320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Korvpall

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kerde jutu järgi pidi raske treeningtsükkel olema praegu Rockil. Või pagan seda teab, kas ikka on treeningsükkel või hoopis mingi muu tsükkel. Igatahes veider viis vormi kogumiseks.

    Kommentaar


      Hea soovitus küll et kui tahad rahulikult elada siis pane mask ette või ole kodus - edaspidi püüa enne mõelda kui kirjutama hakkad.
      15 aastase nolgi juttu, kes öösel ööklubi ees tolgendab, ma küll puhta kullana ei võtaks.

      Kommentaar


        Algselt postitas ek Vaata postitust
        Hea soovitus küll et kui tahad rahulikult elada siis pane mask ette või ole kodus - edaspidi püüa enne mõelda kui kirjutama hakkad.
        15 aastase nolgi juttu, kes öösel ööklubi ees tolgendab, ma küll puhta kullana ei võtaks.
        Tõlgendad mu juttu valesti.Ma ei öelnud, et kui tahad rahulikult elada.Ma väitsin, et avaliku elu tegelasena ta peab arvestama, et teda võidakse pildistada.Kuidas ma väitsin, et noore kuti juttu kullana võtan?Ka Tanel ise tunnistab, et võttis poisilt mobiili ja viskas minema.Tegi poiss oma pildi ja so what.Savisaar jäi pildile kehaosi krabades, aga ööklubist väljuv Tanel poisi mobiilis - kus on põhjus?

        Kommentaar


          tont on see tein, napsitagu vähem. paras oleks talle süüdistus esitada vara kahju tekitamises vms
          AILTON

          Kommentaar


            Venelased nelja parema hulgas ja loodetavasti vastane Leedu.Kahjuks näitab ETV homme Sloveenia-Kreeka mängu mitte Leedu-Horvaatia
            INTER ARMA CARITAS

            Kommentaar


              Päris hea mäng oli see RUS-FRA. Suurim hämmastuse hetk oli siis, kui paar minti enne lõppu prantslastel valge mees platsile tuli. Muidu ma nagu pole Vene satsi poolt, aga selliste pprantslaste poolt ka ma ka olla ei saa. Nii, et - OK tulemus. Loodame, et mu saksa poisid suudavad vähemalt poolaja koduväljaku satsi vastu sammu pidada. Et oleks huvitav vaadata.

              Kommentaar


                Algselt postitas Aramis Vaata postitust
                Päris hea mäng oli see RUS-FRA. Suurim hämmastuse hetk oli siis, kui paar minti enne lõppu prantslastel valge mees platsile tuli. Muidu ma nagu pole Vene satsi poolt, aga selliste pprantslaste poolt ka ma ka olla ei saa. Nii, et - OK tulemus. Loodame, et mu saksa poisid suudavad vähemalt poolaja koduväljaku satsi vastu sammu pidada. Et oleks huvitav vaadata.
                Ei suutnud. Prantsuse poisid saavad ka mustade näol lisa järgmisel suvel, kuna endise tennise ässa Yannick Noah poeg Joakim sai ka loa esindada oma isa kodumaad. Loodetavasti suudab vähemalt üks normaalne sats homme võita. Kas Leedu või Sloveenia siis. Loodetavasti on EM turniiri ka meie poolearulised kohtunikud vaadanud ning oskavad midagi ka kõrva taha panna ning ei pea nende terve tuleva hooaja sarjama igal pool

                Kommentaar


                  Kalev võitis kontrollkohtumises Baronsit 81:64. Kalevi parimateks olid Reed ja Kangur 14 punktiga.
                  Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                  Algselt postitas taku*
                  Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas yheksa Vaata postitust
                    Seoses Tanel Teini vägitegudega tuli mulle see teema meelde
                    Juuni ammu läbi, midagi intrigeerivat pole siiani lugeda saanud.
                    kle jah, ei ole viitsimist olnud
                    eks ma enne hooaja algust kirjutan
                    Слава Україні! Героям слава!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas PraS Vaata postitust
                      Loodetavasti on EM turniiri ka meie poolearulised kohtunikud vaadanud ning oskavad midagi ka kõrva taha panna ning ei pea nende terve tuleva hooaja sarjama igal pool
                      Et kohtunikud ja mängijad hakkaksid omavahel läbi saam, eeldab seda, et ka mängijad uurivad korvpallireeglid läbi ning üritavad neist aru saada.
                      Parim näide eilne hispaania-saksamaa mäng, kus tekkis suur poleemika olukorras, kus nõuti saksa tagamängijale kahekordset, isegi meie kommentaatorid jõudsid suure suuga juba seletada, kuidas ikka kohtunikud eksisid jne. Ilusti oli ju näha otsepildis, mis me siis veel kordusest räägime, et tegemist oli tavalise "saamatu pallikäsitlusega", mille kohta on isegi selge reegel määrustesse sisse kirjutatud. Kui huvitab siis vaadake järgi....punktid 24.1.2 ja 24.1.3. Aga kui juba EM-i tasemel treenerid ja mängijad pistavad karjuma ja käsi laiutama, siis ega see tavaline eesti fänn siis targem pole

                      Aga see jutt mul siin nagu vastutuult sülitamine
                      Nõmme Uskumatud!!!

                      Kommentaar


                        No mõned siiski teavad et praktiliselt kõigi spordialade kohtuniku töö on tänamatu. Siiski on individuaalalade vahel lood lihtsamad, kus piisab "mõõtmisest". Kui aga mees-mehe vastu asjad käivad, siis... Kunagi mäletan, kuidas üks vanema generatsiooni kabefanaatik kurtis, et no pole kohtunikku kuskilt võtta - raske töö ja saab alati sõimata.

                        Kommentaar


                          Ei jah, mees on ikka, väga närvis

                          Darko "sugumürsk" Milicic
                          Rien en ce monde ne peut arrêter OM!



                          Ken Lee tulibu dibu douchoo

                          Kommentaar


                            Nii, jällegi saab olla tänulik, et Viasati tuuner ka olemas - Viasat Sport 1-ga oleks muidu kitsas. Viasati paketis näitab muidugi ka mingi Leedu kanal mängu ka. Mängus pole Leedul kerge olnud, Sarunas on selgelt vigane ja selget vedajat pole. Vastastel on näha, et Planicic on midagi Kiddi kõrval mängides ka õppinud. Üldjoontes peab muidugi väga palju valesti minema kui Leedu oma ära ei võta. Usun juba et neljanda alguseks on vahe 7-8 punga.

                            Kommentaar


                              Läbi ussi emmi tuli lõpp aga tuli.Poolfinaal venelaste vastu saab tore olema

                              miks Baby Shaqi koondises pole?Clips ei lasknud minema või on vigastus?
                              INTER ARMA CARITAS

                              Kommentaar


                                Tarvas võitis Wesembergh Cupi raames täna Piritat 96-92

                                Kommentaar

                                Working...
                                X