320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Korvpall

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Korvpall\'

    Ja saigi t6eks see et mitte ykski Eesti klubi ei j2udnud kuue hulka.korvpall on ikka juba ammu surnud,elagu eesti korvapall.ja kysimus kas tein t2na ikka sai k2e valgeks v2i ei??
    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
    Ott Järvela

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Korvpall\'

      Eilset mängu saku suurhallis vaadates : Mõned kommentaarid , kõige mõttetumalt kulutatud 75,- / Tantsutüdrukud olid ainsad keda tasus vaadata / Korvi alt kõige rohkem möödaviskeid - krt mehed ming kossutrenni.
      Ja jalgpall on parem kui seks !!!

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Korvpall\'

        Algselt postitas hardbass


        Algselt postitas god


        päris lahe juu. nagu ma etv uudistest aru sain siis loositakse publiku vahel madridi reali jalgpallisärk, koos kõigi klubis mängivate mängijate autogrammidega(ronaldo, zidane, becham jne).

        mis paneb sind arvama, et tegu on madridi reali jalgpalli särgiga. ma kladun arvama, et tegu on siiski korvpalli särgiga. ja autogrammid nende samade onude omad kes mängivad. tundub pisut loogilisem, aga ei tea kah.
        Aga kui ei tea miks räägid siis?
        Zidane ei ole korvpallur...
        INTER ARMA CARITAS

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Korvpall\'

          Algselt postitas hardbass


          Algselt postitas god


          päris lahe juu. nagu ma etv uudistest aru sain siis loositakse publiku vahel madridi reali jalgpallisärk, koos kõigi klubis mängivate mängijate autogrammidega(ronaldo, zidane, becham jne).

          mis paneb sind arvama, et tegu on madridi reali jalgpalli särgiga. ma kladun arvama, et tegu on siiski korvpalli särgiga. ja autogrammid nende samade onude omad kes mängivad. tundub pisut loogilisem, aga ei tea kah.
          Pressikal Kuusma näitas ka seda särki. Mingi maika see nüüd küll ei olnud

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Korvpall\'

            Algselt postitas budulojus


            Ja saigi t6eks see et mitte ykski Eesti klubi ei j2udnud kuue hulka.korvpall on ikka juba ammu surnud,elagu eesti korvapall.ja kysimus kas tein t2na ikka sai k2e valgeks v2i ei??
            muidugi t6i
            Tein
            punkte, tema m2ngis ju Tartuga eestikatel, balti liigas Ventspilsile kaotas aga Kalev
            GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
            GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
            (Seinfeld, The Pitch)

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Korvpall\'

              suht hea oli isegi Nybiti vastu see mäng
              3ndal veerandil lasti visata esimese 8 minutiga 2 punkti ja kogu 3 veerandiga 6 punkti.
              mehed isegi üritasid midagi teha, Tein viskas isegi mõne punkti. Kuigi mängujuhina on ta hea, on ta siiski toodud Tartu punkte viskama. Nash on see mängujuht (kuigi eile 4ndal veerandil läks ikka väga õhku täis, ja hakkas tegema imeviskeid)
              kuid üldmulje oli hea, Nybiti fänne oli isegi olemas, väga kõva häält tegid
              Allingu koht pole Rockis, sellise mänguga peaks ta kuuluma ikka palju kõrgemale tasemele, aga mees. Kui sa oled korvi all, suru see pall pealt, mitte ära upita kuidagi lauapõrkega.
              Ja muidugi Viiask. Esimese veerandiga 13 punkti. Seejuures rocki esimesed 7. Väga hea tundus eile, aga massi on kõvasti juurde vaja. Liiga kont ikkagi
              26ndal siis järgmine Rocki kodumäng, ning see juba poolfinaal, siis vaatab kas on finaali asja või mitte.
              Слава Україні! Героям слава!

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Korvpall\'

                Siinse meeste korvpalli lembuse vahele ka üks uudis naiste korvpallist.

                Merike Anderson vedas Pantterit Soome meistrikullale

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Korvpall\'

                  Algselt postitas god


                  http://www.sportnet.ee/index.php?id=23896

                  päris lahe juu. nagu ma etv uudistest aru sain siis loositakse publiku vahel madridi reali jalgpallisärk, koos kõigi klubis mängivate mängijate autogrammidega(ronaldo, zidane, becham jne).
                  Jaaksoni Jürka leitud!
                  ja kellel selle Reali särgi järgi neelud käivad, liduge nüüd p-levisse pileteid ostma.
                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Korvpall\'

                    Algselt postitas vincent
                    Jaaksoni Jürka leitud!
                    ja kellel selle Reali särgi järgi neelud käivad, liduge nüüd p-levisse pileteid ostma.
                    ... BNSi uudisele pandud pealkiri \"Endine kalevlane George Jackson on leitud\" väärib minumeelest lausa eraldi preemiat.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Korvpall\'

                      Algselt postitas SleepWalking
                      ... BNSi uudisele pandud pealkiri \"Endine kalevlane George Jackson on leitud\" väärib minumeelest lausa eraldi preemiat.
                      See on ju ikka õudne küll, et inimene sedaviisi kaduma läheb.

                      Aga Jacksoni võimalik tulek tekitab minus sellist naljakat nostalgiat, et lausa läheks üle aastakümnete korvpalli vaatama. Nojah, vaevalt küll ma tegelikult viitsin.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Korvpall\'

                        Rocca Al Mare suurhall?
                        nimevahetus toimunud?
                        Слава Україні! Героям слава!

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Korvpall\'

                          Algselt postitas EgoTrip


                          Rocca Al Mare suurhall?
                          nimevahetus toimunud?
                          Ajalehed ei kasuta kommertsnimesid. Nii on kasutusel ka nt. Lilleküla staadion.
                          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Korvpall\'

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Korvpall\'

                              Üpris naljakas tegelt, ent nüüdseks siis olen enne ära vaadanud algusest lõpuni naiste meistriliiga mängu kui meeste oma. Rocki mänge olen ikka päris palju näinud, aga reeglina ei ole suutnud lõpuni vaadata või siis olen pärale jõudnud teiseks poolajaks. Sai igatahes vaatamas käidud mängu Tartu Ülikool-Audentes, mille viimane päris suurelt ka võitis. Esimene veerandaeg lõppes viigiliselt midagi umbes 20:20, ent teisel veerandajal nägin mõõna, mille sarnast varem näinud polnd, 16:1 või oli see spurt veel suurem, mis Audentes tegi. Tartu kasutas terve veerandaja pressingut, ent minumeelest oli see üpris rumal käik, peagi väsiti ning ei suudetud enam Audentesega kaasa joosta. Nii saidki vastased väga kergelt korve ja Tartu samas ei suutnud kuidagi korralikult viskele saada ja kui mingi hädavise sooritatigi, siis loomulikult see korvirõngani ei ulatunud.

                              Samas ei ole ma pettunud, et tase just selline oli nagu ta oli. Vähemalt pole naised korvapallis Eestis üle makstud nagu mehed seda on. Samas Rocki mängudes nähtu mind tagasi saali seda mängu vaatama ei kutsu. Loomulikult pole ma ka nähtud mängust vaimustuses ning tõenäoliselt võis see jääda ka viimaseks, mida ma vaatama lähen.

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Korvpall\'

                                Kas Mürka liitub koondisega?
                                Kolm asja millele kindel võib olla, on raha, koer ja vana naine.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X