320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Korvpall

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Oh Talts Talts Talts.


    "Eestisse tahtsin tulla vaid juhul kui saan mitmeaastase lepingu. Tartuga läksid läbirääkimised lihtsalt, tunneme ja usaldame üksteist. Kalev/Cramo mängib küll paremaid liigasid, aga see polnud minu jaoks kõige tähtsam. Küll Tartu komplekteerib ka korraliku meeskonna ning viimaste hooaegadega kasvanud mängunälga saan Rockis kustutada kõvasti," selgitas Talts lepingu sõlmimise tagamaid.

    Kommentaar


      Algselt postitas xrip55 Vaata postitust
      Oh Talts Talts Talts.


      "Eestisse tahtsin tulla vaid juhul kui saan mitmeaastase lepingu. Tartuga läksid läbirääkimised lihtsalt, tunneme ja usaldame üksteist. Kalev/Cramo mängib küll paremaid liigasid, aga see polnud minu jaoks kõige tähtsam. Küll Tartu komplekteerib ka korraliku meeskonna ning viimaste hooaegadega kasvanud mängunälga saan Rockis kustutada kõvasti," selgitas Talts lepingu sõlmimise tagamaid.
      Irv. Selline see tase meil ongi.

      Kommentaar


        Taltsi puhul oli veel kõige kehvem see, et tegelikult oli variant jätkata Bologna Virtuses, aga Rock jõudis vist lihtsalt ette...
        Newton Heath 1878

        Kommentaar


          Mitte, et ma Taltsi otsust sportlikus mõttes tagasiminekuks ei peaks aga lihtsalt üldrahvaliku hukkamõistu tõttu mõned vastuargumendid: 1) mees ütles, et mängunälg on suur, arusaadav ju 2) vanust juba niipalju, et kaugemale pürgida enam väga ei ole 3) perekonnapea, väikse lapse isa - äkki nt teinepool tegi ultimaatumi, et aitab küll 4) nooremana on Talts alati olnud mängija kes tasemel välisklubi pidanud prioriteediks ("Lähen kasvõi Gröönimaale, et välja saada") 5) võib-olla on lepinguga Rockis võimalik välismaale siirdumine hooaja sees reaalsem kui Cramos.

          Kommentaar


            +1

            Ja ega polegi vb üldrahvalik, pigem selline "teadjamate meeste" hukkamõist
            trey says:

            ära klikkide pärast muretse rahuldamatu roju

            Kommentaar


              Algselt postitas Janar Talts

              Kindlat pakkumist jällegi ei tehtud. Paljudel klubidel on mitu võimalikku meest nimekirjas ja Bologna venitas kummi pikemat aega
              Ju siis muid alternatiive ei paistnud kuskilt ning parem varblane pihus.... Leping vist lubas ka suhteliselt mugavalt hea pakkumise korral edasi liikuda.
              Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

              Kommentaar


                Probleem on ju selles, et ta valis Rocki, ei midagi muud.

                Kommentaar


                  Rockil päris põnev koosseis, on kellele algaval hooajal pöialt hoida.

                  Kommentaar


                    Kangur, Talts ja Vene peavad küll teises mängus paremini mängima, et edasipääsu loota.

                    Kommentaar


                      Oi täna oli hea mäng. Alguses sai koondis hästi minema ja paar meest küll pudistasid veidi, aga lõpp hea, kõik hea. Vastaste treener võttis paar head time outi mängu rahustamiseks, aga nagu mainiti, ei olnud vastased nii suure publiku ees mänginud ja hakkasid väristama rohkem. Kaks-kolm meest valgevenest vedasid ja vastaste 14 oli oma kaitsjast kogu aeg kiirem. Lisaks Uljanko ka väsis lõpuks. Aga meie meeskond oli ühtlasem ja tuli rohkemate meeste pealt.
                      Aga nüüd publikust. Ma ei mäleta millal ma viimati nii palju rahvast suurhallis nägin. Vist Kuusmaa hüvastijätu mängul. Ja pärl oli see, kui lauldi, et Martin Müürsepp tule koju tagasi.
                      Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                      My spell checking is second to nine!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                        Oi täna oli hea mäng. Alguses sai koondis hästi minema ja paar meest küll pudistasid veidi, aga lõpp hea, kõik hea. Vastaste treener võttis paar head time outi mängu rahustamiseks, aga nagu mainiti, ei olnud vastased nii suure publiku ees mänginud ja hakkasid väristama rohkem. Kaks-kolm meest valgevenest vedasid ja vastaste 14 oli oma kaitsjast kogu aeg kiirem. Lisaks Uljanko ka väsis lõpuks. Aga meie meeskond oli ühtlasem ja tuli rohkemate meeste pealt.
                        Aga nüüd publikust. Ma ei mäleta millal ma viimati nii palju rahvast suurhallis nägin. Vist Kuusmaa hüvastijätu mängul. Ja pärl oli see, kui lauldi, et Martin Müürsepp tule koju tagasi.
                        Viimati oli nii palju rahvast saalis aasta tagasi, Eesti vs Iisrael ja Eesti vs Montenegro.
                        "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                        Kommentaar


                          Atmosfär saalis oli ülivõimas. 5000 nägu ja rahvas elas lausa kaasa !

                          Nõustun sellega, et "Maartin Müüüürsepp, Maaartin Müüüürsepp tuuule kooojuu taaagasiii" oli väga seff eitea, kuidas Valgevene hleb maitseb nii. Vaevalt, et mees on harjunud sellises rollis olema Eesti fännide ees.

                          Ausaltöeldes kõiki nüansse jälgida ei jõudnud, aga emotsioon oli äge. Sellest oli kahju, et põhimõtteliselt kohe pärast lõpuvilet vajus rahvas laiali ja pani jooksu. Muidu juba täitsa meenutas Kastani Arena tippaegu kui viimatimainitud fakt kõrvale jätta.

                          Ilmselt järgmine pühapäev peab minema tund enne mängu, et istekohta saada...

                          Kommentaar


                            Mäng oli vägev!
                            Kuradi kahju, et ise kohale ei läinud....oleks päris hea elamuse saanud.

                            Kommentaar


                              Kuigi tavaliselt jalgpallitoimkond, siis pole me kitsid ja hea uudis ka korvpallisõpradele: http://www.ohtuleht.ee/538493 (mäng Bulgaarias teles!)

                              Kommentaar


                                Bulgaaria mäng teleekraanil: http://www.ohtuleht.ee/538493
                                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X