmend viis miinus nelikümmend viis jnejnejne.......seda pakki oli oodata ka. kossupeded toodi maapeale tagasi

                              Kommentaar


                                Algselt postitas ballack Vaata postitust
                                tsiteerides enda ja päris paljude foorumlaste ja mitte foorumlaste lauset......miiiiiiiinus nelikümmend viis miinus nelikümmend viis miiiiiiiinus nelikümmend viis miinus nelikümmend viis jnejnejne.......seda pakki oli oodata ka. kossupeded toodi maapeale tagasi
                                Mida see -45 peaks tähendama?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X