320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Korvpall

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Korvpall\'

    Algselt postitas Raivo19

    Ega Keerles polnudki kõige suurem patuoinas,närvi ajab lihtsalt kui ei tehta nagu peab.Kihva keeras mängu ülimalt eneskindel Frier,kes viimasel rünnakul muud ette ei osanud võtta,kui kaugelt peale uhada.Viigiseisul palli omades käib meeskonnamäng minu arust teise skeemi järgi.
    Nutune,Kalev mängis võidu maha.
    Kuid see väike kanakitkumine Kuusmaa ja Frieri vahel saab ka ilmselt unustatud ning arvan ja loodan,et Kalev võtab siiski tiitli ära.
    ma isegi ei usu, et nad ära võidavad (kuigi erinevalt mcn-st tartlased sellepärast nüüd sümpaatsemad ka ei tundu), ka esimeses mängus viskas ju kõigepealt E.Dorbek otsustaval hetkel 2 vabakat mööda ja siis puterdati samamoodi rünnakul pall ära ilma viskele jõudmatagi,
    Kuusmaa tegi neile ju küll nüüd puust ette, aga ikka ei midagi

    P.S. toredatest lõpplahendustest meenub mingi Asto mäng, kus 4ga taga olles suutis V.Lips mingi ime läbi koos veaga 3p tabada, aga vabavise läks ikkagi mööda
    GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
    GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
    (Seinfeld, The Pitch)

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Korvpall\'

      no frier frieriks. tema möödaviske tõttu oleks mäng läind lisaajale, kuid mis sundis seda keenjust 2 sekki enne lõppu viigiseisust viga tegema on tõelist intellginensti nõudev küsimus. aga jah, krt. neeger on ikka kõige rohkem süüdi rsk.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Korvpall\'

        Algselt postitas dannar

        no frier frieriks. tema möödaviske tõttu oleks mäng läind lisaajale, kuid mis sundis seda keenjust 2 sekki enne lõppu viigiseisust viga tegema on tõelist intellginensti nõudev küsimus. aga jah, krt. neeger on ikka kõige rohkem süüdi rsk.


        Algselt ütles A. Kuusmaa

        Kui on veel 12 seki mängida, siis on olemas veel liikumised, mida mängitakse. Mitte ei tooda pall üle ei panda kaheksa pealt peale. See ei olnud Raidu viga. See oli teise mehe viga, kes mängu juhib
        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Korvpall\'

          Kussa on ka veider,Ärm ju sooja tegi järelikult polnud mingit vigastust,et teda mitte mängitada.Niidasest oleks mu puusaproteesiga vanaema ka paremini mänginud...
          Viis minutit vaatasid kossu ja avaldad sellist arvamust-well done
          INTER ARMA CARITAS

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Korvpall\'

            oi kui kõva tegelikult, et tullakse koju 2-0 eduseisus
            muidugi kalev oli pask, aga rockil on võitlejahing
            4-0 siis jah, nagu enne rääkisin
            Слава Україні! Героям слава!

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Korvpall\'

              Algselt postitas Jasper


              Algselt ütles A. Kuusmaa

              Kui on veel 12 seki mängida, siis on olemas veel liikumised, mida mängitakse. Mitte ei tooda pall üle ei panda kaheksa pealt peale. See ei olnud Raidu viga. See oli teise mehe viga, kes mängu juhib
              kuusmaa võib paljutki rääkida. kaks korda on viimastel sekunditel kaotatud ning seda taktikaliste lolluste tõttu. Kuusmaal on treenerirollis veel palju õppida.

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Korvpall\'

                Algselt postitas Jasper
                Algselt ütles A. Kuusmaa
                Kui on veel 12 seki mängida, siis on olemas veel liikumised, mida mängitakse. Mitte ei tooda pall üle ei panda kaheksa pealt peale. See ei olnud Raidu viga. See oli teise mehe viga, kes mängu juhib
                Ma olen muidugi ka NBA põlvkond, kuid minu arust lõpetataksegi sellised olukorras ühe venna individuaalse oskuse pealt. Ehk siis Frier küll midagi väga valesti ei teinud - see oli muidugi idiootsus, et ta 148 meetri pealt üritas peale visata. Kuid sisuliselt.

                Ehk oleme meie Howardiga muidugi liiga palju NBAd vaadanud ja Euroopas tuleb ka 5 sekki enne lõppu liikumisi mängida.
                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Korvpall\'

                  Ahjaaa, sihuke asi ka veel. Huvitav, kas Kuusmaal ja Cramo juhtkonnal on julgust Howard järgmiseks mänguks pingile istutada, sest normaalses liigas üks suvaline konn treeneri kohta päris niimoodi karistuseta küll sõna ei võta:
                  «Ma ei imesta üldse, ta on seda kogu hooaeg teinud! Ma olen püüdnud olla professionaalne, aga tema on iga kord, kui kehvasti läinud, kellegi suunas näpuga näidanud. Aga nii ei saa, me peame ju üks meeskond olema!» alustas Frier.

                  Ja jätkas: «Meie vastu mängiti maa-ala, me pidanuks midagi ette võtma. Aeg on vaadata peeglisse – võib-olla meid mängitakse hoopis treeneripingilt üle? Ütlen vaid nii palju: mängisime eelmisel aastal ühte mängu. Siis tehti palju muutusi ja nüüd on seis, nagu näha. Asi ei tööta. Pole terve hooaeg töötanud.»
                  When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Korvpall\'

                    Mina loodan,et juhtkond palub Kussal Tallinna jääda ja Dorbek juhendab mehed Tartus võidule.
                    Müstilisi asju teeb ikka Kussa:Ärm pingil ja tönts Niidas platsil lolli mängimas.Isegi kuui trennis näha,et Ärm sitas vormis siis eile oleks võinud küll proovida,näha oli ju kuidas Niidas väristas.Dorbek pingile ja Kaljula (selle mainis ka Sõber ära) asemele,Erik sai kaitses paremini hakkama,minu jaoks mõistmatu otsus Kussalt.
                    Frier võiks ikka ise ka peeglisse vaadata ja kui oli tõesti jutt,et pall vabaviskejoonele Keerlesele siis nii oleks pidanud tegema ka,mitte aga üritada kangelaseks saada.Russaku loll jutt,et poleks saanud sööta kuna tema mehed olid söödul ees ei veena,Howard oleks võinud joonejooksu ka teha,aega oli küll.
                    INTER ARMA CARITAS

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Korvpall\'

                      Kogu loo juures oli parim Andres Sõbra lause, mis kõlas telekommentaarina kusagil teise poolaja alguses:,, Keerles on hea poiss, ta suudab igas olukorras oma pead külmana hoida.\" (vms)
                      My ass ta suutis, kaotas Kalevile mängu ja võimalik, et ka meistritiitli.

                      Täiesti jube lihtsalt, mis seisus Eesti korvpall hetkel on! Kuluaarides räägitakse Sooniku naasemisest korvpalli juurde, olekski aeg Sundbergid, Shanksid ja Co tagasi tuua

                      White men can\'t jump, but Estonians can\'t throw aswell

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Korvpall\'

                        Esiteks kui mängujuht on idioot, ei aita ka Auerbach pingil. Sellisteks puhkudeks on alati kindel plaan ja paigal tötsutamine ning siis 8m pealt ladumine see kindlasti ei ole. Tegelikult anti mäng ja initsiatiiv käest siis, kui Tartu maa-ala kuidagi katki hammustada ei suudetud. Millegipärast on Eesti klubidel tsooni vastu eriti keerulised ja pikad kombinatsioonid välja mõeldud ja kui katteid korralikult panna ja õigel ajal sööta ei osata, kaob teravus ja kulub aeg. Euroliigat vaadates jäi tänavu silma, et maa-ala vastu kasutatakse just lihtsaid liikumisi, mida tehakse aga väga-väga kiirelt. Kui katted ja mahalõikamised tehakse korralikult, on ülekaalu tekitamine teatud tsoonidesse lihtne. See kehtib tegelikult ka mees-mehe vastu mängides. Pikad kombinatsioonid, mis kehvade katete ja valel ajal tehtud söötude tulemusel lihtsalt surevad juba eos ja lõpuks on ikka 1-1 vastu kangutama vaja hakata. Tuues jällegi paralleeli Euroliigast, siis seal on paljud liikumised suunatud sellele, et ründajal oleks palli saamise hetkel kas või murdosa võrra eelis kaitsja ees ja see teeb teravuse loomise tunduvalt lihtsamaks. Lähinaabrite juures on näiteks Leedu satside sisse-välja stiilis mängu kohati nauditav vaadata.
                        Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Korvpall\'

                          Algselt postitas Neth



                          White men can\'t jump, but Estonians can\'t throw aswell
                          . Throw\'da võid sa vasarat, korvpallis on ikka shoot.
                          Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Korvpall\'

                            Algselt postitas jyriöö


                            Algselt postitas Neth



                            White men can\'t jump, but Estonians can\'t throw aswell
                            . Throw\'da võid sa vasarat, korvpallis on ikka shoot.
                            ühtlasi on eitava vormi puhul õige \"either\", kui juba närimiseks läks
                            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Korvpall\'

                              Näidake mingit klippi väi seletage mis toimus.Aiteh

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Korvpall\'

                                Doronin viskas mööda. Kalev sai lauapalli. Anti Frierile. 22 sekundit mängu lõpuni. Mees põrgatas üle keskjoone ja hoidis palli ülejäänud aja enda käes. Viskas ca 8 meetrilt peale. Mööda. Nash sai lauapalli ja Keerles tegi vea 0,85 sekundit enne mängu lõppu. Nash pani mõlemad vabavisked sisse ja oligi mäng tehtud.

                                etvsport.ee seal vast on see klipp.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X